Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[audi A4 B6] malowanie zaciskow jakie kolory?


Zygi1

Rekomendowane odpowiedzi

IMO malowanie seryjnych zacisków to wiocha jakich mało. To tak jakbyś krzyczał wokoło - chciałbym mieć Porsche/Brembo/Alcon BBK (BBK = Big Brake Kit - zestaw dużych hamulców) ale mnie nie stać.

Anglicy o takich mówia BBK wannabe.

Jeżeli już to zamontuj sobie heble od B6 S4 (345mm) lub B7 A4 (320mm).

Popieram, podobnie myslimy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO malowanie seryjnych zacisków to wiocha jakich mało. To tak jakbyś krzyczał wokoło

mogę się pod tym podpisać, sticker tuning beee, a malowanie zacisków ok...

Nawet pisałem kilka razy : zostaw, nie maluj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny całkowicie odpada widać go tylko z bliska na postoju

Ale te tarczki malutkie przy tych felach :polew: jak pomalujesz na jakis kolor co sie rzuca w oczy to jeszcze smieszniej bedzie wygladac IMO

czarny się nie rzuca :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wiochy z tymi zaciskami to można powiedzieć tak o wszystkim co związane z tuningiem :tongue: np montowanie bumperów z RS4 - krzycze w koło że chce mieć RS4 ale mnie nie stać :polew: to tylko przykład

sory ale taka opinia jest conajmniej dziwna :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np montowanie bumperów z RS4 - krzycze w koło że chce mieć RS4 ale mnie nie stać to tylko przykład

no pokaż mi kto tak zrobi ł :tongue:

montują z S4/S-line, a to trochę różnica, choć jak jest to robione na jakimś marnym silniczku,

to potrafię się zgodzić, że też to kicha jest.

Też już kiedyś pisałem, że "coś dokładanego" nie pasowało do mocy... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już napisałem był to luźny przykład ale skoro chcesz to RS4 w mojej wypowiedzi można zamienić na S4 i sens jest podobny :wink:

widziałem i czytałem że jest to możliwe :evil:

według mnie po prostu tuning stylistyczny nie musi iść w parze z mechanicznym bo to dwie różne drogi które oczywiście można połączyć :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że każdy co innego ja bym proponował na niebiesko ja tak zrobiłem u siebie i wygląda super wcześniej miałem czerwone ale troche raziły a mam ciemny granat prawie czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De gustibus et colores non disputandum est (gust nie podlega dyskusji) :tongue:

A ja chcę mieć Porsche/Brembo/Alcon BBK tylko mnie nie stać i natychmiast pomaluję, jak tylko zdecyduję się na jaki kolor :evil:

A tak BTW. Tarcze EBC będą, klocki EBC red (przód) i EBC green (tył) i na jaki kolor mam Mądrale :wink: pomalować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW. Tarcze EBC będą, klocki EBC red (przód) i EBC green (tył) i na jaki kolor mam Mądrale :wink: pomalować???

Klocki to lepiej już teraz sprzedaj na Allegro, szczególnie te Greeny na tył. Oszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Przerabiałem to 4 lata temu.

BTW - znacie ten dowcip:

- Jaki jest najszczęścliwszy dzień w życiu posiadacza klocków EBC ?

- Sa takie dwa. Jeden jak zakłada i drugi jak zdejmuje :polew:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki to lepiej już teraz sprzedaj na Allegro, szczególnie te Greeny na tył. Oszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Przerabiałem to 4 lata temu.

No cóż. Po tak skąpej i niczym nie uargumentowanej wypowiedzi raczej Allegro nie wchodzi w grę, tym bardziej, że Greeny już przerabiam i ... zauważam znaczną poprawę w stosunku do tego co było wcześniej.

Poza tym, to wątek o kolorach zacisków, więc raczej trzymajmy się meritum :rolleyes:

A swoją drogą, bardzo chętnie poczytam wątek o tym dlaczego produkty EBC (czy myślisz tylko o klockach?) stą Twoim zdaniem do niczego. Oczywiście wsparty argumentami i opisem innych czynników, które mogły mieć wpływ na Twoją opinię (jak np styl jazdy itp). Oczywiście, jak taki wątek założysz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Po tak skąpej i niczym nie uargumentowanej wypowiedzi raczej Allegro nie wchodzi w grę, tym bardziej, że Greeny już przerabiam i ... zauważam znaczną poprawę w stosunku do tego co było wcześniej.

Poza tym, to wątek o kolorach zacisków, więc raczej trzymajmy się meritum :rolleyes:

A swoją drogą, bardzo chętnie poczytam wątek o tym dlaczego produkty EBC (czy myślisz tylko o klockach?) stą Twoim zdaniem do niczego. Oczywiście wsparty argumentami i opisem innych czynników, które mogły mieć wpływ na Twoją opinię (jak np styl jazdy itp). Oczywiście, jak taki wątek założysz :grin:

Nie chce mi sie wszystkiego opisywać n-ty raz. Jeżeli cię to interesuje, wejdź na streetracing pl i poszukaj w moich postach chyba z 2002 roku.

Miałem 3 kpl. EBC Green Stuff pewnie zanim o tej firmie po raz pierwszy usłyszałeś (sprowadzałem z US bo w PL jeszcze nie było) i ze wszystkimi miałe takie same problemy, mimo wymian tarcz na rózne modele etc. Jak sie potem okazało, moje problemy nie były odosobnionym przypadkiem, tylko były TYPOWE dla tych klocków.

Ale twój cyrk - twoje małpy. Jak chcesz to kupuj. Zwisa mi to kalafiorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHA

Jak Ci się nie chce to po co się w ogóle odzywasz.

Jakbym czytał streetracing.pl, to z pewnością nie pytałbym Ciebie, bo wiedziałbym, że dostanę co najmniej impertynencką, nic nie wnoszącą odpowiedź. Stary, przecież Ty łaski ani mnie, ani nikomu tutaj nie robisz, ze coś pomożesz. A jeśli pomoc wyobrażasz sobie w takiej właśnie formie, to Stary, nie tędy droga.

Jest takie powiedzenie "Lepiej siedzieć cicho i robić wrażenie @*@$@$^%&(*&!!, niż się odezwać i to wrażenie potwierdzić" - chyba Ty go nie znałeś (podobnie jak ja jeszcze niedawno nie słyszałem o EBC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...