Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kartki na paliwo ..


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wróćmy się do komuny :cheesy:ale debilizm, słów brak. :bicz:

BTW F...akt, gazeta na poziomie podstawówki. :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahhahahahahaha :polew: dobry dowcip z rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak je beda rozdzielac hmm moze mi dadza podwojnie bo mam gaz i benzynke :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

i ciekawe po ile :P

Np ktoś ma cieniasa 0.7 i dostanie 10l to przejedzie może ze 200 km

a inny ma audi a8 4.2 i na 10l przejedzie 50 km....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówili już o tym jakiś miesiąc temu, albo dwa...

Jeśli coś takiego wejdzie w życie, to ja jadę do Wawy i "grzecznie" wypowiem swoje zdanie na ten temat... Myślę, że nie będę jedyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nudzi się im i nie mają co robić.

Ale debilizm :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienię 20l LPG, 30l PB95 i 20l PB Shell V-Power (stare dobra zapasy) na ON. Zainteresowani - piszą na PW z propozycjami proporcji zamiany. Na pewno się dogadamy.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tak bedą wyglądały teraz posty w nowym dziale na Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wróćmy się do komuny :cheesy:ale debilizm, słów brak. :bicz:

BTW F...akt, gazeta na poziomie podstawówki. :bicz:

a jak tak popatrzeć co robi ostatnio "władza" to wydaje mi sie że już wróciliśmy do tamtych czasów.

na CB trzeba nasłuchiwać tam czesto kierowcy sprzedają "oszczędności" bardzo dobra gnojówka po 3 zeta za litr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest napisane, że w sytałacjach wyjątkowych będziemy tankować na kartki. z jednej strony to by było ok bo każdy by miał "prawie " po równo w razie awari . :wink: nie zmienia to faktu, że to chore i nikomu nie potrzebne :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

Znaczy się fakt że dotyczy to sytuacji awaryjnych (tak jest w bardzo wielu krajach) coby w tedy nikt nie kupował jak szalony....

Ale i tak pomysł chybiony i zionie PGR-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest bez sensu. Chodzi o zarządzanie strategicznymi surowcami w przypadku sytuacji kryzysowej. Jeżeli nie będziemy przygotowani na taką ewentualność, to będzie dużo gorzej, niż bez kartek. Kartki są tak naprawdę najlepszym rozwiązaniem w przypadku niedoboru surowca, tylko w naszym kraju się źle kojarzą z poprzednim systemem, w którym były niedobory niemalże wszystkich surowców. I gazeta Fakt zrobiła z tego sensację, że nie będzie można kupić dowolnych ilości paliwa. Tak będzie, ale tylko jeżeli zostaną ograniczone dostawy ropy do kraju, ale niezależnie od tego, czy będą kartki, czy nie. One tylko pozwolą dać każdemu dostęp do ograniczonych ilości, żeby każdy miał choć trochę. Dla mnie w tej wiadomości co innego jest niepokojącego. To, że rząd przygotowywuje się na ograniczenie dostaw ropy, można podejrzewać, że ma przesłanki co do takich działań, chciałbym się w tym miejscu mylić, ale obawiam się, że coś może być na rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak beda sytuacje wyjątkowe.. pojade sobie za którąś granice.. na kupie benzynki i sprawa załatwiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...