Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Radio Audi Chorus wyjmowanie i tymczasowa naprawa głośności


pawko123

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka wskazówek:

1. Zapalniczki żarowe, są o wiele lepsze, gdyż nie zostawiają śladu na procku.

2. Podczas podgrzewania osłońcie czymś kondensatory, te takie malutkie, czarne, bo mają tendencję do wystrzeliwania :)

3. Podgrzewajcie do wysokich temperatur, procesor ma być na tyle gorący, by nie można go było dotknąć.

4. Im dłużej utrzymamy go w cieple, tym dłużej będzie działać.

5. Przerwy między nagrzewaniem, miej więcej 10-20sek.

6. Ogólnie, utrzymywać go w podwyższonej temperaturze przez ok 3-5min.

I macie spokój na długi czas.. Jeśli nie, to znaczy, że z procka już się nic nie wydzierga.

Muszę spróbować tego zabiegu, a nóż coś się polepszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek robiłem, narazie działa.

Zapalniczką żarową? Ile mniej więcej grzałeś? później 10-20sek przerwy, ile razy tą czynność powtarzałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek robiłem, narazie działa.

Zapalniczką żarową? Ile mniej więcej grzałeś? później 10-20sek przerwy, ile razy tą czynność powtarzałeś?

Grzejesz dopóki zrobi się bardzo gorący, po tym przerywasz na 10sek i znowu przez 10sek grzejesz, znowu przestajesz itp. ze 20 razy taką czynność się powtarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek robiłem, narazie działa.

Zapalniczką żarową? Ile mniej więcej grzałeś? później 10-20sek przerwy, ile razy tą czynność powtarzałeś?

Łącznie grzałem może ze dwie minuty, zwykłą zapalniczką. Robiłem przerwy na oko. Nie chciałem za długo grzać, bo płytka drukowana zaczęła mi się pocić i się wystraszyłem. Jak zacznie szwankować to dam znać ile czasu wytrzymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek robiłem, narazie działa.

Zapalniczką żarową? Ile mniej więcej grzałeś? później 10-20sek przerwy, ile razy tą czynność powtarzałeś?

Łącznie grzałem może ze dwie minuty, zwykłą zapalniczką. Robiłem przerwy na oko. Nie chciałem za długo grzać, bo płytka drukowana zaczęła mi się pocić i się wystraszyłem. Jak zacznie szwankować to dam znać ile czasu wytrzymało.

I jak kolego, zdaje egzamin to grzanie?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę juz poprawiać, już pomału zaczyna szwankować. Teraz będę podgrzewał dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, A ja mam Chorusa do sprzedania. Wszystko chodzi, gała chodzi jak należy, ale wyświetlacz jest troche nieczytelny. Do radia jest oryginalna książka (bez kodu) poprzedni właściciel rozkodował radio. Przyciski są niepowycierane. Radio w super stanie wizualnym. Ja zamontowałem sobie Kenwooda. Macie jakiejś propozycje cenowe. Wole sprzedać wśród swoich (klubowiczów) niż wystawiać na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z opisem opracowałem swojego Concerta,niestety u mnie działało dobrze, puki procesor nie wystygł :thumbdown: Spróbuje jeszcze raz może za mało...

---------- Post dopisany 27-03-2013 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 16:07 ----------

Po drugim grzaniu wszystko działa, zobaczymy jak długo ale na razie jest radocha :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, A ja mam Chorusa do sprzedania. Wszystko chodzi, gała chodzi jak należy, ale wyświetlacz jest troche nieczytelny. Do radia jest oryginalna książka (bez kodu) poprzedni właściciel rozkodował radio. Przyciski są niepowycierane. Radio w super stanie wizualnym. Ja zamontowałem sobie Kenwooda. Macie jakiejś propozycje cenowe. Wole sprzedać wśród swoich (klubowiczów) niż wystawiać na allegro.

witam poszukuje instrukcji do radia chorus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia przestały działać, czy wrzuci ktoś który element trzeba grzać? Concert II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...