Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zniżka OC -jak to jest ?


Rekomendowane odpowiedzi

W tamtym roku w czerwcu w tym samym dniu ubezpieczyłem w OC dwa samochody,które sa na mnie zarejestrowane mając 30% zniżki.Moje pytanie jest następujące - czy w tym roku dostanę dodatkowe 10% zniżki czy może ze względu na równoległe ubezpieczenie dwóch aut dostanę 20% ( 2x 10% ) czyli miałbym wtedy 50% ( oczywiście w przypadku bezszkodowej jazdy obydwoma) ??? Proszę o jakieś sugestię osób,które miały podobną sytuację. PS ubezp. w MTU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na każde auto ubezpieczenie jest oddzielne. ewentualnie mogą ci dać 5% za kontynuacje ubezpieczenia. z tego co się orjentuję to wszystko zależy od ubezpieczalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm w LINK4 jak ostatnio pani dzwoniła to mówiła mi,że za każde auto ,które rok bezszkodowo przejeżdzi należy się zniżka 10% czyli za dwa auta powinno wzrosnąć o 20%.Ciekawe jak jest w MTU ?? Właśnie posłałem zapytanie do irmy MTU i czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na każde auto ubezpieczenie jest oddzielne. ewentualnie mogą ci dać 5% za kontynuacje ubezpieczenia. z tego co się orjentuję to wszystko zależy od ubezpieczalni.

no i za jednorazowe opłacenie składki drugie 5% (przynajmniej ja tak miałem) i już w sumie mamy 10% :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest w OWU, różnie może być u różnych ubezpieczycieli.

[br]Dopisany: 28 Maj 2007, 17:24 _________________________________________________szybko przejrzałem:

http://www.mtu.pl/pliki/owu_moj_samochod.pdf

i nie widzę nic..

według mnie każde auto będzie traktowane osobno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety MTU napisało mi,że liczy zniżki na osobę,a nie na samochody więc mimo dwóch równolegle ubezpieczonych samochodów w czerwcu mogę liczyć na dodatkowe 10% zniżki :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...