Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

737 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam wstawiłem 4 górne wahacze master sport i już 30tyś nic;p a dziś wstawiam końcówki lema bo podobno master sporty są do d*py. Zobaczymy ile wytrzymają MSy jak Z 60 tyś to kiedys kupie cały komplet ino końcówki wstawię lema czy tam trw . Ori zawieszenie wytrzymało 210tys :naughty:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 11:44_________________________________________________co prawda górne wahacze padły przy 180tys :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 11:45_________________________________________________Co do kraft to chyba jeszcze nikt nieprzetestowal ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo za wahaczami Lema z Allegro kryje się lepsza historia :gwizdanie: :)

rozwiń temat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo za wahaczami Lema z Allegro kryje się lepsza historia :gwizdanie: :)

rozwiń temat :naughty:

podróby podróby podróby, co tutaj więcej pisać.

co do wahaczy za 550 zł , Panowie rzadko daje się przycwaniakować. Chyba że w drugim kierunku , kupić porządny sprzęt i cwaniakowac że wszyscy ciągle jakiś szajs wymieniają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem kolejny wahacz. Samochód ma swoje lata i co roku kolejne wahacze idą pod wymianę. Kupiłem TRW i byłem bardzo zaskoczony po porównaniu nowego z ORGINAŁEM zdemontowanym z pojazdu. Na gnieźdie w którym jest osadzony sworzeń kulisty znalazłem symbol TRW. Jedyna różnica na "bananie" orginał posiadał symbol markowy Audi natomiast nowy w tym samym miejscu posiadał ślady po usunięciu symbolu. Wynika z tego że wahacze firmy TRW są montowane orginalnie do Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile zrobiliscie kilometrów na wahaczach LEMFORDERA

bo musze wymienic i nie wiem na jakie

na lemforderach mozna podobno zrobic do 70 k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile zrobiliscie kilometrów na wahaczach LEMFORDERA

bo musze wymienic i nie wiem na jakie

na lemforderach mozna podobno zrobic do 70 k

Myślę że 100kkm to bardziej realny przebieg. Ja w swoim wymieniłem prosty prawy na lema (pozostałe to jeszcze fabryka) i 50 kkm smignał bez zgrzytu. Ostatnio sprawdzałem jego sztywność w sworzniu i myślę że pociągnie jeszcze do 100kkm. Tak więc z całą zawiechą może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na MasterSportach od lipca zeszłego roku. W tym czasie zrobiłem coś koło 25 kkm jeżdżąc po nie najlepszych drogach, przejechałem z północy PL na południe, do Czech i jak na razie cisza. Fakt, że wstawiłem końcówki drążków i łączniki stabilizatora Lema. Ale jak wcześniej kupiłem zestaw zawieszenia Lema na Allegro, to po 2 m-cach już stukały. A końcówki drążków i łączniki stabilizatora wstawiłem Lema dlatego, że takie były Wasze opinie :naughty: Jak najmniej wymian życzę wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile zrobiliscie kilometrów na wahaczach LEMFORDERA

bo musze wymienic i nie wiem na jakie

na lemforderach mozna podobno zrobic do 70 k

Myślę że 100kkm to bardziej realny przebieg. Ja w swoim wymieniłem prosty prawy na lema (pozostałe to jeszcze fabryka) i 50 kkm smignał bez zgrzytu. Ostatnio sprawdzałem jego sztywność w sworzniu i myślę że pociągnie jeszcze do 100kkm. Tak więc z całą zawiechą może być podobnie.

dokładnie ja po wymianie dwóch bananów zrobiłem ponad 100k i cisza była w momencie sprzedaży auta nowy właściciel zażyczył sobie przegląd i zawieszenie było w stanie idealnym, a trasy różne robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na MasterSportach od lipca zeszłego roku. W tym czasie zrobiłem coś koło 25 kkm jeżdżąc po nie najlepszych drogach, przejechałem z północy PL na południe, do Czech i jak na razie cisza. Fakt, że wstawiłem końcówki drążków i łączniki stabilizatora Lema. Ale jak wcześniej kupiłem zestaw zawieszenia Lema na Allegro, to po 2 m-cach już stukały. A końcówki drążków i łączniki stabilizatora wstawiłem Lema dlatego, że takie były Wasze opinie :naughty: Jak najmniej wymian życzę wszystkim.

Tak to niestety bywa z wahaczami z alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszą to chyba MS omijać warto szerokim łukiem, u mnie mam prawie na nich 50 000 km, ale widze ze nowe dostawy MSów juz nie były takie udane :evil: . Narazie cisza ...ale chyba nastepne będą Rouville

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już ponad 30tyś na górnych wahaczach MS i cisza ja dotrzymają do 50 tyś to będę zadowolony :good: ja kupowałem z allegro od polecanego tamma czy jak mu tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zamontowałem MS i oczywiście z końcem lem jak ktoś potrzebuje końcówy MS to sprzedam w z cenie 40zł za 2 stronki. kupiłem też drążki lem ale nie potrzebnie bo mam dobre też mam dla zainteresowanych. Oczywiście nówki . stare zostawiłem OOOO.

PS :

Poprzednia zawiecha była Fortuna line 39 tyś przejechane cena 500zł allegro . wymieniałem na 1 przeglądzie wiec kasa była ograniczona i tylko cały dół zdegradował końcówki juz 3 kpl ale to szczegół

góra w świetnym stanie wszystkie 4 gnaty zostały. Teraz załozony kpl Ms zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Rok temu stałem się właścicielem A4 avant z 97r z silnikiem 1.8 i z rozwalonym zawieszeniem, tzn auto od nowości miało nie wymieniane zawieszenie a miało przejechane 227.000 km. Stanąłem więc przed trudnym wyborem zakupu wahaczy. Po przestudiowaniu tego forum postanowiłem zaryzykować i kupiłem MS za 550 zł sam je zamontowałem za wyjątkiem końcówek drążków kierowniczych zostały (stare). Po przejechaniu 55 tyś nic niepokojącego nie słychać i nie żałuję swojego wyboru chociaż muszę przyznać iż po rozpakowaniu paczki i po porównaniu wykonania oryginalnych wahaczy do MS troszeczkę się obawiałem o ich trwałość ale dzisiaj widzę że daremnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...