Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

może 'MURZYN prół po dziórach aż się kurzyło. wszystko zależy też od tego jak się jeżdzi i po dziórach. MURZYN po 10k km już ma jakieś tam stuki, a pozostali jak było wczesniej, jazda 40% jazdy to dziury i już ma przelatane 30k km i wszystko cichutko gra. no to coś tu jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

może kolega "MURZYN" powinein się tu wypowiedzieć po sprawdzeniu co tam stuka - takie gdybanie nie ma za bardzo sensu bo tylko sieje popłoch - sam założylem te wahacze niedawno i szkoda nerwów gdyby się okazalo że to np nei wahacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kolega "MURZYN" powinein się tu wypowiedzieć po sprawdzeniu co tam stuka

Kolega Murzyn raczej się już nie wypowie. Wspominał coś na zlocie,że mu raz coś popukuje,a raz nie-nie był do końca pewien,miał to sprawdzić. Jak czegokolwiek dowiemy się na ten temat to damy znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybanie, gdybanie bajki opowiadają kolega już na tych wahaczach zrobił 25 tys, wyłacznie jazda po mieście dziura,dziura,studzienka i studzienka i jest git! dobrze poskłądane pochodzą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.. ja w tym tygodniu bede zakładał do swojej :a4fan: komplecik wachaczy firmy "MS". Kupiłem i teraz tylko musze znalezć czas aby ją wprowadzic do warsztatu.. zawsze bedzie więcej użytkowników do przetestowania tych wachaczy i opinii. Bo nie można oceniac częsci np: po 1-2 użytkownikach na 15-20 użytkowników, że akurat tych 2-ch jest niezadowolonych, im więcej użytkowników testujących tym lepiej, ale z tego co już wiemy to nie są złej jakośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj do 24:00 skladalem ten komplecik, wymiana wraz z przegubem bez pospiechu to 3,5h pracy z kumplem, teraz jeszcze tylko zbieznosc -tego to juz sam nie ustawie bo mam za krotka poziomice :kox: , no i test czas zaczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś powiedział że wachacze "MS" są ok, ale koncówki to już słabe - to prawda.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sadze ze LEMFORDER jest najlepszy, ja mam u siebie przejechane 160tys i wszystkie wachacze orginaly w polsce zrobilem 15tys km. i to mnie raczej przekonuje do lemfordera bo po co mam placic dwa razy za wymiane tanich wahaczy jak raz zaplace za wymiane lemfordera i mam spokoj[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 23:47 _________________________________________________jak by ktos z was potrzebowal jakies wahacze lemforder, febi, trw, moog, ocap, HP itp. to zapraszam do mnie sprzedam zarowno na szt. jak i cale komplety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda firma pisze ze jej jest najlepsze i sprawdzone.Meyle ma jeszcze inne lepsze "wzmocnione" bajeczki.

Ja powiem ze jak chcesz wymienic i zapomniec to Lemforder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Też kupiłem komplet wahaczy Master Sport. Dołączam do grona testujących. Poinformuję o postępach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemandero

Ja zakupiłem wahacze Lemfordera z aukcjii na allegro. No i cóż. Pełen niepewności odebrałem paczkę, która dotarła błyskawicznie i po otwarciu kamień z serca mi spadł.

Dostałem 8 oryginalnych wahaczy Lemfordera za 899 zeta. Porównywałem z tymi które sprzedaje IC i jest to dokładnie to samo :>

I juz nigdy nie nabiorę się na jakieś "zamienniki" , ostatnio na bananie kupionym za 90 zeta zrobiłem 3000 km. Zenada.

Gorąco polecam, koleś błyskawicznie wysyła i widać że ma pojęcie :

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=325734897

Jak macie jakieś pytania to walcie na PW

Pozdr600

Z długo w brańży siedziałem żeby spokojnie patrzec na te bzdury co tu piszesz chłopie. Chcesz wiedziec jakie masz LEMFORDERY to ci powiem że UKRAIŃSKIE taki oryginał właśnie nabyłeś za 899zł. Jak już pisali inni wahacze LEMFORDRA ORYGINALNE są Dużo droższe w zakupie i sprzedaży i nie ma tu znaczenia żadna marża czy narzut sprzedającego. Pora Panowie wreszcie otworzyć oczy bo takie bzdury co tu pisza niektórzy to mózg się lasuje. Gratuluje "oryginalnych" LEMFORDRÓW :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z długo w brańży siedziałem żeby spokojnie patrzec na te bzdury co tu piszesz chłopie. Chcesz wiedziec jakie masz LEMFORDERY to ci powiem że UKRAIŃSKIE taki oryginał właśnie nabyłeś za 899zł. Jak już pisali inni wahacze LEMFORDRA ORYGINALNE są Dużo droższe w zakupie i sprzedaży i nie ma tu znaczenia żadna marża czy narzut sprzedającego. Pora Panowie wreszcie otworzyć oczy bo takie bzdury co tu pisza niektórzy to mózg się lasuje. Gratuluje "oryginalnych" LEMFORDRÓW :polew:

Dobre.. Więc w hurtowniach sprzedają również ukraińskie, bo te są takie same.

Już były opcje chińskie, tureckie a teraz ukraińskie. Ciekawe jakie będą dalej. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre.. Więc w hurtowniach sprzedają również ukraińskie, bo te są takie same.

Już były opcje chińskie, tureckie a teraz ukraińskie. Ciekawe jakie będą dalej. :mysli:

A byłeś chociaż raz na targach Automechanika we Frankfurcie ?? Bo ja je odwiedzam co dwa lata jak sa targi z częściami, możesz podejść i porozmawiać z ludźmi to ci wyjaśnią. Jak ty się opierasz na tym co ci wcisną w IC (zresztą firma DOSKONALE mi znana) to takie rzeczy później piszesz. Te Lemfordery są według mojej wiedzy z UKRAIŃSKIEJ fabryki Lemfordera i nic tego niestety nie zmieni a ich jakość (z tego co słyszałem i widziałem) jest tak samo dobra jak części z tureckiej fabryka Boscha w porównaniu z częściami z niemieckiej fabryki. Przykro mi stary ale według mnie umoczyłeś aczkolwiek życzę ci jak najlepiej i będe śledził Twoje przebiegi bo sam od lat zastanawiam się co jest najlepsze :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre.. Więc w hurtowniach sprzedają również ukraińskie, bo te są takie same.

Już były opcje chińskie, tureckie a teraz ukraińskie. Ciekawe jakie będą dalej. :mysli:

A byłeś chociaż raz na targach Automechanika we Frankfurcie ?? Bo ja je odwiedzam co dwa lata jak sa targi z częściami, możesz podejść i porozmawiać z ludźmi to ci wyjaśnią. Jak ty się opierasz na tym co ci wcisną w IC (zresztą firma DOSKONALE mi znana) to takie rzeczy później piszesz. Te Lemfordery są według mojej wiedzy z UKRAIŃSKIEJ fabryki Lemfordera i nic tego niestety nie zmieni a ich jakość (z tego co słyszałem i widziałem) jest tak samo dobra jak części z tureckiej fabryka Boscha w porównaniu z częściami z niemieckiej fabryki. Przykro mi stary ale według mnie umoczyłeś aczkolwiek życzę ci jak najlepiej i będe śledził Twoje przebiegi bo sam od lat zastanawiam się co jest najlepsze :th:

Zakładając, że to co piszesz (w co wątpię) ne mija się z prawdą, to Lemforder ma tzw. kontrolę jakości i nie pozwoliłby na wypuszczanie na rynek bubla pod ich logiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz nie mam do Ukrainy 30km to chyba nie skorzystam z tej dobrej oferty Lemfordera,bo tu by sie zgadzalo dlaczego pewien Pan przejechal na tych wahaczach 30tys.

ETERNITY skoro siedzisz w tym fachu to powiedz jakie sa w/g ciebie godne zalozenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...