Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

To oczywiste ze z reklamacja markowych i oryginalnych wahaczy jest ciezko..te padaja po wielu latach a ustawowa odp sprzedawcy jest do 2lat:)... Po co sobie teorie dorabiac...komplet markowych wahaczy (nie jest to febi!) to koszt pewnie 1500pln (strzelam: qymienialem wiele lat temu)...za to spokoj na kolejne 100tys+ km...podobnie amory: tu sie zrobilem i kupilem kayaby po kiedys chyba 160pln szr...sachsy byly po ponad 2xtyle..po 60tys od wymiany te kayaby sa slabsze niz sachsy po 140tys w exeo...do auta wartego relnie pare tys zal jest wywalic 2kola z robota za zawias wiec idzie sie w budzet i kupuje sie g... z nadzieja ze 20tys wytrzyma ... Jak ktos duzo jezdzi i chce sie lata cieszyc...omijac tanioche szerokim lukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany górne MS' staniały:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

zauważyłem ze na alle... górne 4szt mozna kupic juz za 140 zeta to sie oplaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ms prowadzi poważna ekspansję ze swoimi wyrobami w pl. Postawili nowa fabrykę w której montuja wahacze więc myślę ze jakość będzie cały czas na takim poziomie:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ms prowadzi poważna ekspansję ze swoimi wyrobami w pl. Postawili nowa fabrykę w której montuja wahacze więc myślę ze jakość będzie cały czas na takim poziomie:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

no to lux bo jak narazie w tej cenie nic leszego nie znalazłem ,kolega sie połasił o 100zł taniej niby tez 2 lata gw a mu padły po 9tys km górne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany górne MS' staniały:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

zauważyłem ze na alle... górne 4szt mozna kupic juz za 140 zeta to sie oplaca

4 górne za 140??!! Tj. 35zeta wahacz ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno B6. Jeżdżę jakieś 3 tyg i przyszła pora pościągać koła bo nie mogę jak gdzieś nie wsadzę łap.

Aż się zdziwiłem jak zobaczyłem że mam wszystkie oryginalne wahacze,

Na każdym LMO i wybity rok 03. Przejechane jakieś 220tkm.

Także jak coś zacznie się dziać (odpukać) to chyba założę Lem bo jednak trochę wytrzymują.

Wcześniej w B5 wsadziłem MS w 2010 i do sprzedaży (równo 4 lata) zero luzów.

Dużo też zależy jednak od techniki jazdy. Akurat 80% dróg po których jeżdżę jest jak stół a na innych baardzo powoli więc może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz i tak nie będzie ten sam lmo i nie wytrzyma. Części takich jak na montaż nie ma nigdzie w wolnej sprzedaży, nawet to co Aso ma to juz jest inny sort. A po paru latach od wycofania z produkcji nikt nie ma interesu w utrzymaniu jakości części zamiennych. Producent skupiony jest na dostarczaniu juz innych komponentów do fabryk i Aso. Naturalna kolej rzeczy.

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Jak będę miał okazję to zerkne pod auto i xobacze co teraz montuje Aso bo wuminialem w tym roku wahacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz i tak nie będzie ten sam lmo i nie wytrzyma. [/QUOTe]

Jasne...80 tys z tego 40 po czystym wro wyobraz sobie ze wytrzymaly lemy w passaxie b5. Jak to ludzie na sile sobie tlumacza dlaczego kupuja "budzetowe" marki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał okazję to zerkne pod auto i xobacze co teraz montuje Aso bo wymieniałem w tym roku wahacz.

ja bym papropkom nie dał się dotknąć a jak juz to przy mnie by musieli robić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to jedno bo i tak wszyscy paproki a sam nie zrobię. Jak źle zrobią to będą poprawiac. Robota i części są na gwarancji i to ich problem co z tym zrobić jak coś padnie za tydzień. Z resztą akurat ten serwis ma autoryzację ale to rodzinna firemka w zasadzie warsztacik i żadne łepki z byle szkółki tam się nie kręcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to jedno bo i tak wszyscy paproki

to nie znasz sie widze , w okolicy nikt tak nie wymienia jak ja ,każdy skręca na sztuke bo nikomu sie nie chce paprać i charatać sobie rąk ,żeby specjalnie jak auto opuszczone dopiero dokręcać sruby , fakt u mnie za wymiane 100zł wiecej ale każdemu robie jak bym sobie robił ,dłużej też to trwa ale masz pewnośc na bank ,że robota zrobiona lepiej jak w aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego jak w twojej okolicy robią to rzeczywiście nie wiem;) nie no PR masz dobry...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sruby przy tulejach z gumami skreca na aucie stojacym juz kazdy kto nie jest idiota....

widać idiotów nie brakuje , do tego przy zmianie z zawiasu 1ba na 1be tez dobrze jest odkrecic przy gumach i po zalozeniu 1ba dokrecic bo sa inne kąty wychylenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie co do wahaczy przednich. Mam oryginalne zawieszenie 1bv sline, ponoć wahacze różnią się w tym zawieszeniu od tych zwykłych.Jak to jest? można je zamiennie stosować ?? Ponoć nr mają inne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie co do wahaczy przednich. Mam oryginalne zawieszenie 1bv sline, ponoć wahacze różnią się w tym zawieszeniu od tych zwykłych.Jak to jest? można je zamiennie stosować ?? Ponoć nr mają inne..

Dokladnie tak. W zasadzie różnią się górne wahacze. Mają grubsze sworznie. Nie wiem czy produkują je takie firmy jak ms. Jak chcesz numery do Przypomnij mi jutro to Ci podrzuce:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie co do wahaczy przednich. Mam oryginalne zawieszenie 1bv sline, ponoć wahacze różnią się w tym zawieszeniu od tych zwykłych.Jak to jest? można je zamiennie stosować ?? Ponoć nr mają inne..

Dokladnie tak. W zasadzie różnią się górne wahacze. Mają grubsze sworznie. Nie wiem czy produkują je takie firmy jak ms. Jak chcesz numery do Przypomnij mi jutro to Ci podrzuce:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeli mógłbyś podesłać to bardzo bym prosił.

Jak masz możliwość to całego kompletu: góra + dół. Dół też jest inny?

Z tego co sie orientowałem to są w zamienniku produkowane przez meyle lub ms - nie pamietam dokładnie która firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatni założyłem górne swaga pomimo opinii na nie ale zobaczymy ile pożyją:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zalozylem wachacze marki dys z tego co czytalem sa to wachacze marki wloskiej zmienialem caly komplecik cena 700 pln na lekkich zniszkach zobaczymy ile polataja na gwincie ms pojezdzil niecale 3 lata a czytajac opinie na innych forach odnosnie dysa postanowilem je zalozyc relacje zdam w czasie uzytkowania jak narazie gra i buczy :-)

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...