Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie słyszałem o tym brandzie chyba typowo US market. 

Zawartość dodana 2 minutes later

zwróćcie uwagę na cenę usd 440 - kurde człowiek by żył jak król jak by mógł w tej cenie sprzedawać ;-) ale z drugiej strony widać, że to nie jest jakiś tani brand na tamtym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie polecam MS,...

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne,osobiście zrobiłem na nich niecałe 40 tys i sprzedałem auto
Najpierw była seria 1ba potem wpadły springi -40mm a na dobitke gwint FK [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, soul87 napisał:

na forum passata można tez znaleźć wzmianki o wysuniętych tulejach z prawego banana z master sportów... , 034motorsport ten sam temat w tym samym czasie... wnioski można wysunąć samemu 

bo to jedno gówno z w różne papierki owinięte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dystrybutor SKV napisał:

Nawet nie słyszałem o tym brandzie chyba typowo US market. 

Zawartość dodana 2 minutes later

zwróćcie uwagę na cenę usd 440 - kurde człowiek by żył jak król jak by mógł w tej cenie sprzedawać ;-) ale z drugiej strony widać, że to nie jest jakiś tani brand na tamtym rynku.

Moog to brand grupy Federal Mogul.  Ta firma chyba wiesz czym się zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moog to brand grupy Federal Mogul.  Ta firma chyba wiesz czym się zajmuje.

Ja wiem ;)
W Gdańsku np. robią panewki m.in. dla marki Scania.

marivs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎14‎.‎02‎.‎2017 o 20:17, Dystrybutor SKV napisał:

Tak potwierdzamy, to właśnie od kolegi Strazak93 wyszła afera z prawym bananem. Pierwszy potraktowaliśmy jako "przypadek" wymieniliśmy więc na kolejny (niestety z tej samej partii)i znow to samo, to otworzyło nam oczy że jest coś na rzeczy. Swoją drogą na tym ostatnim wymienionym bananie gdzie już nie był z wadliwej partii ile zrobiłeś km?

może by zrobic ogólnopolska akcje wymiany co wy na to będzie świadczyło o wiarygodności i profesjonalnym podejściu.

sami wiecie  gdzie poszla ta partia...

prośba o PW z cena na kpl. Do sedana B7 BRD 2.0tdi 170K i kosztami wysyłki i jak mogę zakupić wahacze i czy jest pewność ze beda bez wadliwego banana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastersporty sa z jakiejs plasteliny robione generalnie zawsze uzywam lemfordera trw i bylem dosc pozytywnie zaskoczony rts'em cena przystepna i dosc solidne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy użytkownik witam Was wszystkich ;) Piszę z prośbą i pytaniem..
Mam Passata B5 FL 2002r 1.9 TDI 130 km. Wiadomo że wahacze mam takie same jak w niektórych modelach Audi. 
Szykuje się wymiana i mam dylemat, wiadomo jaki. Nie wiem które mam stożki w wahaczu dolnym prostym. Pomierzyłem dzisiaj lecz nie wybijałem wahacza ze zwrotniczy tylko podniosłem uszczelniacz gumowy z czerwoną "opaską" na zdjęciu z 1 strony tego tematu i tam sprawdziłem. Jest 22mm. Czy sugerując się tym mogę stwierdzić że wahacz mam ze starszego modelu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak na moje to o ile są oryginalne, to możesz się samą datą produkcji kierować. A jak masz wątpliwości to przy kupnie zestawu/pojedynczych wahaczy zaznacz jaki masz model i rocznik auta, bo jak już wcześniej było tu pisane - VIN w cale nie jest do tego potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, forest91 napisał:

Jako nowy użytkownik witam Was wszystkich ;) Piszę z prośbą i pytaniem..
Mam Passata B5 FL 2002r 1.9 TDI 130 km. Wiadomo że wahacze mam takie same jak w niektórych modelach Audi. 
Szykuje się wymiana i mam dylemat, wiadomo jaki. Nie wiem które mam stożki w wahaczu dolnym prostym. Pomierzyłem dzisiaj lecz nie wybijałem wahacza ze zwrotniczy tylko podniosłem uszczelniacz gumowy z czerwoną "opaską" na zdjęciu z 1 strony tego tematu i tam sprawdziłem. Jest 22mm. Czy sugerując się tym mogę stwierdzić że wahacz mam ze starszego modelu ? 

Podrzuć mi vin na pw to Ci powiem ale w pasku fl bodajże w 2003 lub 4 roczniku była zmiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu włożyłem Master-Sport i samochód prowadzi się rewelacja

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was kojarzy firmę Suspeks (czy jakoś podobnie); 
podobno polska firma, robiąca całkiem niezłe zamienniki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bede musial napewno wymienic jakies wachacze z przodu pytanie co wkladac? 

podobno meyle hd jest dobre? nie mam pojecia co wybrac firm duzo wiekszosc chyba robi to samo  albo tanio ale lem... czy regenrowac swoje oryginalne? wyjdzie taniej regenracja moich oryginalnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak auto dla siebie chcesz na dłużej to mogę Ci polecić Meyle Hd :wink:

Edytowane przez krzysiekml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...