Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Ja montuje SKV we wtorek.Do przedlifta kosztuje 430zl a polifta 450zl.Ceny już z przesyłką.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja już zamontowałem SKV tak jak pisałem :) około 2 tyg temu , na razie jest spokój  pierwsze odczucie to auto sztywniejsze , zobaczymy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie Master sport po 6 tys przebiegu padly 2 wahacze banany. Moze padly wczesniej o od dluzszego czasu mi cos pukalo.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montuje SKV we wtorek.Do przedlifta kosztuje 430zl a polifta 450zl.Ceny już z przesyłką.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka





Przecież to jednej ch**** czy polift czy przedlift czy C5 czy Passat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale takie ceny mi podali jak kupowałem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia SKV ile pojeździ, zobaczymy. Na razie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruvilee to pakowacz razem z bosch. nie wiadomo co ci spakuja. jak bedziesz mial szczęście to wsadza np teknorota wloskiego. lub swaga niemieckiego. jak bedziesz miał pecha to ci wsadza jakies chinskie średniej jakosci. u siebie dolne mam ori trw górne nowe febi za 600zl za 4szt. są bardzo sztywne. nie ma porównania do. podróbek, że ręką je ruszasz jak chcesz i gumy widać ze sa super jakości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krycha70 napisał:

ruvilee to pakowacz razem z bosch. nie wiadomo co ci spakuja. jak bedziesz mial szczęście to wsadza np teknorota wloskiego. lub swaga niemieckiego. jak bedziesz miał pecha to ci wsadza jakies chinskie średniej jakosci. u siebie dolne mam ori trw górne nowe febi za 600zl za 4szt. są bardzo sztywne. nie ma porównania do. podróbek, że ręką je ruszasz jak chcesz i gumy widać ze sa super jakości 

Wszystkie nowe wahacze powinny być sztywne. Gdy nowy ma luzy to raczej traktowany powinien być jako odpad produkcyjny do recyklingu a nie część do samochodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do wymiany mam wahacze górne, padło na  Lemforder, coś jeszcze warto wymienić przy okazji :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MilUl napisał:

Panowie do wymiany mam wahacze górne, padło na  Lemforder, coś jeszcze warto wymienić przy okazji :?

na gore szkoda kasy pakowac lmo. górne nawet ms wytrzymują 60k po dziurach. na dol tylko lmo trw moog na końcu febi. a górne to. ms starczy przynajmniej ci dolne nie padno za szybko. bo jak gorne masz lmo a dolne juz takie sobie to padna dolne. lepiej gore mieć mniejszej jakosci a dół dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówione zostały wahacze firmy SKV jutro będą po świętach będzie montaż. Co z tego będzie zobaczymy co czas pokaże 

Poniżej zdjęcie wahacza Kamoki nie polecam.

 

 

WP_20170329_011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

BTW -kilka dni temu końcówki drążków zmieniałem w C4, po zimie jedna miała lekkie luzy. Obie znaczki Audi miały. Auto ze Szwajcarii. Pewnie oryginalne od 1996 roku...? Bez jaj.

Bo to papka wymyślona przez handlarzy i ciągle powielana, że sprowadzone to zawiecha nie wybita itd i że ori i w ogóle super. Zamierzasz długo jeździć i płacisz mechanikowi za wymianę? Kup lem, trw, moog. Wymieniasz sam, auto na krótko i zaraz pogonisz bierz ms, skv czy co tam jeszcze sobie znajdziesz. A te ori to ktoś mógł i ze złomu wsadzić i pogonić auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszedł zamówiony zestaw SKV Paczka spakowana solidnie oznakowana ostrożnie szło, poszczególne elementy wahaczy popakowane w oddzielne opakowania. Na pierwszy rzut oka wygląda to nawet nawet po świętach montaż i zobaczymy jak wyjdzie w praniu podczas jazdy. 

 

 

 

1 (1).jpg

1 (2).jpg

1 (3).jpg

1 (4).jpg

1 (5).jpg

1 (6).jpg

Edytowane przez tusbru1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena niezla ,daj znac kiedy padnie jakis [emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w minioną sobotę założyłem komplet firmy Suspex, wyglądały dość solidnie; cenowo "stówkę" droższe niż wspominane maxgear'y ale mocno rekomendowane przez zaprzyjaźniony warsztat; niby 2 lata gwarancji mam na nie
czas pokaże 

pzdr


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wymienić przednie dolne w B7

i teraz nie wiem czy chodzi o 4 sztuki ( przód P,L przód tylny i dolny?) czy 2 sztuki?

które przyjmują pierwsza dziurę jak w nia wjedziemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Karasik2 napisał:

ja mam wymienić przednie dolne w B7

i teraz nie wiem czy chodzi o 4 sztuki ( przód P,L przód tylny i dolny?) czy 2 sztuki?

które przyjmują pierwsza dziurę jak w nia wjedziemy?

przedni dolny to jest wahacz prosty ten do którego przykręcasz amortyzator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...