Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Wandej, nitroo dajcie spokój. Jak będzie to dobry produkt to skorzysta tylko klient a produkt się sam obroni.

Jeśli będzie to rozwiązanie udane to wszyscy na tym zyskamy. Ja życzę powodzenia zawieszeniom SKV choć wiem że rzeczywistość a życzenia to dwie różne pary kaloszy.

Pewnym tematem jest sprawdzony rts, lemforder i inna górna półka, dla mnie wszystko inne to loteria a na loterię stać generalnie wg mnie wyłącznie bardzo bogatych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

słowo się rzekło skv doszedł, dam na pewno znać co z tym jest. po weekendzie montaż w zakładzie. jak się nie sprawdzi to łącznie z SKV pozbędę się audi :-) bo czy taras dla żony musi się równać 2xkoszt zawieszenia do audi??? wątpię. dziękuję Wam forumowicze za okazaną pomoc.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  od montażu zawieszenia SKV minęły prawie dwa miesiące półki co zrobione koło 7 tys montaż bez żadnych problemów wahacze dobrze wykonane więc nie sprawiły problemów. Zawieszenie też nie ma łatwo auto użytkowane podczas budowy domu, droga do działki dość kiepska a auto przeważnie załadowane materiałami budowlanymi.  Zobaczymy co będzie dalej, oby nie jak z zawieszeniem Kamoki które dodały trochę adrenaliny.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle trzaskasz kilometrów z obliczeń wychodzi ze roczne 42 tyś nie chciałeś czegoś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto służy jako wół roboczy na budowie wiec droższe nie wchodzą w role bo wartość auta tez nie jest duża a są jednak ważniejsze wydatki.   Kilometrów jak wspominałeś robię sporo wiec przyszłość szybko zweryfikuje jakoś wahaczy SKV półki co jestem zadowolony  z zakupionego zestawu jak na warunki w jakim auto jest eksploatowane. Ale wole nie zapeszać za jakiś czas dalsza relacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część

 

czy zestaw lemforder 31913 01 pasuje do a4 b7 z zawieszeniem  1bv? Jeśli nie może ma ktoś właściwy numer lemfordera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2017 o 18:03, MiGsu napisał:

Część

 

czy zestaw lemforder 31913 01 pasuje do a4 b7 z zawieszeniem  1bv? Jeśli nie może ma ktoś właściwy numer lemfordera.


Tak to BV. Jakbyś chciał taki zestaw kupić to wal:wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj już [emoji19] 2480zl,


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MiGsu napisał:

Kupiłem wczoraj już emoji19.png 2480zl,


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to trochę lepszą ofertę bym Ci zrobił ale jak już kupiłeś lema to raczej nie prędko go wymienisz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam MAKSYMALNIE 1200zl na zawieszenie. Jakie polecacie? Mam wersje s line, na 17stkach. Nie wiem za bardzo czy to ma jakies znaczenie, jesli chodzi o wahacze. Samochod bedzie uzytkowany w Holandii, wiec za bardzo nie ma sie gdzie tam wybic to zawieszenie. 

Prosze nie pisac, zebym doplacil do Lema, bo po prostu mnie nie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam MAKSYMALNIE 1200zl na zawieszenie. Jakie polecacie? Mam wersje s line, na 17stkach. Nie wiem za bardzo czy to ma jakies znaczenie, jesli chodzi o wahacze. Samochod bedzie uzytkowany w Holandii, wiec za bardzo nie ma sie gdzie tam wybic to zawieszenie. 
Prosze nie pisac, zebym doplacil do Lema, bo po prostu mnie nie stac.


Lem cenowo zamiata. Ja co prawda kupiłem Lema ale tylko dlatego ze mam zawieszenie 1bv i nic ciekawego nie mogłem znalezdz z zamienników. Ja jeździłem 200000 km na ori zawieszeniu po Norwegii. Jednak teraz zaczęło się od wymiany wzmocnionego zawieszenia i okazało się ze amory tez do wymiany a tu padaka. Na amory z audi czekam tydzień ponieważ jest tylko jeden zamiennik ale niedostępny w kraju komarów. Nawet jednej sztuki. Jest to moja pierwsza przygoda z wielowahaczowym zawieszeniem i nie zaliczam jej do udanej. Ale czytając komentarze powyżej nie wiem czy zdecydował bym się na coś innego niż lem. Ja jednak zdecydowałem dopłacić i mieć święty spokój niż każdego następnego dnia po wyjechaniu z warsztatu nasłuchiwać czy już coś stuka. Jeśli teraz cię nie stać to może warto poczekać kilka miesięcy i ogarnąć temat konkretnie w grudniu, zwłaszcza jeśli planujesz pojeździć tym autem. Szukając zawieszenia do siebie natrafiłem na kilka aukcji gdzie ludzie sprzedają używane zawieszenie ori z amorami. Ze zdjęcia wyglądało to nawet zachęcająco ale jaki stan gum w realu to nie wiem. Te zawieszenia nie pasowały pod 1bv tak wiec nie zagłębialem tematu a może warto bo do 1200 się napewno zmieścisz z ori zawieszeniem. Tez możesz to rozwazyc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie, zebym mial zawieszenie 1bv. Mam na pewno obnizone, ale to chyba jest to bardziej komforotowo/sportowe 1be. Jest mozliwosc jakiegos sprawdzenia tego jaki mam rodzaj zawieszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem ze ty masz. Tylko mój problem. 1be to znacznie mniejszy problem i więcej części zamiennych używanych i nowych. Sprawdź na wlepce w dokumentach auta albo w bagażniku. Pr to 1bv lub 1be. Po prawej stronie w połowie wlepki szukaj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwosc jakiegos sprawdzenia tego jaki mam rodzaj zawieszenia?

Masz 3 sposoby. Książka z kodami jeśli posiadasz, wlepka w kole bagażnika lub numer VIN i telefon do ASO albo do kogoś z forum.[emoji106]

 

 

 

Tapnięte z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co forumowicze mysla o wahaczach RTS? Mam na mysli te:

https://auto-unia.pl/zestaw-wahaczy-rts-9905003-audi-a4-b6-b7-seat-exeo,243

Edytowane przez huczek12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, huczek12 napisał:

Panowie mam MAKSYMALNIE 1200zl na zawieszenie. Jakie polecacie? Mam wersje s line, na 17stkach. Nie wiem za bardzo czy to ma jakies znaczenie, jesli chodzi o wahacze. Samochod bedzie uzytkowany w Holandii, wiec za bardzo nie ma sie gdzie tam wybic to zawieszenie. 

Prosze nie pisac, zebym doplacil do Lema, bo po prostu mnie nie stac.

Za 1100zł masz kpl RTS ale u mnie chwilowo nie mają na stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Wandej napisał:

Za 1100zł masz kpl RTS ale u mnie chwilowo nie mają na stanach.

albo 2 kpl master sporta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wyzyk83 napisał:

albo 2 kpl master sporta

Każdy kładzie to na co kieszeń pozwala albo to co uznaje za słuszne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...