Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

737 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Bo tu jest mowa o komplecie PREMIUM, coś nowego...


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem po wymianie 4 wahaczy na RTS (górny tylny L+P i po dolnym prostym). Sporo osób pisało, że po wymianie na RTS'a trochę ciężej kręci się kierownicą ale u mnie to nie występuje, chyba że zmieniłoby się to jeszcze po wymianie bananów :P

Jak na razie wrażenia bardzo dobre, cena co najmniej 2x niższa od lemfordera. Zobaczymy ile przeżyją :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Onyks napisał:

Bo tu jest mowa o komplecie PREMIUM, coś nowego...


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

tylko że jak przeglądam oferty na alledrogo to te wahacze premium maja taki sam numer jak te za 600 zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś moze mi napisać numer zestawu wachaczy Firma RTS do Passata B5 FL 2004 rok. Nigdzie nie moge znalezć numeru zestawu, tylko do B5 przed liftem sa zestawy. Na stronie producenta tez nie widze numeru zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tommy-cichy napisał:

Czy ktoś moze mi napisać numer zestawu wachaczy Firma RTS do Passata B5 FL 2004 rok. Nigdzie nie moge znalezć numeru zestawu, tylko do B5 przed liftem sa zestawy. Na stronie producenta tez nie widze numeru zestawu.

Zadzwoń do obojętnie jakiego sklepu z częściami to Ci odbiorą zestaw i podadzą numer oczywiście jeżeli się upomnisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z racj nadchodzącej zimy nie miałem czasu czekać na wahacze od kolegów z forum zamówiłem w niemczech gdzie mieszkam. Zamówiłem dolny wahacz (banan) z firmy RTS.

Dziś dotarła paczka. Niestety karton był otwarty i urwane otwieranie od niego. W środku znajduje się whacz ale nie ma na nim kompletnie żadnego loga firmy RTS. Nie ma też kompletnie żadnych numerów, oprócz jednego na gumie sworznia : "007-00047"

Czy wahacze firmy RTS nie są nigdzie kompletnie sygnowane?

Poniżej wstawiam fotke wahacza. Powiedzcie mi czy to nie jest czasem jakaś podróbka?

Wahacz zamawiany w firmie Autodoc.

Zdjęcia

Bardzo podpada mi też druga strona wachacza. Normalnie ori czy też innych firm mają na końcu taką tulejkę ograniczająca. Ten który dostaałem nic takiego nie ma. Tutaj zdjęcie:

Zdjęcia

 

Proszę żeby wypowiedziały się osoby które miały w ręce wahacze tej firmy. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem u Siebie dwie sztuki dolnych prostych z rts i też nie widziałem żadnych numerów i znaku firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, k232 napisał:

Ja zakładałem u Siebie dwie sztuki dolnych prostych z rts i też nie widziałem żadnych numerów i znaku firmy.

Kolego a jak wyglądała u Ciebie ta strona mocowania do ramy. JAk widzisz u mnie na zdjęciu na końcówka rózni się od wachaczy innych firm. Normalnie powinna wyglądać tak jak na tym zdjęciu:

Zdjęcia

 

Ten numer też na tym kartonie, nigdzie nie mogę go znaleźć w katalogu. Normalnie wahacz powinien mieć oznaczenie: 95-05985-1

U mnie jak widac na pierwszym zdjęciu ma na kartonie numer: 060-11214

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak daleko nie pamiętam bo zmieniałem chwilę temu, wahacz wyglądał jak wahacz i obie końcówki miał całe czarne.

Napisz do gościa dzik, on dużo handluje wahaczami rts i na pewno Ci coś podpowie.

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to widać różnicę na tych dwóch zdjęciach. W kółku zaznaczyłem o co mi chodzi:

1.Tak wygląda to w fabrycznych wahaczach i innych firmach:

Zdjęcia

2. Tak wygląda to w tych RTS co dostałem.

Zdjęcia

 

Ktoś może mi odpowiedzieć czy te RTS tak mają czy dostałem po prostu zły wahacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :wink: i zwracam się do Was z pytaniem odnośnie wahaczy gornych lema a mianowicie tej aukcji http://allegro.pl/lemforder-wahacz-gorny-przedni-audi-a4-b5-b6-b7-i6944284001.html  Czy towar jest oryginalny i cena dobra???. Gdyz mam do wymiany gorne wahacze i poszukuje lema w dobrej cenie. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2017 o 18:45, tommy-cichy napisał:

Dokładnie to widać różnicę na tych dwóch zdjęciach. W kółku zaznaczyłem o co mi chodzi:

1.Tak wygląda to w fabrycznych wahaczach i innych firmach:

Zdjęcia

2. Tak wygląda to w tych RTS co dostałem.

Zdjęcia

 

Ktoś może mi odpowiedzieć czy te RTS tak mają czy dostałem po prostu zły wahacz?

Zwróć to jak tylko możesz. Wpakowali Ci jakieś gówno, nigdy nie przyjmuje się już otwartej paczki, nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przyszedł i u mnie czas na wymianę całego zawieszenia z przodu. Przerobiłem cały temat i jak miałem dylemat tak mam nadal...

Jeżdżę ~30 tys km rocznie. Priorytetem jest dla mnie niezawodność. Zastanawiam się nad Lemforderem ale ta cena... byłem u kilku mechaników i ich wybór padł na Delphi (ktoś o tym słyszał?). Z kolei na forum pozytywne opinie o Master Sporcie. Pytanie - jak nie Lem to co brać?

 

Chciałbym także zapytać jaka jest "przyzwoita" cena wymiany całego kompletu (+ geometria) z przodu do B6? We Wro chcą nawet do 1tys =/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lem to raczej pozostaje rts. Wymiana to jakieś 300zł + zbieżność. Tysiak? to chyba już w aso byłoby taniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Daniel85 napisał:

Witam Panowie :wink: i zwracam się do Was z pytaniem odnośnie wahaczy gornych lema a mianowicie tej aukcji http://allegro.pl/lemforder-wahacz-gorny-przedni-audi-a4-b5-b6-b7-i6944284001.html  Czy towar jest oryginalny i cena dobra???. Gdyz mam do wymiany gorne wahacze i poszukuje lema w dobrej cenie. Pozdrawiam :hi:

Napisz do Wandeja, na pewno Ci coś znajdzie. Ma Ori Lemy w dobrej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2017 o 19:40, Onyks napisał:

Napisz do Wandeja, na pewno Ci coś znajdzie. Ma Ori Lemy w dobrej cenie ;)

 

Dzięki Łukaszu za info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile ok trzeba PLN dać za samą wymianę wahaczy w B7 przednich dolnych (4 sztuki: banany i te co idą do amorków)?

i Pytanie bo mam już ból głowy od szukania tych właśnie wahaczy.. LEM drogi a nie chce wkładać MS czy SKV... i słyszałem ze RTS waży o połowę mniej niż TRW...

doradzicie coś ze średniej półki jednak? przeczytałem ostatnie 30 stron z tego wątku i głowa jeszcze bardziej boli...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz rts od naszych forumowych sprzedawców. Wandej, dzik, tomekhxc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest? Kiedy już praktycznie na RTS'y byłem zdecydowany to zrobiłem mały wywiad środowiskowy z mechanikami i o RTS'ach mało który słyszał, a jak już to stanowczo odradzali. Głównie głosy padały na Delphi (chociaż mnie to nie przekonuje), chyba, że chce najtańsze to MS. Wielu było też takich, że jak zawieszenie to tylko FEBI...

 

Co powiecie teraz o firmie FEBI? Lepsze to niż RTS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat rzeka tak samo jak temat oleju..

Ja mam u Siebie górne z febi a dolne z rts, ani to ani to jeszcze się nie zepsuło, górne zrobiły ok 20kkm a dół 10 kkm, Ty kupisz i Ci się zepsują po 10k km i co wtedy? Teraz jest mega loteria albo się uda albo nie, dużo jeździsz to weź lema, mało jeździsz weź ms bo przy małej jeździe i tak Ci długo posłużą ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...