Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

737 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, k232 napisał:

To jest temat rzeka tak samo jak temat oleju..

Ja mam u Siebie górne z febi a dolne z rts, ani to ani to jeszcze się nie zepsuło, górne zrobiły ok 20kkm a dół 10 kkm, Ty kupisz i Ci się zepsują po 10k km i co wtedy? Teraz jest mega loteria albo się uda albo nie, dużo jeździsz to weź lema, mało jeździsz weź ms bo przy małej jeździe i tak Ci długo posłużą ☺️

Dokładnie. Jeden na LMO przejeździ 15kkm a drugi na MS 80kkm. Wahacze to loteria. U mnie dla przykładu:  górne MS 11kkm i jest narazie dobrze. 1 banan MOOG niecałe 20kkm. drugi banan SKV 300km bo wymieniałem go tydzień temu. Jak widać wszystko z innej parafii. Przednie dolne jak narazie ORI LMO z 2000 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko że rzeczywiście o RTS mało mechaników wie..i słyszał


Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Karasik2 napisał:

Tylko że rzeczywiście o RTS mało mechaników wie..i słyszał


Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

To, że mało mechaników o tym wie w cale nie znaczy, że te wahacze są złe, ja przy następnej wymianie będę brał rts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak mój brat mechanik ciężarowy i kumpel, też mechanik z zawodu, a o marce SKV nie słyszeli, prędzej SKF . na SKV już ponad 20kkm zrobione i bez luzów, inni dużo więcej na nich zrobili, a są jedne z najtańszych.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kevin88 napisał:

Dokładnie. Jeden na LMO przejeździ 15kkm a drugi na MS 80kkm. Wahacze to loteria. U mnie dla przykładu:  górne MS 11kkm i jest narazie dobrze. 1 banan MOOG niecałe 20kkm. drugi banan SKV 300km bo wymieniałem go tydzień temu. Jak widać wszystko z innej parafii. Przednie dolne jak narazie ORI LMO z 2000 r

jeszcze niespotkałem się że Lem padł po 15tyś

febi banan posypał się po 12tys padł sworzeń

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, wyzyk83 napisał:

jeszcze niespotkałem się że Lem padł po 15tyś

febi banan posypał się po 12tys padł sworzeń

Lemy padają po 15kkm jak się kupuje za 980zł na allegro komplecik:) Osobiście nie polecam MS. U mnie po 20 tys 8 wahaczy przednich do śmietnika:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sandmann napisał:

Lemy padają po 15kkm jak się kupuje za 980zł na allegro komplecik:) Osobiście nie polecam MS. U mnie po 20 tys 8 wahaczy przednich do śmietnika:facepalm:

ja mówie o Lemforderze a nie podróbach

założyłem tych zawieszeń ze 100kompletów i MS nie jest taki zły

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem tylko nie wszyscy wiedzą że zakładają syf kupując Lema na alledrogo. Jak założysz ori Lema to przynajmniej wiesz za co płacisz. Jeśli chodzi o MS, to może nie jest zły w porównaniu z Kraftem, Febi czy jakimś tam Delphi ale mnie w życiu już nikt na ten temat nie namówi. Moim zdaniem tylko Lem ewentualnie TRW  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Lem na aucie teraz widzę że chyba od nowości.. szok poprzedni właściciel nie wymienial a i licznik pokazuje 249. Czy to w ogóle możliwe
Jednak chyba pójdę w RTS ale...
Mam szwagra w Hiszpanii i nie kojarzy RTSa a pracował 8 lat w Delphi
Za to polecają tam meyle HD dziwne trochę coo?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to możliwe ja swoja dobijam do 280tyś i wszystkie wahacze ori wymieniłem tylko 1 łącznik i 1 końcówke reszta ori

ori zawieszenie nie tylko ma wybite loga oooo ale jest też data produkcji czesci

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja drugie Meyle założyłem prawie trzy lata temu ja latałem prawie dwa lata i auto sprzedałem ziomkowi i on smiga już rok i nic sie nie dzieje ,przebiegu na chwilę obecną nie znam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio wierzycie, że niemiec/szwajcar kupili 1.9 tylko po to, żeby co roku ~20k km robić? One robiły po 50 przynajmniej.. Dlatego ja spokojnie wierze, że zamiast moje 330 mam ~600k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QAP, zamontowane 02.2015, do tej pory przejechane 49tys, ani jedna sztuka nie wymieniana. W tamtym czasie płaciłem 465zł za kpl. (nie jestem tylko pewien czy końcówki drążka wtedy zmieniałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2017 o 22:42, Langista napisał:

Serio wierzycie, że niemiec/szwajcar kupili 1.9 tylko po to, żeby co roku ~20k km robić? One robiły po 50 przynajmniej.. Dlatego ja spokojnie wierze, że zamiast moje 330 mam ~600k

nie wszystkie maja takie przebiegu

 

 

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam sprawne zawieszenie ale z ciekawości napiasałem na fejsbuku do warsztatu "auto na kawe" we wrocławiu ile będzie kosztować sama robocizna wymiany kompletnego zawieszenie w a4 b6. Odpisali coś takiego:

" Dzień dobry! Jeśli zdecyduje się Pan na naprawę i podstawienie samochodu najpozniej na wtorek - przednie wielowahaczowe zawieszenie kompletne wymienimy promocyjnie za 999 zł (bazowa cena 1320), do tego oczywiście geometria podwozia obu osi 190 zł. Cena nie zawiera ewentualnych utrudnień przy demontażu - z pewnością znany jest Panu problem górnej śruby zwrotnicy w tych modelach. Czy mamy sprawdzić równie ceny zestawów naprawczych ?pozdrawiamy"

 

Czy to jest żart czy oni za wymiane przednich wachaczy (sama robocizna) chcą 999zl ???

Czy może ja jestem pijany i czegoś tu nie rozumiem i faktycznie to tyle kosztuje :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WYSKUN napisał:

Panowie mam sprawne zawieszenie ale z ciekawości napiasałem na fejsbuku do warsztatu "auto na kawe" we wrocławiu ile będzie kosztować sama robocizna wymiany kompletnego zawieszenie w a4 b6. Odpisali coś takiego:

" Dzień dobry! Jeśli zdecyduje się Pan na naprawę i podstawienie samochodu najpozniej na wtorek - przednie wielowahaczowe zawieszenie kompletne wymienimy promocyjnie za 999 zł (bazowa cena 1320), do tego oczywiście geometria podwozia obu osi 190 zł. Cena nie zawiera ewentualnych utrudnień przy demontażu - z pewnością znany jest Panu problem górnej śruby zwrotnicy w tych modelach. Czy mamy sprawdzić równie ceny zestawów naprawczych ?pozdrawiamy"

 

Czy to jest żart czy oni za wymiane przednich wachaczy (sama robocizna) chcą 999zl ???

Czy może ja jestem pijany i czegoś tu nie rozumiem i faktycznie to tyle kosztuje :D

 

Poproś ich o szczegółowy kosztorys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu warte :D no ale jak to w programie "będzie pan zadowolony" - "zus sie sam nie zapłaci" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile faktycznie powinna kosztowac wymiana kompletu przód a ile kompletu tył. Wedlug Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy by Ci w ASO taniej nie wyszło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Czy może ja jestem pijany i czegoś tu nie rozumiem i faktycznie to tyle kosztuje

To może dlatego często na forach odradzają audi, bo jak zacznie coś pukać to 3 tysiączki w takim warsztacie się zostawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...