Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

To nie ma sensu kombinować z zestawami, skoro tak też się pojeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teoretycznie i praktycznie, to to jest waśnie kombinowanie, bo więcej się nakombinujesz jak zamówić cały zestaw SKV/MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinowanie co masz na mysli? Demontowanie i montowanie to samo robisz przy wymianie na nowe. Nie mówie ze wymiana na nowe nie ma sesu bo jak padna sworznie wymieniam juz wszystko (jeda strona jest nieopłacalna, a sworzni bałbym sie dać do regeneracji w aluminiowym wahaczu) ale jak tylko tuleje to wymieniam wszystkie na dole albo górze.  Jakośc cześcinie nie jest taka jak kiedys firma produkujaca ja ma zarabiać na sprzedarzy nowych a nie robic na wieki wieków. Czas gwaracji ma wytrzymać i tak jest ze wszystkim. 

Jak coś się da naprawić to to robię, jak nie to szukam na forum czy się da, jak sie nie da to wymieniam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponownie zgodnie z obietnicą dzielę się uwagami z testu zawieszenia firmy SKV . Wcześniejsze zawieszenie firmy KAMOKA sprawiło niemiłą przygodę ( rozleciało się po krótkim czasie użytkowania )  postanowiłem więc przetestować zawieszenie w/w producenta. Auto służyło przy budowie domu :D na szczęście budowa dobiega końca ale auto i tak nie ma łatwo pokonuje spore odległości na budowę i do pracy. Od wymiany minęły ponad 8 miesięcy i jestem pozytywnie zaskoczony auto pokonało przez ten czas dystans około 40 tys km i nie ma żadnych oznak zużycia więc jak za te cenę nie ma co narzekać :D Jeżeli ktoś ma ograniczony budżet a auto służy mu do jazdy i pracy a budżet jest ograniczony polecam jak najbardziej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ze zbieżnością rozwiązany. Po sprawdzeniu wszystkiego:

Hamulców, pełnego zawieszenia (przód + tył), maglownicy, opon, felg oraz zrobieniu geometrii 3D winna była... geometria. Gość poleciał w kulki i dopiero na innej stacji wyszło, że żadnej zbieżności nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, EaglePoland napisał:

Problem ze zbieżnością rozwiązany. Po sprawdzeniu wszystkiego:

Hamulców, pełnego zawieszenia (przód + tył), maglownicy, opon, felg oraz zrobieniu geometrii 3D winna była... geometria. Gość poleciał w kulki i dopiero na innej stacji wyszło, że żadnej zbieżności nie było...

czyli to co ci pisałem prędzej się potwierdziło

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja montuję na dniach kpl. RTS pod 1BV potem zbieżność trochę się km zrobi i zdam relacje :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Na czym stanęło? Musze na dniach zanabyć wahacze do A6C5. Ms czy skv. ? Kto ma dostęp?
Czytać wątku mi się nie widzi.... to kilka lat....

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam SKV, jak za tą cenę co oferują to te zawieszenie w stosunku cena/żywotność jest najlepsze. Pisz do SKV Dystrybutor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w audi mam QAP od 3lat (50tys km) i jak do tej pory żadnego wahacza nie wymieniłem :decayed: Co najlepsze płaciłem wtedy 460zł za kpl zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bartek2408 napisał:

Nie polecam firmy fortune line. Po niecałych 3 tys km zaczęły skrzypieć górne wahacze poprzeczne. 

Nie wiedziałem, że nadal sprzedają.

Kilka lat temu montowałem po pół roku zaczęły się problemy.

Producent wymienił na inny komplet i te wytrzymały 3 lata/40 tys.km co generalnie przy ówczesnej ich cenie było dla mnie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, onyszko napisał:

Ja polecam master sporty najpierw dla sprawdzenia założyłem w swoim aucie przejechałem już 50 tyś i nic się nie dzieje a ostatnio również żonie w a3 założyłem wahacze tej firmy 

Może najpierw się przywitasz, a potem jako jedyny post na tym koncie polecisz produkt? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do wymiany gorne wachacze z przodu  adui a 4 b6 czytalem opinie rozne na temat firmy febi czy polecacie te wachacze? Odrazu pisze ze nie stac mnie na lemforder.  znalazlem na allegro cos takiego

http://allegro.pl/febi-wahacze-gorne-komplet-audi-a6-c5-a4-b6-i6587585818.html

Edytowane przez venoman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, venoman12 napisał:

Witam mam do wymiany gorne wachacze z przodu  adui a 4 b6 czytalem opinie rozne na temat firmy febi czy polecacie te wachacze? Odrazu pisze ze nie stac mnie na lemforder.  znalazlem na allegro cos takiego

http://allegro.pl/febi-wahacze-gorne-komplet-audi-a6-c5-a4-b6-i6587585818.html

To już kup lepiej rts, średnia cena 80zł za sztukę. Kilku forumowiczów zajmuje się sprzedażą części więc napisz do nich na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodam jeszcze ze robie rocznie okolo 20 tys km do pracy droga taka o sobie jak kazde dziury wyboje wytrzymaja chociaz 40 tys km?

Edytowane przez venoman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...