Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Robert1984 napisał:

Wydaje mi się że są to opinie odnośnie stosunku cena/jakość a nie lepsze gorsze, a różnica jest taka albo zrobić 30-40 tys na tańszych albo  100 tys na droższych 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Różnica jest w podejściu do klienta. SKV nie olewa reklamacji (jak już się zdarzają) i zawsze doradzą przez telefon jakie części do naszego samochodu są potrzebne. Do tego cena, za 500 zł cały zestaw, który wytrzyma przynajmniej dwa lata? (nie liczę tu wadliwych części, które wcześniej można było spotkać) brat wziął febi, cały zestaw (1000 zł). Po roku był do wymiany, w MS za podobną cenę końcówki drążków są z plasteliny, ostatnio ktoś pisał, że mu któryś z bananów z TRW padł po kilku tyś. km..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie bierze tego pod uwagę, że na forum nie wszyscy są mechanikami.

Jeżeli założę cały zestaw SKV wahaczy u mechanika to skasuje mnie 300 zł za robotę pewnie albo i więcej , niech by się trafiła jakaś część wadliwa za miesiąc czasu to znowu trzeba jechać do mechanika wydać 100 zł za ściągnięcie wadliwej części, założenie starej, po reklamacji jechać znowu ściągnąć starą część, założyć nową i znowu 100 zł.

Ja wymieniam tylko te rzeczy, które są faktycznie zepsute i póki co dobrze na tym wychodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to SKV wysyłało nową część zanim się zdążyło starą zdemontować wystarczyło zdjęcie uszkodzonej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak to w porządku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba nawet pisał, że przysłali mu nowego banana zanim ten w ogóle do mechanika zdążył z tym pojechać, było w tedy trochę tego z powodu wadliwych partii prawego banana.

Wiadomo, nie wytrzyma tyle co lepsze marki, ale te dobre opinie właśnie wzięły się obsługi klienta, która jest na prawdę dobra. Takie zainteresowanie klientem to ja tylko w banku przy kredytach widuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w czerwcu 2017r.  SKV
Od jakiegoś czasu dłuższego coś w kole skrzypiało w prawym, coraz mocniej z czasem (głównie przy hamowaniu i jeździe na nierównościach) i teraz już po wizycie u diagnosty jest rozwiązanie -  prawy dolny wahacz do wymiany. A kupując dopytywałem czy ten problem jest już rozwiązany i czy nie ma już serii z wadliwymi wahaczami, Pan dystrybutor zapewnił, że problem rozwiązali. Co lepsze nie dostałem wtedy paragonu przy zakupię. Co dalej zobaczymy co pan odpiszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, coal napisał:

Kupiłem w czerwcu 2017r.  SKV
Od jakiegoś czasu dłuższego coś w kole skrzypiało w prawym, coraz mocniej z czasem (głównie przy hamowaniu i jeździe na nierównościach) i teraz już po wizycie u diagnosty jest rozwiązanie -  prawy dolny wahacz do wymiany. A kupując dopytywałem czy ten problem jest już rozwiązany i czy nie ma już serii z wadliwymi wahaczami, Pan dystrybutor zapewnił, że problem rozwiązali. Co lepsze nie dostałem wtedy paragonu przy zakupię. Co dalej zobaczymy co pan odpiszę. 

Daj znać bo sam jestem ciekaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2018 o 21:51, Robert1984 napisał:

Daj znać bo sam jestem ciekaw...

Na razie muszę pochwalić kontakt, nie ma problemu z wiadomościami czy to PW  czy to telefonicznie dzwonią i wszystko potwierdzają, mam wysłać zdjęcia wahacza, zobaczymy co dalej. Na moje na 99% mam z uszkodzonej serii.  Diagnosta uznał, że jest do wymiany, tuleja jest padnięta, akurat w prawym...  niecały rok i z 12-15 tyś przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2018 o 11:36, kijaszi napisał:

Jak dobrze zamontowane za 500 to polataja zresztą dają Ci gwarancję tylko trzeba się dowiedzieć o warunki tej gwarancji i w razie draki możesz puścić na reklamację 

Kolego jak założysz sam ten zawias a nie u mechanika który ma zerejestrowany zakład to i tak raczej nikt ci tej gwarancji nie uwzględni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dowadujesz się o warunki gwarancji i ja jest taki wymóg a jest prawie z każdą częścią stoisz przy mechaniku i patrzysz co robi albo ryzykujesz i robisz to sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę pochwalić obsługę firmy sprzedającej wahacze skv na forum (dystrybutor)
nie jest to tania reklama, po prostu uznali reklamację po zrobieniu zdjęć wahacza.
Paczka przyszła na drugi dzień. Widać, że dbają o klienta. To się ceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wypowiem się na temat RTS . Po przejechaniu 12 tys km. Po ujowej drodze do pracy zawias do wymiany , lewy banan stuka jak karabin , prawe koło lata całe szarpiąc za nie teraz albo zakładam lmo albo coś z najtańszych typu SKV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2018 o 12:47, coal napisał:

Kupiłem w czerwcu 2017r.  SKV

Raczej z trwałością loteria. Tamte banany padały zaraz po założeniu, a Ty trochę pojeździłeś.

Edytowane przez mszark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem na FEBI 90-100 tys km, i zeczeło pukać w lewym kole coś, sprzedawałem auto i już tego nie robiłem, wiec nie wiem ile wahaczy było wybite z lewej strony, ale z prawej wymieniałem przegub i wahacze były ok, góra i doł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2018 o 11:58, Wojtass2828 napisał:

A ja wypowiem się na temat RTS . Po przejechaniu 12 tys km. Po ujowej drodze do pracy zawias do wymiany , lewy banan stuka jak karabin , prawe koło lata całe szarpiąc za nie teraz albo zakładam lmo albo coś z najtańszych typu SKV

U mnie łączniki SKV padły po 8kkm, w b5 miałem MS i teraz jak bym miał zakładać to raczej z tej tańszej półki to MS chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2018 o 11:58, Wojtass2828 napisał:

A ja wypowiem się na temat RTS . Po przejechaniu 12 tys km. Po ujowej drodze do pracy zawias do wymiany , lewy banan stuka jak karabin , prawe koło lata całe szarpiąc za nie teraz albo zakładam lmo albo coś z najtańszych typu SKV

czekam aż mi podeślesz te wahacze na reklamacje.

Sprawdź czy aby np nie są niepodokręcane i dlatego stukają. Daj znać tutaj na forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie ja mam zawieszenie, zwykle czy sportowe? 

Moj VIN: WAUZZZ8E73A210740

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, huczek12 napisał:

Panowie jakie ja mam zawieszenie, zwykle czy sportowe? 

Moj VIN: WAUZZZ8E73A210740

zobacz na wlepce jakie masz 1ba 1be 1bv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...