Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Wandej napisał:

Ile biorą za taką usługę? Komplet tulejek lemfordera w te wahacze wyjdzie już około 200zl

Dochodzą jeszcze sworznie które też są wg. Nich jak nowe a co z nimi robią to pewnie tajemnica. Tak czy inaczej za 1100 czy 1150 zł bez śrub, nakrętek, łączników drążka stabilizatora, końcówek drążków kierowniczych to i tak nie mało wg. mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

52 minuty temu, pelonek1 napisał:

Dochodzą jeszcze sworznie które też są wg. Nich jak nowe a co z nimi robią to pewnie tajemnica. Tak czy inaczej za 1100 czy 1150 zł bez śrub, nakrętek, łączników drążka stabilizatora, końcówek drążków kierowniczych to i tak nie mało wg. mnie.

Myślalem że kosztuje to maks 600zł. Za 1500zł jest do B5 Lemforder więc ja nie widzę sensu się bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wandej napisał:

Ile biorą za taką usługę? Komplet tulejek lemfordera w te wahacze wyjdzie już około 200zl

 

56 minut temu, pelonek1 napisał:

Dochodzą jeszcze sworznie które też są wg. Nich jak nowe a co z nimi robią to pewnie tajemnica. Tak czy inaczej za 1100 czy 1150 zł bez śrub, nakrętek, łączników drążka stabilizatora, końcówek drążków kierowniczych to i tak nie mało wg. mnie.

Po zwrocie kaucji wyszło mi 745 zł za komplet wahaczy na przód. Więc moim zdaniem to była dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pila24 napisał:

 

Po zwrocie kaucji wyszło mi 745 zł za komplet wahaczy na przód. Więc moim zdaniem to była dobra cena.

No tak, wchodziłem przed chwilą na ich stronę i kpl. 880 zł minus kaucja 160 zł, także to dobra cena raczej. Kolega @Kammiillpisał że kupił komplet za 1100 zł i to mnie zmyliło. Rozumiem że tylko niektórych śrub tam brakowało natomiast łączniki drążka i końcówki drążków były w komplecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pelonek1 napisał:

Rozumiem że tylko niektórych śrub tam brakowało natomiast łączniki drążka i końcówki drążków były w komplecie?

To cena za same wahacze 8 sztuk,dorzucił sprzedawca 2 śruby Lema do górnych wahaczy. A końcówki drążków mam nadal ori,w ogóle nie ma na nich luzów ?

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pila24 napisał:

To cena za same wahacze 8 sztuk,dorzucił sprzedawca 2 śruby Lema do górnych wahaczy. 

Same wahacze do B6/B7 tam kosztują 880 zł. A kolega pisał że dał 1100 zł i kupił to co zacytowałem poniżej.

 

4 godziny temu, Kammiill napisał:

Komplet mam na myśli wszystkie wahacze plus łączniki itp.

Także może nam odpisze i będziemy wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pelonek1 napisał:

Same wahacze do B6/B7 tam kosztują 880 zł. A kolega pisał że dał 1100 zł i kupił to co zacytowałem poniżej.

Chodziło mi o to ile ja dałem za komplement na przód ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet czyli 12 elementów Panowie. Wahacze Plus łączniki i końcówki Plus wszystkie śruby i nakrętki. Więc nie wiem czy to taka wojna będzie napisał kolega wyżej. 

1100 z wysyłką.

Same wahacze to 880 zł minus kaucja za oddanie swoich. Ja nie oddaje bo będę miał na zmianę bo tak naprawdę to mam tylko 3 do wymiany. Zobaczymy co wyjdzie w praniu ?

20210604_223417.jpg

Edytowane przez Kammiill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie proszę o pomoc może macie sprawdzone zawieszenie do a4b6 Avant do 1500pln jak można to poproszę o link aukcji zakupu

 

Edytowane przez Nowyavant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nowyavant napisał:

Witam

Panowie proszę o pomoc może macie sprawdzone zawieszenie do a4b6 Avant do 1500pln jak można to poproszę o link aukcji zakupu

 

Np.

WWW.REGUM.PL

Firma specjalizuje się w naprawie elementów zawieszenia do samochodów osobowych tzn. wahacze, sworznie, drążki kierownicze, przerabianiu tulei gumowo-metalowych nie występujących w...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia kto w ogóle zakłada zawias takich marek jak Kamoka i inne podobne  plasteliny ... Przecież to pieniądze wyrzucone w błoto. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, franczyk napisał:

Mnie zastanawia kto w ogóle zakłada zawias takich marek jak Kamoka i inne podobne  plasteliny ... Przecież to pieniądze wyrzucone w błoto. 

 

Handlarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tass napisał:

Np.

WWW.REGUM.PL

Firma specjalizuje się w naprawie elementów zawieszenia do samochodów osobowych tzn...

 

Serio ?

134 strony masz, a nawet wystarczy przeczytać dziesięć ostatnich.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kammiill napisał:

Serio ?

134 strony masz, a nawet wystarczy przeczytać dziesięć ostatnich.. 

Tak serio, lepsze od skv. Z skv tuleja banana i łączniki stabilizatora są z plasteliny, jedynie co to górne i dolny prosty jak za taką cenę jest ok. Banany można co pół roku zmieniać, a łączniki są tak (nie wiem jak to określić) "luźne" słabo osadzone, że nie warto ogólnie tego zakładać, chyba że to zależy od partii produkcyjnej na jaką się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w B5 nie narzekałem, w B6 to samo, możliwe, że miałeś pecha.. Odsyłałeś na gwarancję? Czy sparzyłeś sie i odpuściłeś temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Langista napisał:

Ja w B5 nie narzekałem, w B6 to samo, możliwe, że miałeś pecha.. Odsyłałeś na gwarancję? Czy sparzyłeś sie i odpuściłeś temat?

Mam do wymiany cały przód zestaw... Serio tak polecasz SKV? Wiadomo, że Lem są Best off, ale czy SKV faktycznie posłużą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obu przypadkach zrobiłem na nim ponad 50k, gdzie w B5 sprzedałem auto 2 lata temu i z tego co wiem, nadal na nim jeździ. W B6 musiałbym dokładnie spojrzeć na przebieg, w którym wymieniałem zawias ale też wydaje mi się, że 50k pękło, nic nie stuka. Zamawiałem prosto od Dystrybutora na forum bo nie ufam aukcjom z Allegro, na co dużo osób się połasiło, jak zobaczyli, że zawias dobry a na Allegro taniej można wyrwać i potem był problem z reklamacją w przypadku gwarancji (SKV daje 24 miesiące, Allegro dawało 12 ?)

 

Niektórzy oczekują cudów, że SKV to zawias, który stoi na półce razem z RTS, TRW czy Lemförderem, za 1/3-4 ich ceny i potem płacz, że coś się posypało. Ja problemów nie miałem, mimo samodzielnego montażu, było kilkanaście osób co trafiło na wadliwą partię bananów i wysuwającą się tuleję, dostawali w ramach gwarancji nowy na podstawie samego zdjęcia bez konieczności wysłania swojego starego. Nie wiem ile firm tak robi ale widać im na kliencie zależy, bo ja pierwszy raz spotkałem się z takim czymś, gdzie sprzedawca wiedział, że mogą być problemy i nie odwrócił się tyłkiem w stylu "zły montaż, bez rachunku od mechanika nici dostaniesz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, keq napisał:

Mam do wymiany cały przód zestaw... Serio tak polecasz SKV? Wiadomo, że Lem są Best off, ale czy SKV faktycznie posłużą? 

Kup meyle HD, ja od Wandeja kupiłem dawno temu i do dziś działają, dawno temu to znaczy pewnie z 8 lat lub więcej, koszt około 1300pln więc jak miałem skc czy rts wydumki co to tuleje same w pudełkach wypadały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał:

Ja problemów nie miałem, mimo samodzielnego montażu, było kilkanaście osób co trafiło na wadliwą partię bananów i wysuwającą się tuleję, dostawali w ramach gwarancji nowy na podstawie samego zdjęcia bez konieczności wysłania swojego starego. Nie wiem ile firm tak robi ale widać im na kliencie zależy, bo ja pierwszy raz spotkałem się z takim czymś, gdzie sprzedawca wiedział, że mogą być problemy i nie odwrócił się tyłkiem w stylu "zły montaż, bez rachunku od mechanika nici dostaniesz".

Fakt, podejście bardzo pro klienckie, ale nie wiem jak inni, dla mnie samo to, że częsci te tak padają (tylko na tym forum pełno przypadków) kompletnie skreśla to coś.

Co mi po tym, że wymienią, jak muszę się bujać z niesprawnym autem i płacić / zawracać gitarę ponownie mechanikowi (ilu ma umiejętności i możliwość samodzielnego montażu? 1% ogółu).

Dobry produkt to taki, który montuję i zapominam.

Niska cena i jakość mnie nie interesuje. Niech podniosą cenę i jakość.

Wszystko to moja subiektywna opinia, nie każdy się musi z nią zgadzać.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, franczyk napisał:

Mnie zastanawia kto w ogóle zakłada zawias takich marek jak Kamoka i inne podobne  plasteliny ... Przecież to pieniądze wyrzucone w błoto.

3/4 użytkowników. Również na tym forum.

Fela za 1300, wahacz za 80, bo go nie widać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...