Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga na te ms .z ciekawosci wzielismy taki na stół i młotkiem uderzony to połamał sie w 2 miejscach . Gdzie w trw walony mlotem 5kg nawet ciezko go bylo wygiac. Na dół nie polecam tego zakladac .szkoda ryzykowac . to juz jakiegos dachsztejna dolnego ciezej bylo zlamac mimo ze chyba to tez hinol z nazwa niemiecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żadna nowina. Cena niska to i ze śmieci robione. Ja miałem brać MS ale go olałem i zbieram na lema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ludzi na nim jeździ i jakoś nic nie pęka i nikt nie narzeka, ja też jeżdżę i nie narzekam wszystko dobrze sie sprawuje. Na tyle co wytrzymują okolo 40tys km w zależności od stylu jazdy i dróg to za ta cenę wybór bardzo dobry. Nie każdego stać na lemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na lemy nie stać ale dozbieram i je kupie. Jakoś "inni jeżdżą i nie narzekają" mnie nie przekonuje. Trzymałem w łapach jedne i drugie. Porównania nie ma żadnego. Poza tym wożę tym autem bliskie mi osoby także na heblach i zawiasie oszczędzać nie będę. Nie liczę już tego, że mam gwint (ok 60/60) i 225/40 18. Takie MS wytrzymają u mnie może 20 tyś.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie opinie na temat wahaczy firmy RTS?

W miejscowym sklepie je strasznie zachwalają, że niby 3 lata gwarancji i nie są takie strasznie drogie.

Do wymianie mam w swojej b5 fl jeden przedni prawy górny wahacz oraz dwa wahacze dolne przednie proste i zastanawiam się której firmy kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest już ktoś kto je przetestował? Bo jeśli to ta sama china co Master Sport czy Dachstein rozchwytywany na allegro to po co przepłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzik je bardzo chwali i on mi je polecił , to nie china żadna tylko produkcji hiszpanskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie strasznie mało informacji na temat wahaczy tej firmy RTS, na forum jak przeglądałem opinie były różne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic zobaczę dokłądnie ile wyjdą mi te 3 wahacze RTS w miejscowej hurtowni i porównam do ceny MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze już zamówione , skusiłem się na RTSy , ( zamówione u kolegi "dzik" którego polecam wszystkim tutaj zgromadzonym , miła atmosfera szybka wysyłka itd :) )
Pierwsze wrażenia takie sobie . Trzymając w jednej ręce oryginalny wahacz wyjęty z samochodu a w drugiej nowy RTS wiadomo niebo a ziemia , ale zobaczymy na co je stać , w końcu cicha woda brzegi rwie . Jak się rozsypią zdam relacje :)

Mam do Was jeszcze jedną prośbę . Mógłby ktoś podesłać link ze śrubami dobrej jakości ( 2 wahacze prawe górne i prawy banan przód ) bo niestety nie było ich w zestawie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też teraz zamówiłem właśnie 3 wahacze RTS i zobaczymy ile są warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem jednak 3 wahacze MS od użytkownika Wandej, w poniedziałek/wtorek montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do ASO Audi odnośnie tych śrub , i łączny koszt śrub do 3 wahaczy to 75 zł brutto ;/
Trochę drogo jak na parę śrubek , da radę to kupić taniej ? Albo skręcić na tych samych ?

Edytowane przez reizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie są uszkodzone to bym skręcił na tych samych a jeśli masz obawy (masę zawieszeń żem wymienił i nic się nie odkręciło) np., że nakrętka się odkręci to potraktuj gwint "klejem do śrub". A 75 zeta to niech se ASO w d*** wsadzi. Tu http://allegro.pl/audi-a4-b5-komplet-zestaw-srub-sruby-do-wahaczy-i5188789023.htmljest za tyle...ważne aby twardość była odpowiednia i najdroższe to chyba za 99 na allegro widziałem (komplet).

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, zamówiłem zestaw wahaczy MS. Nurtuje mnie jedno pytanie - w dolnych tylnych wahaczach (bananach) jest luz na sworzniu - mogę główką sworznia ruszać na boki bez użycia większej siły. W reszcie wahaczy sworzeń ani drgnie. Czy to normalne? Czy mam reklamować produkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...