Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

737 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Dwa razy może nie ale faktycznie zaczęła chodzić trochę ciężej. Na chwilę obecną to chyba już się przyzwyczaiłem albo nie ma już różnicy. Wymiana była dawno temu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy podepnę się pod temat. Mam do was pytanie padłą mi końcówka lewa chcę wymienić obie strony bo i tak geometrię muszę zrobić. Z prawej natomiast mam luz na górnym wahaczu przednim. Nie mam kasy na na wszystko, teraz kupiłem końcówki bo uważam że to jest ważniejsze. Chciałem je wymienić i ustawić geometrię a wahacze może za miesiąc, no może nawet w styczniu. Cz przy wymianie wahaczy nie poleci mi znowu geometria wiadomo trzeba Mpersona odkręcać . Mile widziane podpowiedzi co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podepnę się pod temat. Mam do was pytanie padłą mi końcówka lewa chcę wymienić obie strony bo i tak geometrię muszę zrobić. Z prawej natomiast mam luz na górnym wahaczu przednim. Nie mam kasy na na wszystko, teraz kupiłem końcówki bo uważam że to jest ważniejsze. Chciałem je wymienić i ustawić geometrię a wahacze może za miesiąc, no może nawet w styczniu. Cz przy wymianie wahaczy nie poleci mi znowu geometria wiadomo trzeba Mpersona odkręcać . Mile widziane podpowiedzi co zrobić.

po wymianie końcówek sprawdź zbieżność, potem resztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poleci bardziej bo bez zlikwidowania luzu na górnych wahaczach nikt Ci zbierzności nie ustawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pare pytań :

jak jest rozpatrywana gwarancja wachaczy ? niby piszą że coś tam 50 tys km lub 24 miesiace , i co ? powiedzmy ,że mam kwit od mechaniora z firmy który mi to zakładał i jak to jest dalej ,ma mi wyciagnąć ten wachacz a ja go musze odesłać tam gdzie kupiłem czy całość odesłać ? i oddaje mi nowe rozumiem ?

u nas drogi średnie , w 70% są dobre a w 30% sa purchle dziury itp ,wytrzyma jakieś zawieszenie co najmniej 30-40tys km np te MS lub inne w tej cenie ?

w 2 lata robie własnie około 40 tys km w wiekszosci po drogach miejsko-wiejskich i troche trasy. zastanawiam sie nad zakupem wachaczy ale max 550zł mógłbym dać i żeby te 2 lata lub minimum 30 tys km wytrzymały.

jakie byście mi polecili ?

czy może kupić na allegro LM na raty payU ? ( opłacalny interes bo 30 zl bym na miesiac placił przez iles tam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pare pytań :

jak jest rozpatrywana gwarancja wachaczy ? niby piszą że coś tam 50 tys km lub 24 miesiace , i co ? powiedzmy ,że mam kwit od mechaniora z firmy który mi to zakładał i jak to jest dalej ,ma mi wyciagnąć ten wachacz a ja go musze odesłać tam gdzie kupiłem czy całość odesłać ? i oddaje mi nowe rozumiem ?

u nas drogi średnie , w 70% są dobre a w 30% sa purchle dziury itp ,wytrzyma jakieś zawieszenie co najmniej 30-40tys km np te MS lub inne w tej cenie ?

w 2 lata robie własnie około 40 tys km w wiekszosci po drogach miejsko-wiejskich i troche trasy. zastanawiam sie nad zakupem wachaczy ale max 550zł mógłbym dać i żeby te 2 lata lub minimum 30 tys km wytrzymały.

jakie byście mi polecili ?

czy może kupić na allegro LM na raty payU ? ( opłacalny interes bo 30 zl bym na miesiac placił przez iles tam)

A jak sobie wyobrazasz inaczej rozpatrywanie gwarancji? Zadzwonisz do sprzedawcy a on Ci uwierzy na słowo i da drugi komplet? Zejdzmy na ziemie:wink: u mnie już 2.5 roku na 19' komplet masterow chodzi ale już prawa góra puka:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupować ze sprawdzonego źródła. Na moich górnych ms wybiło właśnie 84 tyś i cisza:slina:. Polecam użytkownika stanmonika- nick allegro. Szybko i bezproblemowo towar w 2 dni max masz u siebie:wink:

dokładnie jestem tego samego zdania że MS trzeba kupić ze sprawdzonego źródła. Ja u siebie montowałem w passacie b5fl, przelatałem na nich dwa lata( przejechane jakieś 45tyś km)i do czasu sprzedaży samochodu była cisza. Rok temu siostrze założyłem taki sam zestaw do audi a4 b5( od tego samego sprzedawcy) i jak do tej pory u niej też wszystko gra. Także jak kupywać MS to tylko ze sprawdzonego źródła.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pare pytań :

jak jest rozpatrywana gwarancja wachaczy ? niby piszą że coś tam 50 tys km lub 24 miesiace , i co ? powiedzmy ,że mam kwit od mechaniora z firmy który mi to zakładał i jak to jest dalej ,ma mi wyciagnąć ten wachacz a ja go musze odesłać tam gdzie kupiłem czy całość odesłać ? i oddaje mi nowe rozumiem ?

u nas drogi średnie , w 70% są dobre a w 30% sa purchle dziury itp ,wytrzyma jakieś zawieszenie co najmniej 30-40tys km np te MS lub inne w tej cenie ?

w 2 lata robie własnie około 40 tys km w wiekszosci po drogach miejsko-wiejskich i troche trasy. zastanawiam sie nad zakupem wachaczy ale max 550zł mógłbym dać i żeby te 2 lata lub minimum 30 tys km wytrzymały.

jakie byście mi polecili ?

czy może kupić na allegro LM na raty payU ? ( opłacalny interes bo 30 zl bym na miesiac placił przez iles tam)

A jak sobie wyobrazasz inaczej rozpatrywanie gwarancji? Zadzwonisz do sprzedawcy a on Ci uwierzy na słowo i da drugi komplet? Zejdzmy na ziemie:wink: u mnie już 2.5 roku na 19' komplet masterow chodzi ale już prawa góra puka:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

no ok ,jasne .

ale jak jest to rozpatrywane ? wymienają bez gadania na nowy ,jeśli w przeciagu powiedzmy 13 miesiecy którys zacznie pukać ? odsyłają na swój koszt czy na mój ?

ps u mnie avant 96r seria kola 15-stki opony tez seria 195x65 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pare pytań :

jak jest rozpatrywana gwarancja wachaczy ? niby piszą że coś tam 50 tys km lub 24 miesiace , i co ? powiedzmy ,że mam kwit od mechaniora z firmy który mi to zakładał i jak to jest dalej ,ma mi wyciagnąć ten wachacz a ja go musze odesłać tam gdzie kupiłem czy całość odesłać ? i oddaje mi nowe rozumiem ?

u nas drogi średnie , w 70% są dobre a w 30% sa purchle dziury itp ,wytrzyma jakieś zawieszenie co najmniej 30-40tys km np te MS lub inne w tej cenie ?

w 2 lata robie własnie około 40 tys km w wiekszosci po drogach miejsko-wiejskich i troche trasy. zastanawiam sie nad zakupem wachaczy ale max 550zł mógłbym dać i żeby te 2 lata lub minimum 30 tys km wytrzymały.

jakie byście mi polecili ?

czy może kupić na allegro LM na raty payU ? ( opłacalny interes bo 30 zl bym na miesiac placił przez iles tam)

A jak sobie wyobrazasz inaczej rozpatrywanie gwarancji? Zadzwonisz do sprzedawcy a on Ci uwierzy na słowo i da drugi komplet? Zejdzmy na ziemie:wink: u mnie już 2.5 roku na 19' komplet masterow chodzi ale już prawa góra puka:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

no ok ,jasne .

ale jak jest to rozpatrywane ? wymienają bez gadania na nowy ,jeśli w przeciagu powiedzmy 13 miesiecy którys zacznie pukać ? odsyłają na swój koszt czy na mój ?

ps u mnie avant 96r seria kola 15-stki opony tez seria 195x65 .

Jak nie mają uszkodzeń mechanicznych to przeważnie tak. Czas to jakiś tydzień maks 2 i oddają kase albo drugi zestaw. Uznają 90% reklamacji. No ale to robi producent. A do sprzedawcy przewaznie sam musisz zwrócić:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jest mała szansa ze po 30 tys km po dziurskach mi sie wybiją bede chcial je oddac na gwarancje i bedzie lipa bo nie uznają ,czy jak faktycznie tyle nie wytrzymaja ile podają ( podają ze wytrzymaja 50 tys km ? ). uszkodzen mechanicznych raczej nie powinny miec ,nikt tego przy pomocy boscha nie bedzie wyciagać.

oczywiscie papier ze mi to firma zamontowala bede mial ,bo brat ma firme i mi to zamontuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jest mała szansa ze po 30 tys km po dziurskach mi sie wybiją bede chcial je oddac na gwarancje i bedzie lipa bo nie uznają ,czy jak faktycznie tyle nie wytrzymaja ile podają ( podają ze wytrzymaja 50 tys km ? ). uszkodzen mechanicznych raczej nie powinny miec ,nikt tego przy pomocy boscha nie bedzie wyciagać.

oczywiscie papier ze mi to firma zamontowala bede mial ,bo brat ma firme i mi to zamontuje :)

Wątpię żeby padły po 30k km

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze za zawieszen MS na forum sprzedałem ponad rok temu. Do tej pory nikt nie alarmuje że coś nie tak jest:decayed: Czekamy następny rok:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przetestowałem MS w ciągu ostatnich 2- 3 lat i uważam , że jakość do ceny jest niezła, jak za komplet ca. 500pln. U mnie przelatały poszczególne wahacze od ca. 30 do 50k km i jestem zadowolony z nich, a jeżdże raczej szybko (15 cali/195/65).

W porównaniu do regenerowanych za ca. 2 x wiecej (macher jest w Zielonce koło Wa-wy) - jakościowo porównywalne.

Właśnie kupiłem nowy komplet i już 3 szt siedzą nowe ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie sam nie testowałem MS ale moich trzech kolegów tak jeden w Pasku B5 dwóch w A6 C5 i w każdym z ich przypadków średnia żywotność zawiechy wynosiła 70-80 kkm tak więc myślę że cena do jakości rozsądna (testowane na dolnymśląsku wrocław i okolice i nie dotyczy drążków kierowniczych w każdym przypadku LEM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podrobki mozna znalezc np na aukcjach ? bo jest zestaw za 500zl komplet MS to podrobki ? ile kosztuje nowy zestaw MS po rabatach itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podrobki mozna znalezc np na aukcjach ? bo jest zestaw za 500zl komplet MS to podrobki ? ile kosztuje nowy zestaw MS po rabatach itd ?

Pisz do kolegi Wandej i wszystko się dowiesz :)

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...