Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

737 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie wlecial caly przod na Kamoka.. zobaczymy ile wytrzyma :)

Narazie po 2k km wszystko ok..

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak naprawdę nigdy nie sprzedałem ani jednego kpl wahaczy ruville:wink: Firma Ruville to pakowacz. Jakość mają na pewno na wysokim poziomie ale ciężko stwierdzić co tam naprawdę siedzi:kwasny:

Kompromi między ms a lemforderem jest też np Febi. Według mnie to że padają w A4 wahacz przyczynia się też "fachowa" wymiana przez mechaników którzy tylko chcą zarobić. Ja innych wahaczy jak MS nie kupie bo wymieniam je i tak sam więc mogę to robić 3 razy częściej niż w przypadku lema:hi:

troche przestudiowałem ten temat i odradzali wszyscy Febi (albo większość) i też że MS różni się trochę jakością od swoich pierwszych wyrobów. Właśnie się przed godz dowiedziałem ze to pakowacz jest:) nie chciałbym robić doświadczeń z nim bo nie jest to tanie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nigdy nie sprzedałem ani jednego kpl wahaczy ruville:wink: Firma Ruville to pakowacz. Jakość mają na pewno na wysokim poziomie ale ciężko stwierdzić co tam naprawdę siedzi:kwasny:

Kompromi między ms a lemforderem jest też np Febi. Według mnie to że padają w A4 wahacz przyczynia się też "fachowa" wymiana przez mechaników którzy tylko chcą zarobić. Ja innych wahaczy jak MS nie kupie bo wymieniam je i tak sam więc mogę to robić 3 razy częściej niż w przypadku lema:hi:

troche przestudiowałem ten temat i odradzali wszyscy Febi (albo większość) i też że MS różni się trochę jakością od swoich pierwszych wyrobów. Właśnie się przed godz dowiedziałem ze to pakowacz jest:) nie chciałbym robić doświadczeń z nim bo nie jest to tanie:whistling:

Ms pakowacz? Coś chyba kolega ma zle info:whistling:febi tak jest pakowaczem:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy MS nie jest pakowaczem ? mają w niemczech biuro handlowe a towares zamawiają w chinach etc u swoich dostawców gdzie walą logo i finał.

Pozdrówki

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy MS nie jest pakowaczem ? mają w niemczech biuro handlowe a towares zamawiają w chinach etc u swoich dostawców gdzie walą logo i finał.

Pozdrówki

marcin

Tak jest jak piszesz. Ale towar ściągają sobie sami. Z centrali w de ciągną do Pl. A z chin do de przyjeżdża gole alu które uzbrajaja u pl i de:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek zacząłem test 4 dolnych MS.Ciekawe ile przetrwają.

Dodam ze na blacie mam 247tyś a siedziały jeszcze ori wahacze i ku memu zdziwieniu sworznie nie miały większych luzów,tylko gumy były leciwe:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku w marcu mija 4 lata jak śmigam na ms tylko zę w tamtym roku padły dwa górne.Także w tym roku wkładam całą nową zawiechę oczywiśćie dalej MS a końcówki drążka dalej mam oryginalne i też w tym roku już trza by wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem dół MS a góre dostałem od dzika jakieś DYS mówił że dadzą rady.

Następnym razem wale wsio MS prócz końcówek:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja założę w tym toku końcówki ms i zobaczę ile na prawdę na tym pośmigam bo wszyscy nie polecają ich a tak na prawdę nikt nie napisał ile wytrzymały a i mam dwie sztuki ma sprzedaż jakby ktoś potrzebował

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie mam kupić pewny zestaw wahaczy master sporta?

Jaka powinna być cena takowego kompletu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie mam kupić pewny zestaw wahaczy master sporta?

Jaka powinna być cena takowego kompletu?

Kolega Wandej oferuje takie zestawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o namiary na zawieszenie master sport

masz posta powyzej - przeczytaj pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc namiary miałem na myśli kilka źródeł , ponieważ "Wandej" nie odpisuje na pw , a może ktoś jeszcze się tym zajmuję albo znacie jakiegoś zaufanego sprzedawce na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc namiary miałem na myśli kilka źródeł , ponieważ "Wandej" nie odpisuje na pw , a może ktoś jeszcze się tym zajmuję albo znacie jakiegoś zaufanego sprzedawce na allegro

Dzik,Tom77 mozesz jeszcze do nich uderzyć z zapytaniem o MS,ale Wandej ma napewno i cenę ma dobrą.Napisz mu,w końcu odpisze,chyba że dostał bana na PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc namiary miałem na myśli kilka źródeł , ponieważ "Wandej" nie odpisuje na pw , a może ktoś jeszcze się tym zajmuję albo znacie jakiegoś zaufanego sprzedawce na allegro

Dzik,Tom77 mozesz jeszcze do nich uderzyć z zapytaniem o MS,ale Wandej ma napewno i cenę ma dobrą.Napisz mu,w końcu odpisze,chyba że dostał bana na PW :D

Kurfa wcielo mi Twoje pw chyba bo nic nie widziałem:kwasny: napisz co potrzeba jeszcze raz:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej nie możesz tutaj napisać jaka jest cena całego kompletu z wysyłka przecież to chyba nie tajemnica :wink: sam po okresie zimowym będę wyrzucał całą zawieche ms i wstawiał nową po 4 latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej nie możesz tutaj napisać jaka jest cena całego kompletu z wysyłka przecież to chyba nie tajemnica :wink: sam po okresie zimowym będę wyrzucał całą zawieche ms i wstawiał nową po 4 latach

Jasne że mogę.

:wink: 510zl kpl do b5 a do b6 superba i a6 c5 po lifcie 530zl:hi: możecie zapisać gdzieś na górze tematu:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przelatane już ponad 3 lata a dokładnie 3 lata i 3 miesiące. Nie pamiętam stanu licznika ale z wliczeni czyli dzień w dzień do pracy i wakacje... wychodzi około 18 tys rocznie. Ostatnio zaczynam czuć lekki luz. Wiosna i kolejne MS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej no i gitara odezwę się po okresie zimowym

Wysłane z audi goldiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...