Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko przeslij kase rydzykowi .zeby sie uprawomocnilo :P tak bedzie bezpieczniej

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiedzcie mi jak sprawdzić dolne wahacze-diagnosta mi mówił żeby dźwignąć auto na lewarku i poszarpać kołem tylko jak??

gołymi rękami,czy jakąś przedłużką/dźwignią??

górę mam niby dobrą,lekko wybity łącznik stabilizatora ale te dolne muszę sam oszacować

auto to A6 C5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie do końca w temacie ale... Mam do wymiany wg mechanika jeden wahacz (pewnie ten najdroższy bo kszotuje jakieś 200,euro). W sumie zrobilbym to ale się zastanawiam czy w praktyce nie będzie tak, ze jak rusze jeden to zaraz zaczne jeździć do serwisu kolejne wymieniać. Na ori komplet szkoda mi pieniędzy i myślałem cos o lemforderze żeby juz calosc zrobić. Niestety mechanik stwierdził dwie rzeczy...ze robić całość to szaleństwo (cena, robią tylko na ori częściach) a zamienniki w tym lema przerabiał juz lata temu i niestety daleko tym częściom do oryginalnych. No i co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień mechanika, kup zestaw Mastersporta + końcówki Lemka i śmigaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie do końca w temacie ale... Mam do wymiany wg mechanika jeden wahacz (pewnie ten najdroższy bo kszotuje jakieś 200,euro). W sumie zrobilbym to ale się zastanawiam czy w praktyce nie będzie tak, ze jak rusze jeden to zaraz zaczne jeździć do serwisu kolejne wymieniać. Na ori komplet szkoda mi pieniędzy i myślałem cos o lemforderze żeby juz calosc zrobić. Niestety mechanik stwierdził dwie rzeczy...ze robić całość to szaleństwo (cena, robią tylko na ori częściach) a zamienniki w tym lema przerabiał juz lata temu i niestety daleko tym częściom do oryginalnych. No i co robić?

Jak chcesz wydać 200 euro. A jeden wahacz to kup w pl za 400 euro komplet lemfordera:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemforder komplet jakieś 1600. Mam od Tom77 i super się spisuje.

Jak rozepniesz wszystkie to będzie widać i czuć jaki stan. Jak dobre to wstaw jeden nowy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździsz po złych drogach nie warto ładować kasy w drogie zawieszenie, bo i też dla kogo?

Dla drogowców, których dziurawe i wyboiste drogi rozpie#$alają twoje nowe i świeżutkie zawieszenie Lemfoerdera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wahacze Mastersport przejechały na dzień dzisiejszy 50 tys. km. w Audi A4 1.9 TDI 110PS B5 model 2000

Stan nadal dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od paru dni smigam na nowym kpl powiem że jest fajnie nic nie puka sztywno itp itd zobaczymy ile wytrzyma zestaw jak ze 40 000 tys to będzie dobrze ze 3 lata tak przebieg robię :) zawiecha 1ba 205/55/16 lato zima 195/65/15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 tyś km , dolny prosty podskrzypuje trochę , ale narazie nie wymieniam . Jak zacznie coś pukać wymienie cały komplet :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam RTS może mało znana firma ale u mnie 40 tys zapindalania po dziurach przez dwa lata i zero luzów. dają 3 lata gwarancji i wymiana na nowy jak gumka osłaniająca nie rozerwana bezproblemowa. polecam Auto Lech sklep motoryzacyjny Giżycko części do wszystkich marek - Karta towaru: 99.05001 RTS ZESTAW WAHACZY VW PASSAT 97-, AUDI A4 KOMPLET - WAHACZE+ŁĄCZNIKI+KOŃCÓWKI - OBIE STRONY

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

ewentulanie kupowałem pojedynczo Auto Lech sklep motoryzacyjny Giżycko części do wszystkich marek - Karta towaru: 95.05949.2 RTS WAHACZ ZAWIESZENIA AUDI A4 LEWY DÓŁ VW PASSAT Variant (3B6) 11/00-05/05 PASSAT Variant (3B5) 06/97-11/00 PASSAT (3B2) 08/96-11/00 - AUDI A6 Avant (4B, C5) zresztą w pierwszym linku mamy wszystkie wahacze klikając poniżej zamienniki i towary powiązane. Mało kto daję 3 lata gwarancji i sprawnie wymienia wahacze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zestawie MS SPORTa zrobiłem póki co 10kkm i póki co cisza, żadnych luzów, ani na wahaczach, ani na końcówkach. Dzisiaj miałem auto na podnośniku i mechanik sprawdzał wszystko. Także mam nadzieję, że kolejne 10kkm zrobię bez problemu. Opony 195/65/15.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu mineło 4 latka jak zakładałem komplet przed zimą padły dwa górne i tyle.Założyłęm tydzień temu nowe od wandeja z forum zobaczymy spisałem przebieg i datę chyba że już autko nie doczeka u mnie następnej wymiany :decayed: a co najlepsze koncówki drążków lemforder wytrzymały w polsce 6 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam komplet na chacie czeka na wymianę .. na razie nie jestem władny :) juz nie moge się doczekać bo wahaczy nie mam wymienionych od nowości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam komplet na chacie czeka na wymianę .. na razie nie jestem władny :) juz nie moge się doczekać bo wahaczy nie mam wymienionych od nowości :P

No to sie narobisz :grin: Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rowne 90 tyś i zaczynaja sie odzywac powoli jutro sprawdze konkretnie ktore ale jestem pewny ze gorne MS :decayed:

Dól mam LMO więc jestem spokojny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rowne 90 tyś i zaczynaja sie odzywac powoli jutro sprawdze konkretnie ktore ale jestem pewny ze gorne MS :decayed:

Dól mam LMO więc jestem spokojny:wink:

No to bardzo ładny wynik na tych MS, ja mam ponad 50 i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim aucie wymieniałem zawiechę na MS i jak na tą cenę było spoko. Fakt, że dużo nie zrobiłem po około 15tyś i auto poszło na sprzedaż ale przez ten czas wszystko na plus. W obecnym aucie, które jest dopiero 3 miesiące w PL mam ori zawieche i jestem ciekaw ile tutaj wytrzyma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...