Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

co sadzicie o maxisach i hans preise?

Miałem HPS,stanowczo nie polecam.Zaczęły stukać gdzies po 7 tyś.Zakupilem MS i jestem zadowolony.W HPS-ie po zdjęciu wahacza,tuleja sama wypadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co sadzicie o maxisach i hans preise?

W HPS-ie po zdjęciu wahacza,tuleja sama wypadła.

no i wkurzające jest to że jak opisują ,że są wzmacniane.bleeeee , a teraz zestaw ms juz po 450zl chodzi ,nie wiem czy to nie jakies podróby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni nie dawno wprowadzili wachacze wiec za kilka lat opinie sobie wyrobią ,cene mają dość wysoką jak na zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ms- y juz czasem mozna za 450zl dostać ,te kamoki po 458zł ,jednak wole sprawdzone ms-y ,chyba ze kamoka bedzie za 300zł to bedzie sie oplacać ,w chinach takie komplety chodzą po 35zl za komplet ,aż dziwne ze im sie to opłaca produkować i ciekawe jak z jakoscią :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki wlasnie jezdzil juz ktos z was na wachaczach marki dys bo znajomy mechanik mowi ze zaklada tylko to do aut i klienci sobie chwala cenowo drorzsze niz ms bo okolo 600zl za komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zyciu o tym nie słyszałem aż dziwne u nas po warsztatach najgorsze jakie wkładają to ms innych dziastwów nawet nie chca słyszec marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ya pierdziele...zara będą nazwy takie jak: "barbie" czy "pokemon" i ludzie dalej bedą to chwalić bo są po "czista" i czy są dobrej jakości:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o kamoka kumpel jezdzi prawie 2 lata i sobie chwali

sprzedajemy tego bardzo dużo powiem sporadycznie coś się trafi do reklamacji, jak za takie pieniądze dla zwykłego użytkownika na 15, 16 felgach się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o kamoka kumpel jezdzi prawie 2 lata i sobie chwali

sprzedajemy tego bardzo dużo powiem sporadycznie coś się trafi do reklamacji, jak za takie pieniądze dla zwykłego użytkownika na 15, 16 felgach się nadaje.

a dopowiedz ile km robią na tych kamokach na 15" czy 16"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori trw w passacie na 16 zaczely padac po 200tys(poszly lemy i jak marazie 80tys wytrzymaly)..ori lemfo w exeo bez sladu zuzycia 140tys+...a kamuka makaki...niestety nie wiem..wiem ze przy wymianie zawiechy jest tyle roboty ze dla paru stow oszczednosci ryzyko niewarte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkuje od nieco ponad dwoch lat wachacze MS i ogolnie jestem zadowolony, maja dobre sworznie ale zbyt miekkie gumy, jak szukalem co mi skrzypi w kole to strzykawka wbila sie bez problemu, natomiast w koncowke drazka orginal prawie igla pekla. W koncowym efekcie okazalo sie ze to laczniki padly w zasadzie po roku bo juz wtedy skrzypialy w upalne dni. Tuleje na wachaczach tez sa miekkie ale puki co sa cale:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kamuka makaki...

hehe :grin:

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

wiem ze przy wymianie zawiechy jest tyle roboty ze dla paru stow oszczednosci ryzyko niewarte

no kupa roboty ,ja kiedyś amator i bez garażu pod blokiem wymieniłem komplet bez problemu tyle ,że śruby nie były zapieczone :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poskladales tak, ze za moment znowu wymieniales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie jak się trafi jeden jeździ 10 tys i wymienia końcówki i stabilizatory, drugi 40 tys i nic nie puka. Zależy od szczęścia, montażu i stylu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poskladales tak, ze za moment znowu wymieniales?

ja zakladam wg serwisu audi . auto na kołach na równej powierzchni, bujanie itp itd i dopiero dokrecanie :)

wymieniłem już może w 20 b5 paru b6 i nikt od lat nie nażekał na robote tylko na to że wachacze padały nie zależnie od marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...