Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że w 2001, przynajmniej też mam tak w Etce ale nie o to chodzi. Sprawdzałem teraz i rzeczywiście w B5 1BA od początku produkcji do samego końca ten sam wahacz, inny jest w S4 a jeszcze inny w RS4, przynajmniej numery się różnią. Pytanie teraz jak ktoś miał zawieszenie 1BE bądź 1BV w A4 czy już nie miał innego tego wahacza :naughty:


Aw tym artykule piszą ze zmianą jakaś już była. w 98

Bo może chodzi o to że był dostępny zawias 1BE/1BV a we wcześniejszych nie? Ja nie wiem ale może to jest trop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też się wypowiem. Potrzebowałem na gwałt wahaczy górnych. Jedyne co mieli na sklepie w ludzkich pieniądzach to kamoka. Wziąłem. Aktualnie mają przelatane ok 2-3kkm na glebie beton i są jak nowe. :decayed: Po zimie jak będę kładł znowu na glebę postaram się je sprawdzić i coś napisać. ;)

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wypowiem. Potrzebowałem na gwałt wahaczy górnych. Jedyne co mieli na sklepie w ludzkich pieniądzach to kamoka. Wziąłem. Aktualnie mają przelatane ok 2-3kkm na glebie beton i są jak nowe. :decayed: Po zimie jak będę kładł znowu na glebę postaram się je sprawdzić i coś napisać. ;)

czekam na relację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś jakiegoś sprawdzonego sprzedawce wahaczy na allegro?a może mamy kogoś na forum kto oferuje te wahacze?

Na allegro nie kupuj.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jaka w takim razie będzie różnica ?, np. zestaw poniżej :

http://allegro.pl/master-sport-zestaw-wahaczy-p-audi-a4-a6-passat-b5-i4769737718.html

Czy kupię poprzez aukcję u nich, czy podjadę do sklepu i przy odbiorze oczywiście dopłacę ~ +30/40zł więcej ;) (biorąc pod uwagę sprzedaż od dystrybutora ~480/490zł, zarobek jak to było wcześniej wspomniane przez wysyłkę/odbiór osobisty)

Czym ten konkretny zestaw różni się od innych MS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję wahacze u tego sprzedawcy, wszystko oryginalne, z gwarancją na każdy wahacz, spisane numery wahacza na karcie gwarancyjnej, pieczątka sklepu także mogę polecić, że na pewno nie żadna ściema :)

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=289694

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to kupuj. Nikt ci nie powie czy to ori czy podróba.

Czyli ori MS to tylko u Wandeja ? Reszta ma podróbę... ? :( Nikt więcej nie ściąga/sprzedaje MS ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem Ci aukcje, gdzie gość sprzedaje oryginalne zestawy lub pojedyncze wahacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup po prostu u Wandeja. Będziesz miał pewne części i dasz zarobić swojemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup po prostu u Wandeja. Będziesz miał pewne części i dasz zarobić swojemu :wink:

OK, dzięki za info zapytanie poszło czekam na odp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybaczcie, że podepne się pod ten temat ale troche mi się śpieszy :/ Co sądzicie o tych wahaczach, czy kupował ktoś już od tego sprzedawcy? Wygląda to na oryginał? A i jeszcze jedno.. moja pierwsza audi więc czy to będzie pasować do b6 ? W opisie aukcji nigdzie nie uwzględniają a4 b6.. co Wy na to? Z góry dzięki za odpowiedzi ;)
http://allegro.pl/wahacze-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-febi-21502-i4711532220.html

Edytowane przez Filippo123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pasują do b5; to do b6 nie będą różnią się grubością zworznia dolnego a po za tym jakiś czas temu zakładałem Feb do kolegi audi i za długo górne wahacze nie wytrzymały. Także nie polecam ją w b5 a mam dwie sztuki śmiga na MŚ master sport od kolegi z forum Wandeja i zmieniam co 4 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na pokład wleciał cały dół RTS chyba nikt tu tego jeszcze nie testował wiec bede pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na pokład wleciał cały dół RTS chyba nikt tu tego jeszcze nie testował wiec bede pierwszy

Mam u siebie z lewej strony banana RTS , śmigam już 3-4 miechy , niedługo zmieniam zawias na zimę to z ciekawości zobaczę jak on wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj u Wandeja, szybko sprawnie bez problemowo. Ja wymieniałem u siebie jakoś w kwietniu, nalatane ok 15 tys km i cisza :decayed: a latam często po drogach których większość wolała by ominąć :facepalm:

Edytowane przez Lolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś cos powiedzieć na temat firmy Denckermann? Planuje kupic komplet wahaczy, polecano mi właśnie te...

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...