Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

kompletne zawieszenie zmienione koszt 430zł poi 45tkm siadła tuleja prawa strona ta co trzyma amor,zmieniłem go na stary i smigam dalej teraz mam 65tkm i powiem ze troche juz luzy są,ale za ta cena to warto bo niewiem czy za 1400-1600zł wytrzymają 100tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MS zrobione na nich około 40.000km.

Nic się nie dzieje, polecam

Chociaż hiszpańskie drogi są tak różne od polskich, to wyjazd do PL wytrzymały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na pokład wleciał cały dół RTS chyba nikt tu tego jeszcze nie testował wiec bede pierwszy

Mam u siebie z lewej strony banana RTS , śmigam już 3-4 miechy , niedługo zmieniam zawias na zimę to z ciekawości zobaczę jak on wygląda

Porządna firma, dużo tego sprzedaję i daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże na MS i jest ok stosunek jakości do ceny Auto siedziało na -35 sprezynach teraz jest na gwincie zobaczymy jakj będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jak to jest z tymi wahaczami , MS ma konkurencje w przedziale do 700zł? Powiedzmy , że tyle mam kasy na wahacze i nie wiem co wybrać.


No i kwestia podróbek. Czy trafiają się podróbki np TRW? Są one chyba bdb jakości o ile kupie oryginał prawda? Albo kupie komplet czegoś tańszego ale po prostu wymienie komplet na dwie tury góra/dół i zainwestuje w coś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozbieraj 250 zł i kup RTS bo i tak do ms musisz końcówki dokupić bo słabe ponoć strasznie a tak to komplet masz RTS i posłuży

Pytaj dzika o nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z dzikiem i też polecil RTS. No zobaczymy ale najtańsze sobie daruje (215/40 18 i zaraz będzie gwint)

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, całą zawiechę mam LMO wymienioną w 02.2011 roku (przebieg nie pamiętam dokładnie, ale coś około 214tkm) i w 04.2014 padł mi wahacz lewy górny krzywy, ale tylko dlatego,że jakiś cudem guma pękła na gałce...założyłem na próbę ruville, tylko ten co padł i myślałem, że drugi LMO pójdzie "papa", ale nie padł... ruville wystukał się przebieg 4tkm, potem na próbę założyłem bodajże w 10.2014 MS i jakiś czas temu (koniec grudnia) zaczęło coś pukać i ściągam koło i co...MS padł a LMO dalej trzymie :)

Auto przypomnę A4 B5 na gwincie rzędu -90...i zara bd odzewy..."co ja myślałem, że padł ruville czy MS przy takiej glebie!!" ...i właśnie tamte padły, mimo że były nowe a LMO nie padło...a wymieniałem specjalnie po jednym, aby przetestować te Wasze ruville i MS'y. I jeśli te padł,y to te wynalazki typu kamoka, rts czy inne chińskie "coś" też padnie...

Edytowane przez Polko_V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz lepiej jak mowi bediks dołozyc 200 i RTS załozyc, te ms to lipa

Chyba 400? RTS bodaj ok 900zl kosztuje a MS 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dolicz do MS jakies sensowne końcówki bo te co sa to lipa i z 200 cza dac za nie wiec te 200 dokladasz i masz RTS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dolicz do MS jakies sensowne końcówki bo te co sa to lipa i z 200 cza dac za nie wiec te 200 dokladasz i masz RTS

Coś bzdurki piszesz z tymi cenami. Jakie 200?

Zobacz:

http://hamulcowe.com.pl/pl/p/KONCOWKA-DRAZEK-KIEROWNICZY-VW-PASSAT-B5-AUDI-A4-A6/703

Ja te kupiłem ale wymieniłem same końcówki i jeżeli mają mi wytrzymać 30 tysi to za tą cenę nie ma co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja MS końcówek nie założę i tyle i wole dołożyć i kupic z lema a RTS sam testuje teraz i zdam relacje bo nikt chyba tu na tym nie jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja MS końcówek nie założę i tyle i wole dołożyć i kupic z lema a RTS sam testuje teraz i zdam relacje bo nikt chyba tu na tym nie jeździ

Koniecznie daj znać. Sam chyba je kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...