Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

737 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

staniek,

no to mnie pocieszyles. jakis czas temu zmienialem obydwa dolne z prawej strony- i zalozylem wlasnie MOOGa, z tym ze znajomy mechanik porownywal je do TRW, wiec nie wiem... teraz juz widze ,ze to 2 rozne bajki, ale chyba tragedii nie ma, szczegolnie po wypowiedziach adama12 z AKP ;) za banana placilem bodajze cos ok 250 a prosty chyba 190. wiem, ze za obydwa z robta wyszlo mnie ok 500 pln (u znajomego). chyba dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wstawiłem ostatnio dwa wahacze górne z prawej stromy właśnie z firmy MEYLE (wzmocnione) Jeszcze za mało na nich pojezdziłem aby coś o nich więcej powiedzieć, narazie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wachacze ori dolne 4 szt przelatały 280.000km :shocked: auto od roku w Polsce[data produkcji samochodu na wachaczach] wysypały się wszystkie,teraz będe testował całą nową zawieche ori po polskich drogach jak sie tylko coś spieprzy to odrazu napisze.

:a4fan:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wlasnie typ w sklepie mowil mi ze TRW to to samo co MOOG :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam za Cabsonem. jp group-duńskie, koszt 980 jeśli dobrze pamiętam (na pewno poniżej 1000) za komplet. Na www jp group piszą, że są oficjalnym producentem do VW. Ja kupiłem komplet, ale na razie wymieniłem 4 dolne - jak trochę pojeżdżą będzie feedback - póki co są OK

Dodano 2007,11,20

Nadal wszystko OK :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno wymieniałem całą zawieche z przodu na Febiego.....nikomu bym nie życzył tego syfu....po 7 000 km wszystko znowu sie tłucze nie mówiąc już o przegubach które doprowadzają mnie do szału :confused4: :confused4:

może wcisnęli mi podróbke bo kupowałem przez allegro ale odbierałem na śląsku osobiście....zapłaciłem 1100 zł za komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma dłuższe doświadczenia z takimi wahaczami ?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=282449924

Co sądzicie na temat udzielonej odpowiedzi nt.gwarancji ? (od autogigant)

żadna firma na świecie nie daje pisemnej gwarancji na czesci zawieszenia

które posiadaja połączenia gumowo - metalowe . Jak w każdym przypadku

sprzedaży,klient wyposażony jest w narzedzie pt. niezgodnośc umowy kupna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was ja ostatnio wymieniłem jeden wahacz lewy przedni dolny na FEBI BILNSTEIN GERMANY zakupione w Inter Carsie na początku chciałem kupić lemfordera ale powiedzieli mi ze ostatnio mieli kilka złych komentarzy na ich temat i polecili mi FEBI wiec sie okaże. :> :audi::a4fan:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie a co sądzicie o tych wahaczach mechanior założył mi je miesiąc temu i powiedział ze są niezłe a co wy o tym sądzicie. Czy zrobie na nich ok.100 000 tak jak mówił mechanik.

http://moto.allegro.pl/item282694038_wahacze_audi_a4_vw_passat_kompletne_alu_delphi.html

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawuja sie te wahacze MASTER-SPORT http://www.allegro.pl/item297390246_wahacze_kpl_audi_a4_a6_a8_vw_passat_2l_gwarancji.html

mialem juz Mayle, TRW , placilem po 280 za banana, 260, a ostatnio z 220 policzyl mi 200 i tak to wszystko to jakis zlom bo robie na nich jakies 20tys,(czyli 3miesiace), uwarzam na dziury i mam oponki 195/65/15 i tak sie sypia, do tego nie mozna ich reklamowac bo nie maja numerow i jeszcze jakby tego malo to mechanik mi mowi ze on nie wie czy ja nie wjechalem 100-wka w dziure na pol metra i normalnie brak gwarancji mnie troswzke rozczarowywuje, i teraz nie wiem czy jest sens placic 200 stowy za banana jak w master sport wychodzi ok 80 zeta a moze zrobie 3 mies. - co myslicie?

dodam ze podobno maja 2 letnia gwarancje ale jakby przebiegala reklamacja to jeszcze nie wiem, czekam na wasze opinie. dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu dał sobie z tymi wahaczami spokój. Skoro już miałełeś tyle różnych innych wahaczy to teraz spróbuj Lemfordera tylko kup w IC a nie na Allegro. Mam u siebie Lemforedery, zrobiłem już na nich 30k i nic się nie dzieje. Rozsprzęgałem ostatnio zawieszenie bo zmieniałem sprężyny i przy okazji sprawdziłem sforznie wahaczy, odziwo są nadal sztywne i nie mają luzów. Naprawde polecam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item297390246_wahacze_kpl_audi_a4_a6_a8_vw_passat_2l_gwarancji.html

za 700 z drazkami mozna wyrwac ten zestaw

wygladaja na wzmacniane, wiec mozna zaryzykowac

komplet zawiera:

4x górne

2x dolne

2x dolne

2x laczniki

2x koncówki drazka

zestaw srub i nakretek

Z tego co wyczytalem u nas i na AKP to

polecane:

Ori ASO - (3160 kpl)

Lemforder - ok 1500pln kpl ale chyba bez srub nakretek itd)

polecany jest ten sprzedawca

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=334850 - rok gwarancji

Moog - 1590pln (8 wahaczy) - na AKP sprzedaje ADAM 12

nic wiecej - do jakiejkolwiek innej firmy zdarzaly sie zastrzezenia

---------------------------------------------------

Febi - na akp byl jakis wysyp padajacych

delphi - kilka opini, zadna nie pozytywna

Tak logicznie myslac, to na ori zawiasie za te ponad 1,5k przejedziemy z 80k km jak bedziemy mieli szczescie

Kupujac chociazby te do ktorych jest link na górze posta palcimy 2 razy mniej niz lem, 5x mniej niz w ASO, a ile maja szanse wytrzymac - wyjdzie w praniu.

Na gwarancje za bardzo bym nie liczyl, bo jakas madra glowa zawsze moze napisac, ze wpadlismy w krater powulkaniczny z predkoscia 300km/h i gwarancji nie uzna czy to bedzie lem czy chinski badziew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...