Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Co ty sie tak czepiasz, mogą być orginały, poprostu dobre żródło i bez ogromnego narzutu tak jak to robią hurtownie i sklepy :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde. a ja 4 dni temu kupiłem wachacz prawy górny przód za 39zł w lublinie w sklepiku motoryzacyjnym firmy jakiejs takiej "GPD" czy ktos o czyms takim słyszał co to jest. zaznaczam że jeszcze nie założyłem do swojej :a4fan: a tu link do tej oferty.

http://moto.allegro.pl/item320306936_wahacz_vw_passat_96_audi_a6_97_audi_a4_94_gpp.html

prosze o jakies komentarze i opinie na ich temat, czy lepiej ich nie zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawdopodone jak ceny poszły w dół pomijając jakość produktów. Ale to dobrze,bo w takim układzie oryginały też lecą lekko z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde. a ja 4 dni temu kupiłem wachacz prawy górny przód za 39zł w lublinie w sklepiku motoryzacyjnym firmy jakiejs takiej "GPD" czy ktos o czyms takim słyszał co to jest. zaznaczam że jeszcze nie założyłem do swojej :a4fan: a tu link do tej oferty.

http://moto.allegro.pl/item320306936_wahacz_vw_passat_96_audi_a6_97_audi_a4_94_gpp.html

prosze o jakies komentarze i opinie na ich temat, czy lepiej ich nie zakładać.

ja na twoim miejscu zalozyl bym ten wachacz

1.cena niska i zalozyc mozesz sam(odpada koszt robocizny)

2.przetestujesz kolejna firme i powiesz czy mozna jej zaufac(bo tani niezawsze znaczy zly)

ps.pierwsze s;ysze o tej firmie -to nieznaczy ze jest zla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki "krzysiek23" kupiłem, bo mojego znajomy kolega kupił do swojej a6 i narazie wszystko ok, ale narazie nie może nic powiedziec bo przejechał kilka set kilometrów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" No nie zrobiłem 100kk, nie sprzedaję wahaczy tylko kupuję, i uwierz mi gdyby nie były to oryginały to szybciej by wróciłyby do sprzedawcy niż mogłoby sie wydawać.

A.. i jeszcze jedno "nie wydaje mi się"

Pozdro600 "

pochybaj na nich ze 20-30 tyś. i dopiero napisz co i jak...,

oczywiście optymistą można być ale nam potrzebne sa fakty

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: co sadzicie o wachaczach firmy Hans Pries (115zł za sztuke). Czy ktos z was mial do czynienia z ta firmą? Mam do wymiany górne wachacze no i nie wiem czy kupowac te tańsze czy w serwisie VW/AUDI Lemfordera 180zł za sztukę. Prosze o jakies opinie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że akurat mam dziecko w drodze i musze wszelkie wydatki ograniczyc do minimum dlatego prosze o jakas opinie na temat wachaczy firmy Hans Pries.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans Pries-topran radze sobie odpuscic,wszystko chiszczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Kolego oszczędny płaci dwa razy! Też się zastanawiałem nad różnymi a i tak po wysłuchaniu wielu opinii wstawiłem Lemfordera - jak masz problemy z kasą to może jedź do porządnego mechanika który Ci powie czy musisz wymieniać wszystko czy tylko niektóre wahacze, lepiej powymieniać stopniowo na dobre niż całość na kaszanę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dzisiaj przyszly masterki wiec dolanczam sie do testow tych wahaczy, wykonanie na pierwszy rzut oka pierwsza klasa, zakup oczywiscie od kolegi klubowego -nie ma co naprawde dobra cena -nie dostalem takiej ceny nawet ze znizkami w swoim miescie. Co do wahaczy to beda mialy ciezkie zycie wiec zobaczymy jak to zniosa. Felga 18" rs6 - opona 225/40/18 , zawiecha ori s-line (czerwona). Wymiana przewidziana na poniedzialek -wtorek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzisiaj dokonałem zakupu w lublinie kompletu wachaczy " MS " za 500zł :kox:+ montaż w warsztacie 170zł. prosze o wypowiedzi czy dobra cena, i wogóle to ile mechanicy biorą za montarz kompletu wachaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tosik" ja tam wole zaplacic, niz samemu zię zabierać za cos czego nie robiłem i się denerwowac, niech robią ci co już mieli z tym do czynienia i wiedzą jak się do tego zabrać, ja tak pytałem bo nie bardzo orientuje sie ile mechanicy-warsztaty biorą za wymianę kompletu wachaczy - a co do samego kompletu to wiem już że dobre pieniądze dałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tosik" ja tam wole zaplacic, niz samemu zię zabierać za cos czego nie robiłem i się denerwowac, niech robią ci co już mieli z tym do czynienia i wiedzą jak się do tego zabrać, ja tak pytałem bo nie bardzo orientuje sie ile mechanicy-warsztaty biorą za wymianę kompletu wachachy - a co do samego kompletu to wiem już że dobre pieniądze dałem.

Masz racje że jeśli nie zna się na czymś to lepiej się za to nie brać, ale nie którzy mechaniorzy też się nie znają a się biorą i to jest problem :wallbash: A jeśli dałeś do mechanika który to robił kiedyś i zn się na tym przede wszystkim to ok :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce was martwic ale u murzyna (wg. jego wypowiedzi) po 10k km coś zaczęło stukać...

Chyba nie dziwne.Jaka cena taki produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...