Jump to content
IGNORED

Czyszczenie tapicerki :)

kulik
 Share

Recommended Posts

Witam

Po zakupie moje "srebrnej strzaly" B6 postanowilem wyprac sobie tapicere (mam klasyczna).

Szukalem w kilku firmach i znalazlem godna polecenia - firma BEAVER w Gdansku.

Fachowo podeszli do sprawy. Cala akcja trwala 6 godzin. 3 godzinki mycia, 3 suszenia + poprawki.

Oczywscie w cenie jest pranie tapicerki na dzwiach+podlokietnik+zaglowki.

Z poczatku myslalem, ze tak dla sciemy biora na 6 godzin, ze nimy tyle sie napracowali. Akurat blisko mieszkam tego zakladu i przejechalem kilka razy obok rowerem. Ku mojemu pozytywnemu rozczarowaniu chlopcy pracowali rzetelnie przy moim krazowniku :cool:

Tak wiec jak ktos jest z Gdanska lub okolic - polecam zaklad BEAVER - 100 % zadowolonie :afro:

przeniesiony do "polecanych"

Ile zapłaciłeś??

6 godzin to trochę dużo, czyszczenie maks trwa 2 godz. podsufitka fotele, dywanik+wykładzina, bagażnik, boczki. A koszt 80-100zl. A posiadam taka maszynę ze jak kończę to już przednie fotele są suche. Wiec 6 godz i 150 zl to trochę dużo. No ale najważniejsze ze jesteś zadowolony!!

kiedys dalem do czyszczenia tapicere w passacie. robili mi 2h i zaplacilem 70 zeta.

efekt byl taki ze mialem plamy jak na dalmatynczyku.

od tej pory wiem jedno - na takich uslugach sie nie zaoszczedzi : tani wykonawca gdzies musi poczynic oszczednosci :sad:

ale dodam, ze do tego zakladu nie jest latwo z biegu sie dostac i trzeba sie zapisywac - to tez o czyms swiadczy :cool: