Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Brak ssania jak zimno włącza się jak ciepło


Gość oskaritto

Rekomendowane odpowiedzi

Oj widze dużo osób ma z tym problemy,mnie tylko cieszy że żadnych innych objawów z tym nie ma.Autko pali jeździ no ale troche boli jak na dworze - temp. autko zamarznięte a tu obroty 850.Identycznie jak u was zimny ssania nie ma,a potem przez reszte dnia ssanie sie włącza.Czy da sie sprawdzić jakos ta pompe paliwa czy dobrą wartośc tłoczy na zimnym?Ja zauwazyłem jeszcze że jak rano kręce to czuje że lekko wolniej kręci,natomiast potem w ciągu dnia to kręci dużo żwawiej i wtedy ssanie jest.Rozrusznik robiony,a po naładowaniu akumulatora także czuje za pierwszym razem że wolniej kręci.Może to coś naprowadzi kogoś i uda nam sie zazegnac problem:)Filt paliwa zatkany mógłby być winny?Pierwsze kręcenie przytkany a potem juz jest luźniejszy??Jakieś sugestie?

Co do wspomnianej pompy paliwa nawet zaobserwowałem ze jakby krócej wyje na zimnym wczesniej wyła dłużej z 3-4 sec teraz niecałe 2 może.Czy to by bygło byc przyczyną ze za mało podaje i ssania brak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak że gdy był mróz to uruchamiając silnik obroty były w granicach 1000 ale pompy nie było słychać gdy znowu mamy temperaturę na plusie ponad 10 stopni obroty wskakuja na 1200 i słychać pompę po czym po kilku sekundach się wyłącza. Silnik 1.6 Alz Audi A4 B6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak że gdy jest poniżej 10 stopni na plusie to uruchamiając silnik obroty są w granicach 1000 ale pompy nie jest słychać gdy znowu mamy temperaturę na plusie ponad 10 stopni obroty wskakuja na 1200 i słychać pompę po czym po kilku sekundach się wyłącza. Silnik nie drży nie dławi się pracuje dobrze.

1.6 Alz Audi A4 B6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie szukajcie i nie naprawiajcie skoro na mrozie nie ma wysokich obrotów. Tak ma być bo tak jest to zrobione zeny silnik przy minusowych temperaturach nie kręcił na wysokich obrotach. Dopiero jak jest około 5st 8st działa poprawnie. Skoro każdy ma taki problem, a ja już miałem tych audi sporo i w każdym było to samo to raczej tak ma być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...