Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świecą kontrolki ABS i ESP w A4 B6


lep

Rekomendowane odpowiedzi

orientujesz sie kolego czy ktos z klubowiczow ma w Warszawie mozliwosc zrobienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz na najbliższy warsiafski spot i tam Ci "zrobią"... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki kolego, popytam gdzie sie zbieraja chlopaki i pojade to mi ZROBIO:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pożądny reset ????!!!! takim sposobem możesz tak łatwo uwalić licznik że masz szczęście że jeszcze działa ! poczytaj o tym i pamiętaj na przyszłóść, Jeśli odłączasz aku to w taki sposób żeby jak najszybciej zdjąć bądź założyć kleme z powrotem i żeby jak najmniejsza iskra poszła , inaczej jak bedziesz tak często eksperymentował to uwalisz zegary jak nic ... i nowy zakup się bedzie szykował zupełnie niepotrzebnie :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dziwi mnie jeszcze jdena rzecz a mianowicie jak zamnke samochod to wlacznik od swiatel awaryjnych jest podswietlony a chyba nie powinien, jak stal kilka dni to rozladowalo mi calkowicie akumulator. moze to ma cos wspolnego z tym ESP? kombinuje juz na rozne sposoby moze cos z tego wyjdzie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pożądny reset ????!!!! takim sposobem możesz tak łatwo uwalić licznik że masz szczęście że jeszcze działa ! poczytaj o tym i pamiętaj na przyszłóść, Jeśli odłączasz aku to w taki sposób żeby jak najszybciej zdjąć bądź założyć kleme z powrotem i żeby jak najmniejsza iskra poszła , inaczej jak bedziesz tak często eksperymentował to uwalisz zegary jak nic ... i nowy zakup się bedzie szykował zupełnie niepotrzebnie :) pozdro

kolego to jak chcę podładować przez noc aku, to mam go nie odłączać od A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dzis sie chyba blad z ESP poszerzyl, a mianowicie:

posiadam samochód Audi A4 B6 1.9TDI (manual), wszystko było pięknie do wczoraj kiedy swiecilo sie tylko ESP po przejechaniu kilku km. Dzis gdy jechałem do pracy i w trakcie jazdy zaświeciły mi się kontrolki ESP i mrugająca kontrolka od świec żarowych ( w tym samym momencie samochód przestał reagować na pedał gazu ) i tak kilka razy stawałem na awaryjnych gasiłem samochód zapalałem i jakoś udalo mi sie zjechac na najblizszy parking. Nie wiem o co chodzi. Teraz samochod odpala i odrazu pojawia sie migajaca kontrolka od swiec i ESP, nie moge dodac gazu bo pedal nie reaguje (da sie go wcisnac ale nie zwiekszaja sie obroty)natomiast obroty delikatnie same rosna. Da sie jechac ale max 20km/h bo nie mozna dodac gazu, myslicie ze moge wrocic spokojnie np w nocy pod swoj blok?? bo w dzien straszne korki w Warszawie czy lepiej nie ruszac go??? prosze o jakies sugestie co to moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dzis sie chyba blad z ESP poszerzyl, a mianowicie:

posiadam samochód Audi A4 B6 1.9TDI (manual), wszystko było pięknie do wczoraj kiedy swiecilo sie tylko ESP po przejechaniu kilku km. Dzis gdy jechałem do pracy i w trakcie jazdy zaświeciły mi się kontrolki ESP i mrugająca kontrolka od świec żarowych ( w tym samym momencie samochód przestał reagować na pedał gazu ) i tak kilka razy stawałem na awaryjnych gasiłem samochód zapalałem i jakoś udalo mi sie zjechac na najblizszy parking. Nie wiem o co chodzi. Teraz samochod odpala i odrazu pojawia sie migajaca kontrolka od swiec i ESP, nie moge dodac gazu bo pedal nie reaguje (da sie go wcisnac ale nie zwiekszaja sie obroty)natomiast obroty delikatnie same rosna. Da sie jechac ale max 20km/h bo nie mozna dodac gazu, myslicie ze moge wrocic spokojnie np w nocy pod swoj blok?? bo w dzien straszne korki w Warszawie czy lepiej nie ruszac go??? prosze o jakies sugestie co to moze byc

jak byś przyjechał jak człowiek na spota na godz 19 i porozmawiał spokojnie poszedł na szamke itd to byśmy zwagowali , a jak przyjeżdzasz na sam koniec i pierwsze pytanie o 22 czy macie vaga to zapomnij że ktoś bedzie chciał rozmawiać, spot nie służy do vagowania. Forum to przyjaciele i fani marki i tego modelu , możesz pojechać do pierwszego lepszego warsztatu i za vaga i usunięcie błędów zapłacisz 150 zł , jak Ci to moge zrobić za 50 zł ale chyba nie od tego jest forum i spoty co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda w oczy kole:) dzieki za usuniecie posta najwazniejsze ze dotarło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda w oczy kole:) dzieki za usuniecie posta najwazniejsze ze dotarło:)

forseco poradziłeś już sobie ? no bo z tego co pamiętam to Specu dał Ci numer tel i miałeś sie do niego zgłosić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda w oczy kole:) dzieki za usuniecie posta najwazniejsze ze dotarło:)

forseco poradziłeś już sobie ? no bo z tego co pamiętam to Specu dał Ci numer tel i miałeś sie do niego zgłosić ?

Zgłosił się zgłosił :)

W ABS wywala cały czas błąd 18265 ERROR MESSAGE FROM ECU

obstawiłem wodę w ECU, w weekend Michał rozbierze obudowę i zobaczy czy komp i przekaźniki nie pływały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda w oczy kole:) dzieki za usuniecie posta najwazniejsze ze dotarło:)

forseco poradziłeś już sobie ? no bo z tego co pamiętam to Specu dał Ci numer tel i miałeś sie do niego zgłosić ?

Zgłosił się zgłosił :)

W ABS wywala cały czas błąd 18265 ERROR MESSAGE FROM ECU

obstawiłem wodę w ECU, w weekend Michał rozbierze obudowę i zobaczy czy komp i przekaźniki nie pływały.

a będzie z niego klubowicz ? ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...