Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chiptuner w Malopolsce


TTom3k

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ...otoz kupilem chip do swojej audicy(1.8 - bez komentarzy prosze) i mam problem z zamontowaniem go ;/ W Tarnowie nikt mi tego nie zrobi pytalem wiele osob i albo sie tym nie zajmuja albo stacja lutownicza sie zepsula albo jeszcze cos innego ;/ Dzwonilem do V-tech w Krakowie ale oni tez niestety nie montuja chip'ow nie kupionych u nich. Moze zna ktos jakiegos goscia, elektryka samochodowego ktory by mi ten chip zamontowal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze w koncu do Tarnobrzega jest podobna odleglosc jak do grodu Kraka.. :rolleyes:

No moze troszke przesadzilem.. :grin:

Krajanie sproboj http://dv-t.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ...otoz kupilem chip do swojej audicy(1.8 - bez komentarzy prosze) i mam problem z zamontowaniem go ;/ W Tarnowie nikt mi tego nie zrobi pytalem wiele osob i albo sie tym nie zajmuja albo stacja lutownicza sie zepsula albo jeszcze cos innego ;/ Dzwonilem do V-tech w Krakowie ale oni tez niestety nie montuja chip'ow nie kupionych u nich. Moze zna ktos jakiegos goscia, elektryka samochodowego ktory by mi ten chip zamontowal ?

To na ile ten chip - 10km ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja skomentuje to tylko tak: Forum nic Cie nie nauczylo

Hehe, tak wlasnie, no niestety, kupiles 1,8 , z takim sie mecz, a nie kombinowanie na 10 czy 13 KM ktorych nie poczujesz (no chyba ze w kieszeni ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn, wojtas-audi spoko wodza za taka kase 8-13km + 20-27nm wiecej sie oplaca:) Jesli zaloze pewnie wybiore sie na hamownie wiec zobaczymy co to warte :) A póki co pomozcie z zalozeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo ktory powazny tuner wlutuje Ci cos o czym Ty nawet nie masz pojecia co to jest.

Moze to procek ze zwarciem i cos ro***bie....

Jedz do chlopakow co komorki naprawiaja, maja odp sprzet i zrobia to bez probl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo ktory powazny tuner wlutuje Ci cos o czym Ty nawet nie masz pojecia co to jest.

Moze to procek ze zwarciem i cos ro***bie....

Jedz do chlopakow co komorki naprawiaja, maja odp sprzet i zrobia to bez probl.

He? Jest to chip zamowiony od konkretnego goscia z allegro ktory sprowadza je z niemiec pod dany model auta oraz nr sterownika. Takze nie jest to zaden shit. Jeden z kolegow na forum zamontowal wlasnie chip od tego goscia do 1.8T i przybylo mu wiecej km i nm niz innym ktorzy robili w renomowanych firmach ..

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4873121

Masz link...moze skorzystasz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEH, czekam na wynik z hamowni, oj krucho widze podjęcie się montarzu tego "chipa" przez jakiś serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He? Jest to chip zamowiony od konkretnego goscia z allegro ktory sprowadza je z niemiec pod dany model auta oraz nr sterownika. Takze nie jest to zaden shit. Jeden z kolegow na forum zamontowal wlasnie chip od tego goscia do 1.8T i przybylo mu wiecej km i nm niz innym ktorzy robili w renomowanych firmach ..

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4873121

Masz link...moze skorzystasz;)

chopie, to że przybędzie parę kucy (caaaałe stado) o niczym jeszcze nie świadczy....

Było dwóch kolegów, którzy mieli czipsy z allegro, platinum oraz kalina.

Kalina kiedyś pokazał logi dynamiczne (po zaczipsowaniu, oczywiście wykres z hamowni ładny).

No i te logi nie były zbyt ciekawe....

Zresztą sam zobacz (AFN):

008dioda008tq4.jpg

nooo... ale skoro to są sprowadzane z Niemiec.. i to pod konkretny model to faktycznie musi być za***isty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyjemy zobaczymy ;) 300zl+100zl montarz - nie jest zle ;]

Kupiłeś kota w worku i teraz podstawowa trudność to go wyciągnąć z tego worka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ....no spoko widze ze wszyscy sluza pomocna dlonia...te logi niestety mi nic nie mowia bo sie na tym nie znam ;/

pre_pl widzisz inne rozwiazanie nie zmieniajac silnika ani zadnych podzespolow ? bo ja NIE. Jesli jest okazja poprawienia dynamiki samochodu w cenie 300zl to chyba dobrze a nie zle ? Wiec troche cie nie rozumiem...tak tak wiem najlepiej bylo by kupic disla i go zchipsowac bo na forum jest wiekszosc zwolennikow TDI ale niestety nie ja.

marcin j nie rozumiem ? kota w worku ? co sugerujesz? Jak dla mnie to oczywista sprawa. Jest chip teras tylko zamontowac i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k nie masz turbiny wiec taki chips raczej nie zaszkodzi. Ale pozdrawiam tych wszystkich ktorzy za 300zl trenuja mega moce bez sprawdzenia i diagnozy w autach doladowanych. Wysrana turbina to maly miki w porownaniu z pogietymi korbami i innymi cudami...

A z tych logow co kolega wkleil wynika ze partacza robota....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...