Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie i zarazem prośbę. Czy ktoś z was ma oryginalne mapy z softem 650? jeżeli tak prosiłbym o podesłanie mi samego softu z tych map. Gdyż moja Nawi gada mi z tyłu od strony pasażera zamiast z przodu od strony kierowcy. Jak zrobię downgrade do ori map z 2004r to jest dobrze ale jak wrzucę jakiegokolwiek innego softa znów nawi siedzi z tyłu... Także ogromna prośba o soft. Nie chce języka pl i sds-a jedynie soft z ori map. Proszę o kontakt na PW. Chyba że ktoś z was zna przyczynę tego problemu i jest inna niż wadliwy soft to czekam na jakąś pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, studiowałem wujka Google i oczywiście forum, ale mam pare pytań co do podłączenia navi. W Aucie mam Concert na płyty, fabryczny zestaw głośnomówiący, multi kierownice. Mam zamiar wstawić RNS-E , nie wiem co potrzebuje, chodzi jakie wtyczki,kable. Analizowałem temat w dziale warsztat o montażu od A do Z ale chciałbym żebyście podzielili się swoimi doświadczeniami w montażu :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy, może ktoś mi podpowie bo miał taki przypadek. Pacjent to RNS-E wszystko działa tak jak powinno, odtwarza płyty, karty itepe natomiast dziwne mam dwa objawy:

1. Dosyć ciężko wchodzi płyta CD - trzeba ją z ewidentną siłą popchnąć żeby radio ją "pobrało"

2. Po wyjęciu płyty, monitor jest cały czas otwarty i nie można go zamknąć. Trzeba włożyć płytę, żeby można było zamknąć ekran.

Ktoś przerabiał temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Od jakiegoś czasu rozglądam się za a4 b7. Znalazłem parę sztuk spełniających wszystkie moje wymagania poza radiem RNS-E z nawigacją. Boję się, że mogę czekać i czekać, a modelu posiadającego wszystko, czego chce, nie znajdę. Zastanawiałem się, więc czy nie kupić sztuki ze zwykłym radiem 2 din (np. chorus 3) i nie wymienić na RNS-E na własną rękę. Myślicie, że warto? Czy może lepiej czekać i szukać do skutku? Czy taka wymiana współgrałaby z kierownicą wielofunkcyjną i generalnie wszystko byłoby ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Od jakiegoś czasu rozglądam się za a4 b7. Znalazłem parę sztuk spełniających wszystkie moje wymagania poza radiem RNS-E z nawigacją. Boję się, że mogę czekać i czekać, a modelu posiadającego wszystko, czego chce, nie znajdę. Zastanawiałem się, więc czy nie kupić sztuki ze zwykłym radiem 2 din (np. chorus 3) i nie wymienić na RNS-E na własną rękę. Myślicie, że warto? Czy może lepiej czekać i szukać do skutku? Czy taka wymiana współgrałaby z kierownicą wielofunkcyjną i generalnie wszystko byłoby ok?

moj brat w a3 '08 miał radyjko z nawigacja ale jakaś słaba. Wrzucił sobie rns-E zwykłego, kierownice multi, Bluetooth, zakodował i śmiga bez problemu. Kieruj się stanem silnika itd itp a resztę sobie dokupisz :) pozdro

Witam, studiowałem wujka Google i oczywiście forum, ale mam pare pytań co do podłączenia navi. W Aucie mam Concert na płyty, fabryczny zestaw głośnomówiący, multi kierownice. Mam zamiar wstawić RNS-E , nie wiem co potrzebuje, chodzi jakie wtyczki,kable. Analizowałem temat w dziale warsztat o montażu od A do Z ale chciałbym żebyście podzielili się swoimi doświadczeniami w montażu :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W b6 chyba nawet nie potrzeba przejściówki. Podłączasz i powinno śmigać elegancko :) mogę się mylić ale jeśli pamięć mnie nie myli to u dobrego znajomego tak podpisaliśmy. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zapytam, czy kierownica multi od chorusa III różni się czymś od kierownicy z rns-e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zapytam, czy kierownica multi od chorusa III różni się czymś od kierownicy z rns-e?

Nie wiem jakie są rodzaje kierownic, Bracik kupił normalna multi pasująca. Jeżeli by coś nie banglalo to myśle, ze kwestia dobrego skodowania, trochę tego w necie jest na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica jest ta sama

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Od jakiegoś czasu rozglądam się za a4 b7. Znalazłem parę sztuk spełniających wszystkie moje wymagania poza radiem RNS-E z nawigacją. Boję się, że mogę czekać i czekać, a modelu posiadającego wszystko, czego chce, nie znajdę. Zastanawiałem się, więc czy nie kupić sztuki ze zwykłym radiem 2 din (np. chorus 3) i nie wymienić na RNS-E na własną rękę. Myślicie, że warto? Czy może lepiej czekać i szukać do skutku? Czy taka wymiana współgrałaby z kierownicą wielofunkcyjną i generalnie wszystko byłoby ok?

moj brat w a3 '08 miał radyjko z nawigacja ale jakaś słaba. Wrzucił sobie rns-E zwykłego, kierownice multi, Bluetooth, zakodował i śmiga bez problemu. Kieruj się stanem silnika itd itp a resztę sobie dokupisz :) pozdro

Witam, studiowałem wujka Google i oczywiście forum, ale mam pare pytań co do podłączenia navi. W Aucie mam Concert na płyty, fabryczny zestaw głośnomówiący, multi kierownice. Mam zamiar wstawić RNS-E , nie wiem co potrzebuje, chodzi jakie wtyczki,kable. Analizowałem temat w dziale warsztat o montażu od A do Z ale chciałbym żebyście podzielili się swoimi doświadczeniami w montażu :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W b6 chyba nawet nie potrzeba przejściówki. Podłączasz i powinno śmigać elegancko :) mogę się mylić ale jeśli pamięć mnie nie myli to u dobrego znajomego tak podpisaliśmy. Pozdro

Czyli łatwiej jest ? :) Nosze się z zamiarem montażu, ale powoli kompletuje wszystko :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kable masz w jednej "kostce" z zapięciem to tylko to podpinasz (;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki za podpowiedź :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie, przy zmianie z BNSa na RNSa dużo jest zamieszania? Czy trzeba jakieś adaptery etc.?

Kodowanie jakieś czy tylko przepięcie tych kabelków (K line)?

Edytowane przez BrykBryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba. Przepinasz i odrazu powinno zadziałać

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, możecie mi powiedzieć czy do mojej A4 b7 2007r podejdzie mapka z 2014 r czy musi byc to wersja z 2007 ? (rns-e)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie nawet z 2016 roku

Wysłane z mojego Galaxy S7 za pomocą Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika - czy będzie różnica w jakości dźwięku między BNS a RNS? Nie mówię tu o Bose.

Czy RNSe musi mieć karty do 4gh HC czy mają być bez HC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rns trochę gorzej gra

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rns trochę gorzej gra

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jakieś fakty?mity ? A'propo.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...