Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Audi A4 B7 z 2007r. mam własnie takie navi RNS E, lecz nie posiadam map do niej. Moje pytanie jest następujące, gdzie mogę kupic/dostać takie mapy na płycie, tylko aby wszystko smigało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest nawet odpowiedz w temacie, wystarczy przeczytać jedyne dwieście parę stron lub próbować wyszukać. Akurat w tym temacie wiedziałem że to jest, bo kiedyś go przeczytałem, tyle że może nie miał aż tylu stron.

Na przyszłość polecam szukanie, w końcu coś musi być napisane skoro tyle tego jest. Proszę... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6986-nawigacja-rns-e-od-a-do-z-audi-navigation-plus/page-88#entry3139326 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nawet odpowiedz w temacie, wystarczy przeczytać jedyne dwieście parę stron lub próbować wyszukać. Akurat w tym temacie wiedziałem że to jest, bo kiedyś go przeczytałem, tyle że może nie miał aż tylu stron.

Na przyszłość polecam szukanie, w końcu coś musi być napisane skoro tyle tego jest. Proszę... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6986-nawigacja-rns-e-od-a-do-z-audi-navigation-plus/page-88#entry3139326 :wink:

Tak widziałem, ale obrazki się nie ładują,

Wiem ze + i - do interfejsa, + i - do radia, i wystarczy połączyć tylko jednym kabelkiem k-line z interfejsu do rns-a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazki nie są aż tak potrzebne. Wg. opisu i podpowiedzi to tak, jeszcze k-line tylko nie do 7 tylko do 15 pinu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazki nie są aż tak potrzebne. Wg. opisu i podpowiedzi to tak, jeszcze k-line tylko nie do 7 tylko do 15 pinu.

Podpiołem i działa,+12v do 16pinu i masa do 4 pinu , dziwne bo k-line jest na 7 a na 15 jest L-line. 15 pin połączyłem z pinem k-line w rns-e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może czy da się i jak zakodować aby jak mam parktronica przód i tył , to jak działają czujniki i pikają to aby radio się wyciszyło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie probowalem i troche mi nie wyszlo :-)

Tylko czy szukać tego w PDC kodowaniu czy w RNS-E ?

Wysłane z mojego Galaxy S6 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez PiterEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowaniem tego nie załatwisz z tego co pamiętam. Z tego co pamiętam to działało na podobnej zasadzie jak mu te przy BT. Podłączenia nie pamiętam.

Tematu szukaj przez Google bo ta wyszukiwarka na forum jest słaba. Wpisz sciszanie radia po wbiciu wstecznego

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowaniem tego nie załatwisz z tego co pamiętam. Z tego co pamiętam to działało na podobnej zasadzie jak mu te przy BT. Podłączenia nie pamiętam.

Tematu szukaj przez Google bo ta wyszukiwarka na forum jest słaba. Wpisz sciszanie radia po wbiciu wstecznego

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Tylko zastanawiam się czy nie da się kodowaniem bo widziałem chyba w PDC opcje w kodowaniu aby wyciszyło nawi ale jak chciałem zakodować to miałem komunikat że poza zakresem coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się tak dało to większość osób by tak miało zrobione

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo temat znalazlem na forum ale tam ludzie bardziej o zwykle radio pytali...

Wysłane z mojego Galaxy S6 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to się nie da kodowaniem tego zrobić. Jedynie trzeba trochę kabelkow dorzucić żeby szedł sygnał z modułu ze jest aktywny i wyciszalo radio

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, I have a RNS-E PU (8P0 035 193D) LED Screen Model.

Unfortunately, no pin code.

I'm tryin to find the pin code

I have to update the device with a CD titled "Audi RNS-E 2010 Unlock.iso"

Previously serial number appears on the screen.

Serial Number: AUZBZ7K7000389

After Update now have this screen: 8GSRP

Please help me. Regards.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuję info odnośnie tv free

pacjent to rns-e LED z a4

czy taki kabel http://www.ebay.de/itm/TV-DVD-Free-Bild-Video-FREISCHALTUNG-fur-VW-MFD-2-MFD-3-RNS-510-Audi-RNSE-RNS-E-/110582023166?hash=item19bf33c3fe:g:6qoAAOSwcwhVMMIu

ogarnie mi to czy są jakieś inne sposoby na tv free?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano , mam symphony II z tego co widze jest can bo wyswietla rds na fisie , kupiłem rns dx mam tuner TMC podłaczyłem wsio jak trzeba do can L i can H tak jak było w symphony oryginalnie pózniej adaptacje w liczniku na kanale 62 dałem 21 czyli 16 plus 4 nai plus radio save wyłaczenie vaga restart i d*pa info na fisie z radia niema , teraz pytanie czy jak kupie RNS e benda takie same problemy ??

Jeszcze jedno skoro radio niegra przez tuner to oznacza to ze tuner walniety jest i niebedzie info na fisie , jak podłacze normalnie do nawi radio gra super , ale jeszcze pytanko na oryginalnym symphony II radio gra o wiele lepiej niz na RNS D , tylko ze na RNS D gra głosniej .....

I czy jak zakupie RNS E bedzie juz info rds na fisie bez zadnych kombinacji itp .

Edytowane przez razor37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam RSN-E 2007r w audi tt wraz z fabrycznym modulem bluetooth.

Czy ktoś wie jak wyłączyć dzwięk przy podłączenia telefonu z samochodem??

Za każdym razem wycisza on muzyke i inne dzwieki i jest charakterystyczne brzdeknięcie.

Koledze w A4 B8 laczy sie w tle, bez zadnych dzwięków.

Bardzo prosze o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez z checia bym sie dowiedzial oraz jak sciszyc dzwiek dzwonka jak dzwoni telefon... bo juz kilka razy dziecko mi obudzilo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, mam taka zagwozdke z moim rns-em, raz odbiera satelity, mam po okolo 8 a raz 0 i skoczy czasem na 1-2. Jak wyrusze w trase np 2h to jak na poczatku nie lapie tak juz jest caly czas i pozniej np odpale auto i juz mam satelity, o co tutaj chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...