Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Powiesz w którym pliku i co dopisać?  Indeks na sw230?  Da się teraz wrócić to pl menu czy już przepadło i trzeba wgrywać? Ktoś ma pliki do wypalenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

35 minut temu, krzysiekvtec napisał:

Powiesz w którym pliku i co dopisać?  Indeks na sw230?  Da się teraz wrócić to pl menu czy już przepadło i trzeba wgrywać? Ktoś ma pliki do wypalenia? 

W wersji ...192 taki "myk" nie działa z zmianą wersji softu w pliku indeksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciulowo nagrana płyta albo laser do czyszczenia. Ewentualnie te 2 rzeczy na raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, turzol napisał:

Ciulowo nagrana płyta albo laser do czyszczenia. Ewentualnie te 2 rzeczy na raz :)

A da radę w ogóle wgrać mapy które mają soft 0650 bedąc na sofcie 0750 ?
to chyba downgrade trzeba by zrobić co ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście ze trzeba zrobic downgrade

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną, że nagle przestały grać przednie głośniki ? Bezpiecznik od radia cały. Gdy go wyciągam i ponownie wkładam to słychać takie ,,puknięcie'' w przednich głośnikach, natomiast po włączeniu tylko tył działa. Nie pomaga też reset nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Podpiąłem głośnik bezpośrednio pod wyjście radia i cisza. Czyżby końcówka mocy ?

Edytowane przez r7adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy można, gdzie i za ile kupić końcówkę mocy oraz czy da się to samemu wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna znaleziona, usterkę powoduje zmieniarka. Tylko pytanie dlaczego , skoro jest z końcówką D ? Czy wpływ może mieć to, że masa jest podłączona do obudowy radia ? Poza tym wszystko działa.

Edytowane przez r7adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie bo nie moge nigdzie znaleźć... jak wchodze w ukryte menu rns-e (engineering mode) następnie przechodze do Audio/Tuner--->Radio testmenu3. I zmieniam Equalizing change na numer np. 3. to jak to zapisać zeby tak juz było na stałe bo jak wyłączę radio i po paru minutach włączam to znowu wraca do pozycji 1. ?? dodam ze rns-e było od nowości w samochodzie i ze jest wgrane pl napisy wersja softu 750. podpowie ktoś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientujecie sie czy mapy 2017 beda wydane do b7 ? Bo na allegro juz sie pojawily ale w opisie jest tylko b8. Czyzby koniec wsparcia map dla b7 rns-e???

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, gados82 napisał:

Panowie orientujecie sie czy mapy 2017 beda wydane do b7 ?
 

Prawdopodobnie już są:

https://shops.audi.com/en_GB/web/zubehoer/p/navigation-update-8p0060884cm-11?category=8052:904_ASOS:Category

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy 2017 już się pojawiły :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 

Mam taki problem ze nawigacja nie widzi oryginalnej płyty z mapami tylko wyświetla ze dysk jest zle włożony, lecz gdy włoże zwykła płyte CD to normalnie czyta, czytałem raz ze moze byc to zuzyty laser czy moze to ktos potwierdzić lub postawić inna teze.

Na dołączonym zdjeciu widnieje dane jakie mi wyświetla gdy wcisnę CAR, wydaje mi sie ze jest tych informacji troche za mało 

A na drugim jest bład, co on moze oznaczac 

DSC_0638.JPG

DSC_0637.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2017 o 21:50, Robert0392 napisał:

witam. mam pytanie bo nie moge nigdzie znaleźć... jak wchodze w ukryte menu rns-e (engineering mode) następnie przechodze do Audio/Tuner--->Radio testmenu3. I zmieniam Equalizing change na numer np. 3. to jak to zapisać zeby tak juz było na stałe bo jak wyłączę radio i po paru minutach włączam to znowu wraca do pozycji 1. ?? dodam ze rns-e było od nowości w samochodzie i ze jest wgrane pl napisy wersja softu 750. podpowie ktoś? :)

odpowie ktoś mi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść laser bo może być brudny i powodować że jest problem z odczytem DVD. A błąd jest od kodowania rns-e a nie napędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...