Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam wrzucony jakiś tam moduł (bodajże z A6 C6). Sprawa dotyczy A3 8P polift. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kamere za pomoca modlu od naszego kolegi z forum. Wykonywal takie moduły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie. Juz nie pamiętam jak było to podłączane... 

A u ciebie po wrzuceniu wstecznego wycisza głośniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejde i sprawdzę bo teraz to w sumie nie pamiętam ale napewno calkowitej ciszy nie ma z tego co pamietam

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale gtunt aby sciszalo w w jakims stopniu. Tylkko skad sygnal trzeba wziac ? Z czujnikow ?

 

A masz tez kamere i czujniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mam pin RFSL na C2, sprawdziłem kodowania kilkakrotnie i chyba jednak ta 193G się gryzie z modułem parkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz też może jakie masz kodowanie i jak możesz nagraj filmik jak Ci to wycisza.

Ja mam w EXEO wersje RNS LED 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam tylko w adaptacjach sie ustawialo jakas kamere cofania bodajze 3 opcje byly. Ale kodowania jako takiego to chyba nie ma nie?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam w adaptacjach właczoną kamerę bo działa mi poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 17:10, alvaro napisał:

Kod PIN w RNS E ......192

http://codecard.lt/car-radio/audi-aisin-navigation-rns-e-unlock-cd/prod_392.html

Rozpakowac nagrac na plytke CD dobrej jakosci programem Alkohol 120 z bardzo mala predkoscia np 2 lub 4.Wlozyc do radia i czekac na wgranie.Po wgraniu na wyswietlaczu jest numer.4 oststnie cyfry z tego numeru to jest PIN radia ktory trzeba zapamietac albo zapisac Pamietaj ze masz tylko 3 sekundy na otwarcie ekranu zeby wlozyc plytke.Jak nie zdazysz musisz ponownie odlaczyc zasilanie nastepnie podlaczyc i znowu tylko 3 sekundy na otwarcie.
 

 

 

Jakim profilem a alkohol 120% nagrać te płyte? (moze być pobrana z chomika? ma format : rns-kod.rar) jakieś ustawienia dodatkowe?

e2eba2b99e900ed5.jpg

aaac1584bc8897aa.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie 

Kupiłem a4 b6 w tym roku.Autko posiadało radio symphony 2 Din.Postanowiłem zamontować nawigację rnse. Kupiłem cały zestaw wraz z kamerą  cofania i tv . Podlaczylem już wszystko poza 2 kabelkami  które to mają iść do licznika. Potrzebuję pomocy pod które kable w liczniku muszę je podpiąć.  2 sprawa wygląda następująco nie znajduje mi sygnałów satelit GPS antena nie orginalna tylko fakra i płyta do navi też mam nie oryginalną . Jezzcze nic nie bylo kodowane moze to jest przyczyna . Z góry dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie wiem . Od tego gościa co kupiłem zrobił mi taki poradnik jak to podpiąć i właśnie zostały mi te 2 kable . Podobno one predkac podają do navi . Nie wiem dlatego chce się spytać jak to jest bo poza radiem to mi nic nie działa. Muszę podjechać zakodowac to i wtedy będę pisał co jeszcze dolega mojej rnse. Dzięki za zainteresowanie i szybką odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jakie 2 kable Ci zostaly? Cany?
Zobacz na rozpisce ze starej symphony gdzie byly i tam je podpinaj bez kombinowania.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie

Przesiadłem się z Symphony 2 na RNS-e i mam problem: Nie mam sterowania z kierownicy ani tytułu danej piosenki na Fisie. Nie działa również podświetlenie przycisków. Co mam zrobić konkretnie ?

Czytałem coś o przełączaniu CAN-ów - Nie znam się na tym więc wolę zapytać : co mam konkretnie zrobić? Czy po tym przełączeniu muszę podpinać komputer i coś programować?  Z góry dzięki za wyrozumiałość

 

EDIT:

 

Wszystko ogarnięte. Post można usunąć

Edytowane przez PawelGiee
Pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...