Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowie mi ktoś jaką mam nabyć przejściówkę od anteny fm, obecnie posiadam radio chorus i będę rzeźbił sobie rns-a i nie wiem czy mam kupować tą jakąś z diverse czy bez? dodam tylko choć nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale mam na dachu antenę płetwę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej czy faktycznie konieczne jest podpięcie masy dwa do rnse ? Oryg miałem concert 2 i tego kabelka nie było .przesiadam się na rnse i teraz nie wiem czy tak zostawić..w końcu chyba nie każde auto posiadało fabryczny alarm musieli jakoś to rozwiązać 

I jeszcze pytanko ma ktoś wymiary ile przyciąć klimatronik? Przejrzałem  wszystkie tematy ale niestety nic nie znalazłem

Edytowane przez buczek136
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj buczek136

Gdy nie podepniesz masy DWA, rnse będzie rozładowywało akumulator. Trzeba pociągnąć przewód z wtyczki do modułu komfortu. Wymiary klimatronik były w temacie o odcinaniu, podawał je kolega o nicku domin79

https://postimg.org/image/a2yff2lbv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dokladałm RNSe w w miejsce concert 2, i żadnej masy DWA nie ciągnąłem. Żadnego rozładowania akumulatora też nie zauważyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I otóż to. W sobotę dokładalem rns i nie wpinalem masy a mimo to radio przechodzi w tryb uśpienia i po kilku minutach jak zgaśnie przycisk awaryjnych radio się wyłącza na stałe . Także wszystko hula plug&play . 

A czy ktoś z kujawsko pomorskiego dałby rade nagrać płytę z mapami ? Dam na dobre piwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie czemu w RNS piosenki , np set który ma 30 minut zaczyna się zawsze od początku po wyjściu z auta i wejściu ponownie ? :ninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jozek726 napisał:

Witam, Panowie czemu w RNS piosenki , np set który ma 30 minut zaczyna się zawsze od początku po wyjściu z auta i wejściu ponownie ? :ninja:

Zebyś się nauczył tylko pierwszych 15min seta na pamięć, a reszte zostawił sobie od święta na trasę ? A tak serio, to RNSE to technologia sprzed kilkunastu lat i tak po prostu działa, irytujące jest też wolne przewijanie, bo mi się często zdarzało przez to, że nawet choć bardzo chciałem to nigdy nie udało mi się uslyszeć końcówki danego seta, bo ciągle od nowa się włączał a przewijanie trwało wieki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę założyć RNS E a obecnie mam Symphony 2 w aucie jest też nawigacja jakie dokładnie adaptery będę potrzebował 

tylko te i czy w ogóle dobre wybrałem 

http://allegro.pl/zlacze-iso-adapter-plug-play-audi-a2-a3-a4-a6-rns-i7083072639.html

http://allegro.pl/zlacze-2x-fakra-radio-audi-rns-e-diversity-iso-i7149220434.html

czy jeszcze coś potrzebne 

dzięki za pomoc pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia ktoś rozkodowania RNSE Led cały Poznań objechalem i tylko rnse zwykle potrafią rozkodowac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ogarnia ktoś rozkodowania RNSE Led cały Poznań objechalem i tylko rnse zwykle potrafią rozkodowac "  jak rozkodować. O co chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam pytanie  w związku z tym ,że padł mi wzmacniacz antenowy i chcę przejść na RNS-E mam dylemat jaki wzmacniacz kupić ? Z jaką końcówką 8e5035225  ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest rns-e Led a zwykły , jeżeli jest kod jak rozkodowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Problem z kodowaniem A4 B7

Przesiadłem się z Symphony 2 na rsn-e. Wszystko działa tylko nie przednie głośniki. Rnse wyciągnięte z auta w którym było Bose. Przejściówki również z tego auta. Wydaje mi się że robie coś źle z kodowanie. Kodowanie ustawiam na 0301115. Moje auto bez Bose z Multifunkcją. Próbowałem różnych sposobów lecz w przednich głośnikach dalej cisza. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktos podpowie czy takie przejscoiwki wystarcza zeby zmienic z rns-d na rns-e?

 

https://masterantena.pl/zestaw-do-montazu-nawigacji-audi-rns-e.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam fabryczne radio Chorus 2+. Wstawiłem RNSE 193G. Wymieniłem wzmacniacze w tylnej szybie dorobiłem kabelki, zakodowałem cangateway 37- Nawigacja i parę innych w long koding i adaptacji. VCDS nie pokazuje żadnych błędów, super śmiga z wyjątkiem radia i gali. Radio działa tak jak gdyby nie działał wzmacniacz. Sprawdziłem w bloku pomiarowym wszystko ok. W engineering mode prędkość pokazuje, gala -5 nie działa. Co ciekawe zanim posprawdzałem VCDS wymieniłem trzy jednostki i wszystkie miały te same usterki. Na chłopski rozum coś zakłóca pracę radia. Chciałem się  poradzić co zrobić, może trzeba jeszcze coś dokodować?

20180806_221634.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...