Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam problem z brakiem info z radia/mp3/cd na Fis'ie, info z nawigacji pokazuje się normalnie,

ori BT tak samo jest.

Zauważyłem jedną rzecz, jeśli odpalę radio ręcznie po przekręceniu kluczyka( wyłączenie na zapłonie-->wyciągniecie kluczyka-->odczekanie aż navi wyłączy się całkowicie--> przekręcenie kluczyka--> odpalenie navi ręcznie)info pojawia się ale tylko do momentu aż pojawi się dźwięk, i znika...

Raz była sytuacja że po odpaleniu nie było dźwięku i wtedy info też się pokazywało cały czas, aż do resetu.

W liczniku jest jeszcze wsad z angola, can'y podpięte dobrze na 1000%, żadne kodowanie zegarów nie pomaga.

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co może być przyczyną nie pokrywania się strzałki na mapie z aktualną drogą, mianowicie jest on przesunięty pare metrów od drogi którą aktualnie jadę.

U mnie był wlasnie tez ten problem. Ale jak miałem sprawdzic ilośc satelity to pokazywało mi 8 i sie naprawilo.

Wczoraj znów zaczęło mi swirowac, i sprawdziłem- tez pokazuje 8 satelit.

Strzałka czasami pokazuje jakbym do tylu jechał. Obraca sie i zbacza z trasy. Zaczęło mi sie to dziać po gradobiciu. Czy jest możliwe zeby antena dostała?

Jak to jest z ta kalibracja? Gdzie to mozna ustawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos jak to jest ze zmiana RNS D na RNS E ? Pasuje p&p w sensie elektrycznym ?

różnią się kostkami, musisz przejściówkę kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest tam quadlock tez to jaka inna przejsciowka?

No wlasnie przecie to nie stare a4 przed liftem to je tez 2din przecie :/ jak wyciagne bd patrzyl. Chcialem zrobic rozeznanie co na mnie czeka. To mowisz kolego jeden kabel tylko jak cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rnsd jest zwykłe iso eee.jpg

erse quadlock images.jpg


zupełnie inne złącza


concert III jest na quadlocku :wink: i przy zmianie concerta na rnse trzeba przepiąć przewody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...