Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapytam gościa co mi pl do leda wgrał skolko taki interes.

Sie samemu wgrywa ;) kilka minut trwa taka operacja.

odnośnie tego co napisałeś , przeczytaj sobie tu ile trwa profesjonalne wgrywanie PL menu :wink:

RNS-E 2010 - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego !

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

Droga cos ta wysylka

a co ty chcesz rns-e leda w kopercie wysłać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnąć to już dawno ogarneli tylko nie jest to publiczny materiał tak jak jest to w przypadku starszej wersji

:wink::wink::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na DVD 2 też jest soft, bo ja jak pisałem kilka dni temu miałem wersję softu SW: X--- H58 Map:

Teraz włożyłem DVD 2 (na stole) i mapa jest czytana ale jest tak w sofcie SW: X--- H58 Map: 8P0919884_BK_EU2

Czyli dalej bez softu a mapę czyta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013 nie ori

A jak bym włożył płytkę z PL menu może się coś dziać niedobrego(gdyż niby nie ma softu), czy powinno załadować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy czy masz odpowiednie spolszczenie do navi jeśli nie to może się to skończyć kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby spolszczenie sprawdzone, tyle że u mnie tego softu nie ma i nie wiem czy to ma znaczenie. Musze chyba od kogoś jakąś ori mapę włożyć, może załaduje soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro kopia nie ładuje softu to ori też nie ruszy skoro nowa mapa nie ładuje softu to albo masz coś w navi kombinowane albo jest jakieś uszkodzenie softowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, coś kombinowane pewnie było bo na obudowie jest 192 Q, a w VCDS jest 192 C :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to była zmiana softu lub całej mb lub coś kombinowane w samym sofcie albo jeszcze gorzej i jest składana z kilku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3 stronie tego tematu jest post kobry, brzmi tak:

Ja uruchomiłem w swojej navi SDS VIMem (specjalny do SDS) i jak na razie widzę że wszystko jest ok.

Po kazdych zmianach w adaptacji powinno sie zrobić reset navi 111 kanał na 1 lub lepszym rozwiązaniem jest przez 40sekund trzymać naciśnięty przycisk wyłacznia.

Po zabawie z Vimem i zmianą softu z USA na EU według przepisu z "pewnego forum" może wystąpić problem, że nie pokazuje wersji softu (CAR Version - SW- X---)

świadczy to o źle przeprowadzonej modyfikacji oproramowania. Ja miałem dzisiaj RNSE z A3, gdzie nie mogłem załadować żadnego softu, bo okazało się że to przeróbka z USA, dopiero musiałem przygotować odpowiednią płytę która przywróciła normalne zachowanie RNSe.

Może to ta sama przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest napisane że po zabawach z softem, a u ciebie nie wiadomo dokładnie co było robione może soft może wsad lub nie wiadomo co jeszcze navi ma inne nr niż pokazuje vcds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...