Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli dobrze zrozumiałem rozpiskę na górze navi, to chyba ten pin mam, tzn wydaje mi się, że wszystkie piny w komplecie są, navi z 2011r.

20140228_124825.jpg

20140228_125108.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Slabo widoczna fotka. Sorki na komorce w aplikacji byla slaba, ale w przegladarce bylo juz czytelne. No masz ten rfsl, szkoda ze zdjecie nie siega rozpiski pinow odpowiadajacych za video in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem fotke, u mnie w komórce też większosć zdjęc z forum źle wygląda, nie wiem czemu.

20140228_124825.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam małe pytanko, jak włączę światła to nawigacja przechodzi mi w tryb nocny niezależnie od godziny,jak wyłączę światła przechodzi w tryb dzienny,co to może być ? Tryb zmiany mam ustawiony na auto :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam małe pytanko, jak włączę światła to nawigacja przechodzi mi w tryb nocny niezależnie od godziny,jak wyłączę światła przechodzi w tryb dzienny,co to może być ? Tryb zmiany mam ustawiony na auto :kwasny:
No i tak powinno być musisz w ustawieniach wyłączyć to auto:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam małe pytanko, jak włączę światła to nawigacja przechodzi mi w tryb nocny niezależnie od godziny,jak wyłączę światła przechodzi w tryb dzienny,co to może być ? Tryb zmiany mam ustawiony na auto :kwasny:

ja tak mam i jest ok . W nocy nie napitala tak po gałach a w dzień też czytelnie. A jak Ty byś chciał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to właśnie tryb auto tzn, że zmienia automatycznie kolory jak włączysz światła ;) nie musisz ręcznie tego robić, a tam masz ustawienie auto, albo dzień albo chyba i noc, więc jak wolisz możesz ręcznie ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkMind, uporałeś się już z tą kamerką w ledowej navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak rozmawialismy, w czwartek się umowilem, żeby jeszcze napiecieyna rfsl sprawdzić dam znać jal wyszło

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E witam wszystkich, autko mam już jakiś dłuższy czas i było ok. ale od dłuższego czasu mam poważny problem z radiem. Czasami załączy się i działa, ale do pewnego czasu i wszystko znika z ekranu a on zaczyna lekko migać. Czasem wyłącza się i załącza i tak kilka razy z rzędu czasami zaskoczy a czasami nie. Jak dłuższy czas miga to wyłączam go na bezpieczniku żeby nic się nie stało.

Proszę o pomoc, radę, adres fachowców którzy mieli takie radio w naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie jest to wina taśmy. Skoro mryga i zmienia częstotliwość to najprawdopodobniej elektronika lcd to dość częsta przypadłość starszych modeli rns-e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ale jakis pomysl juz ma podsuniety, tylko brac i rozkrecac. Mialem raz tak ze wyatarczylo tasiemke tylko przyciac z 2mm i znow smigalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zanikającego obrazu na wyświetlaczu albo jego calkowitym braku , nie koniecznie musi być to tasiemka. W starszych modelach RNS-E jest w elektronice wyświetlacza jedno miejsce które lubi sie przegrzewać i przez to może zanikać obraz.

Ale wystarczy to miejsce podgrzać hot gunem , żeby luty załapały i wszystko wraca do normy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , mam pytanie kupilem rns na ebay od dosyc pewnego typa bo mial bardzo duzo pozytywnych komentarzy i problem tkwi w tym przyslzo radio odpalilem i wszystko dziala tylko pojawilo sie okienko o podanie kodu napisalwm mu wiadomosc wczoraj zeby podal kod a odpisal mi ze jest na wakacjach teraz wraca za 7 dni ale ze to brata radio bylo i zebym mu napisal ile liczb czy tam cyfr ma ten kod i gdzie go znalesc moze to on napisze bratu zeby mi to wyslal wiec pytanei tutaj do was gdzie taki kod moze ten typ odnalesc zeby mi go wyslac ? w instrukcji czy gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna byc naklejka w książce od navi. 4-ro cyfrowy kod.

Pooglądaj navi, bo może być też gdzieś naklejony na obudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za szybka odpowiedz napisalem mu juz wiadomosc , teraz czekam na wiadomosc , watpie by wala krecil bo to angol i ma multum pozytywnych komentarzy , na navi nigdzie nie ma , jak mi nie poda to albo na policje trzeba bedzie podksoczyc albo pobaiwc sie w sciagniecie kodu samemu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...