Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sam soft wgrywałem do wcześniejszego rnse.Poszedł beż problemu.Potem na niego wrzuciłem 750 PL i wszystko było ok.Coś mi się wydaje że to po dekodowaniu, bo w to moje wcześniejsze rnse też nie chciało ruszyć nowego softa.Co mogę teraz zrobić? Podpowiedzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten sam soft wgrywałem do wcześniejszego rnse.Poszedł beż problemu.Potem na niego wrzuciłem 750 PL i wszystko było ok.Coś mi się wydaje że to po dekodowaniu, bo w to moje wcześniejsze rnse też nie chciało ruszyć nowego softa.Co mogę teraz zrobić? Podpowiedzcie

jak dlamnie nadal cos nietak z softami które wgrwasz , daj mailika to podesle swój menu pl i zobaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już posłałem.Dominik przy kierownicy mf przycisk mode powinien latać po menu rnse.Bo jakoś u mnie nie chce.Zakodowaliśmy na 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już posłałem.Dominik przy kierownicy mf przycisk mode powinien latać po menu rnse.Bo jakoś u mnie nie chce.Zakodowaliśmy na 3

przycisk mode jest tylko do fona:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie szybkie zwykłe rns-e czyta karty tylko SD rozumiem nie SDHC moze ktoś mi napisać konkretnie czy przeczyta 4 GB w jednym slocie czy tylko max 2 GB w 1 slocie? Audi a4 b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie szybkie zwykłe rns-e czyta karty tylko SD rozumiem nie SDHC moze ktoś mi napisać konkretnie czy przeczyta 4 GB w jednym slocie czy tylko max 2 GB w 1 slocie? Audi a4 b7
Tylko SD i najlepiej 2 GB bo z tymi 4 różnie bywa poza tym 2 będzie Ci w miarę szybko chodziła:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za szybką odpowiedz jaka klasa kart 4 wystarczy spokojnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za szybką odpowiedz jaka klasa kart 4 wystarczy spokojnie ??

4 klasa działa dobrze, w końcu to tylko mp3 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam soft wgrywałem do wcześniejszego rnse.Poszedł beż problemu.Potem na niego wrzuciłem 750 PL i wszystko było ok.Coś mi się wydaje że to po dekodowaniu, bo w to moje wcześniejsze rnse też nie chciało ruszyć nowego softa.Co mogę teraz zrobić? Podpowiedzcie

jak dlamnie nadal cos nietak z softami które wgrwasz , daj mailika to podesle swój menu pl i zobaczysz :wink:

No i d*pa Dominik.Nagrałem 2 płyty i nie ruszyło.Nawet nie słychać żeby płyta chodziła.Navi działa normalnie.Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób jej restart jak niepomoze wysyłaj domnie to ogarne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam soft wgrywałem do wcześniejszego rnse.Poszedł beż problemu.Potem na niego wrzuciłem 750 PL i wszystko było ok.Coś mi się wydaje że to po dekodowaniu, bo w to moje wcześniejsze rnse też nie chciało ruszyć nowego softa.Co mogę teraz zrobić? Podpowiedzcie

jak dlamnie nadal cos nietak z softami które wgrwasz , daj mailika to podesle swój menu pl i zobaczysz :wink:

No i d*pa Dominik.Nagrałem 2 płyty i nie ruszyło.Nawet nie słychać żeby płyta chodziła.Navi działa normalnie.Jakieś pomysły?

nagrywałeś na lapku czy masz coś lepszego do wypalania np: w PC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lapku, ale to nie zmienia chyba nic, bo na tym samym wypalona była dekodująca i poszła bez problemu.Polskie też mam z innego źródła i wgrała się wcześniej bez problemu.Po dekodzie jest coś nie tak.Każde włożenie płyty kończy się komunikatem na fisie NO MAG i płyta nie chula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lapku, ale to nie zmienia chyba nic, bo na tym samym wypalona była dekodująca i poszła bez problemu.Polskie też mam z innego źródła i wgrała się wcześniej bez problemu.Po dekodzie jest coś nie tak.Każde włożenie płyty kończy się komunikatem na fisie NO MAG i płyta nie chula

kuzwa wez zrób zdjecie tego no mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro wstawie.Ja też nie kumam co to może oznaczać

---------- Post dopisany 29-03-2014 at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 19:49 ----------

Dominik wyskakuje mi takie coś:

CAM00346.jpg

CAM00347.jpg

CAM00349.jpg

Macie jakieś pomysły

---------- Post dopisany 31-03-2014 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 13:20 ----------

A ma znaczenie, że wcześniej była pod rnse zmieniarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema znaczenia , dziwne jest to ze widzi płytke a nierusza , napewno zmieniasz w kanale 97 na 1 i zatwierdzasz bo to musi pojsc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiliśmy tak dwa razy.Kumpel ma ori vcds i podpowiadał co zrobi.Nie miałem przy sobie softa i wgrywałem go na drugi dzień.Spróbuję może zrobić na od razu.Właśnie to jest dziwne że ją ewidentnie widzi, ale nie chce ruszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiliśmy tak dwa razy.Kumpel ma ori vcds i podpowiadał co zrobi.Nie miałem przy sobie softa i wgrywałem go na drugi dzień.Spróbuję może zrobić na od razu.Właśnie to jest dziwne że ją ewidentnie widzi, ale nie chce ruszyć

Jak byś był w Puławach przy okazji to mogli byśmy spróbować u mnie. Mam soft, kabel, VCDS. Poszło u mnie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak rozmawialismy, w czwartek się umowilem, żeby jeszcze napiecieyna rfsl sprawdzić dam znać jal wyszło

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Ogarnales juz kamere w RNS-E LED? Nie tylko Ty masz problem z obrazem z adaptera na LEDzie. U mnie obraz czasem klatkuje, czasem pokazuja sie paski po bokach obrazu (pionowe) a obraz jest w dziwnych kolorach a czesm pokazuja sie znieksztalcenia u gory obrazu (poziome).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jestem w kontakcie z kolegą Kobra7, może uda mi sie do niego podjechać i coś z tym zrobić, jak ogarne to d znać :-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...