Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pewien , że będziesz zadowolony ja jestem

he he to po rozmowie z Tobą brachu go namówiłem :wink: no i czytając nasze forum :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem pewien , że będziesz zadowolony ja jestem

he he to po rozmowie z Tobą brachu go namówiłem :wink: no i czytając nasze forum :cool:

Żółwiku :mrgreen: a sam na czym jeździsz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całoroczne M+S GoodYear Vector 5 (na takich kupiłem z Niemiec) i uważam że są dobre na każdą pogodę latem i zimą w poprzedniej nie miałem problemów wyjazdemczy podjazdem.

wiem że zaraz powiecie jak coś do wszystkiego to do niczego ale jak na nasz bardzo zmienny klimat tzn. deszcz,sucho czasami śnieg to optymalny wybór, tylko tylnie mam chyba wyząbkowane bo mi strasznie chałsują :neutral:

GoodYear to GoodYear :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem Fuldę Montero 2 195/65/15 ale nie miałem okazji pomykać po śniegu. Przy wjeździe w duże rozlewisko wody zachowują się wspaniale. Są ciche i miękkie, fajnie tłumią uderzenia po wpadnięciu w wyrwę na naszych drogach. Cena też ok. bo 250 zł. za szt.(plus koszt wymiany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam właśnie Nokiany WR 205/55r16 i jeżdze na nich drugi sezon i jak w pierwszym sezonie użytkowania były ciche tak teraz robią się troche głośne, patrzyłem na bieżnik i jest ok, w 2001roku kupiłem nokiany do Transportera i po przejechaniu ok 80000km (maja jeszcze ok 4mm bieżnika a 3 lata jeżdzone lato-zima ) przełożylem je do ducato bo zaczęly być tak głośne ze nie dało rady jeżdzić, ale te ewidentnie są nierówno zdarte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunlop WinterSport 3D 5 gwiazdek w ubiegłorocznym teście ADAC. Super ale ścierają się szybko przy obecnych temperaturach. Kupiłem nówki i zrobiłem na nich 6 tyś km ( głównie po drogach wiejskich i dziurach) zeszło z przodu około 1,5mm bieznika. Super jazda na mokrym i porannym lodzie. Auto o około 15% bardziej pływa niż na niskoprofilowych letnich 17stkach. Mimo, że zimówki bezgłosne w stosunku do letnich hałasujących Fulda Extremo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja smigam na wspomnianych Dunlop WinterSport M3 i jak na razie jestem bardzo zadowlony. Poprzednio mialem Pirelli WinterSport i na sniegu tez bylu swietne ale za to na asfalcie za glosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja do swojego quattro kupiłem Debica Frigo 2 (Polskie więc mam nadzieję że na polską zimę i drogi) ale jak się bedą sprawowały to niema jak sprawdzić bo brak sniegu (mam nadzieję że w tym roku jeszcze spadnie snieg)

Pozdrówka dla wszystkich i Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś w zakładzie oponiarskim usłyszałem, jak to UG7 szybko się ścierają i po 20tys zaczną wyć :029:

Przecież to opony kierunkowe to normalne , że wyją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, ja dosłownie wczoraj założylem nowe UG7 i mam nadzieję że mnie nie zawiodą :)

Z tego co widze, Was raczej nie zawiodły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiem Hugo. Co znaczy że to normalne że wyją? U mnie nic nie wyje i mam nadzieje, że przez conajmniej 3 lata na nich się pojeździ.

Chodzi mi o to , że opony kierunkowe są głośniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu przydadzą sie i można potestować nasze "zimówki"!

Wkurzałem się że jak kupiłem autko to miało tylko komplet zimowych teraz się cieszę....tym bardziej że tak mi się extra jeździ a mieszkam przy górkach :)

Kleber Krisalp HP 195/...15" extra mi się na nich jeździ b.dobre opony!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...