Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Osobiście bym Dębicy nie założył. Nie ufam polskim produktom. Podobno na miasto najlepsze jest Continental.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, muunv napisał:

Jakis konkretny model?

W drugim aucie jeżdżę na ContiWinterContact TS850 i są ekstra. Na Goodyearach UG też mi się znakomicie jeździło, czego nie mogę powiedzieć o Nokianach. Nigdy więcej ich nie kupię - są przereklamowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nitroo napisał:

Osobiście bym Dębicy nie założył. Nie ufam polskim produktom. Podobno na miasto najlepsze jest Continental.

I tu niespodzianka: Dębica Frigo HP2 jest Made in Germany. Robiona w fabryce Goodyear z tej samej mieszanki co opony klasy wyższej, tylko o innym wzorze bieżnika. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Bridgestone ?  Dobra cena jest na oponeo

https://www.oponeo.pl/dane-opony/bridgestone-blizzak-lm001-205-55-r16-91-h#225468214

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julo23 napisał:

Co myślicie o Bridgestone ?  Dobra cena jest na oponeo

https://www.oponeo.pl/dane-opony/bridgestone-blizzak-lm001-205-55-r16-91-h#225468214

frigo hp2 ma lepsze parametry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julo23 napisał:

Myślałem nad Dębicą ale ponoć lipa na mokrym.  

to czemu ma przyczepność na mokrym B ? ludzie często mylą frigo hp2 z frigo a to zupełnie inne opony

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byś jeszcze polecił poza Frigo HP2 ?   Bo ja zawsze sprzedaje po 3 latach,  a Dębice będzie cięzko sprzedać bo nie ma takiego prestiżu  :D

Poza tym, kupuje do auta żony,  jak usłyszała Dębice to był tylko krzyk:   - Ja nie chce Dębicy !!!    LOL

 

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julo23 napisał:

A co byś jeszcze polecił poza Frigo HP2 ?   Bo ja zawsze sprzedaje po 3 latach,  a Dębice będzie cięzko sprzedać bo nie ma takiego prestiżu  :D

 

kupowałem drogie opony i po wpadkach z nokianami stwierdziłem że nie warto przepłacać

na lato wkładam tylko presto uhp 2 a na zimę frigo hp2

sprzedawałem nie dawno b6 letnie i zimowe dębica nikt nie wybrzydzał tylko się cieszyli że opony w bardzo dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, julo23 napisał:

A co byś jeszcze polecił poza Frigo HP2 ?   Bo ja zawsze sprzedaje po 3 latach,  a Dębice będzie cięzko sprzedać bo nie ma takiego prestiżu

Kup continentale ale jak będziesz auto sprzedawał to dokup opony bo z continentali po dwóch sezonach nie ma nic. Dobrze kleją ale i dobrze bieżnik sp***dala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Potrzebuje opon zimowych (używanych) do mojej A4 B7 1.8T Q. Aktualnie jeżdżę na letnich 205/55 R16 91V. Opony mają wylądować na aktualnej feldze.  Jaki profil polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Userr napisał:

Cześć. Potrzebuje opon zimowych (używanych) do mojej A4 B7 1.8T Q. Aktualnie jeżdżę na letnich 205/55 R16 91V. Opony mają wylądować na aktualnej feldze.  Jaki profil polecacie?

Taki sam.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Userr napisał:

Cześć. Potrzebuje opon zimowych (używanych) do mojej A4 B7 1.8T Q. Aktualnie jeżdżę na letnich 205/55 R16 91V. Opony mają wylądować na aktualnej feldze.  Jaki profil polecacie?

Rozmiar możesz sobie lekko skorygować - standard 205/55/16" a troszeczkę wyższe 205/60/16" lub 215/55/16" tylko standard najlepiej wypadnie cenowo bo kupowałem 215/55/16" HP2 w ubiegłym roku za około 1150 zł

Dębicę FRIGO następnie FRIGO2 i ostatnio HP2 używam na kilku autach od 8 lat i moim zdaniem jest godna polecenia, na OPLU mam 195/65/ 15" FRIGO 2 kupione 2014r  zrobione w trasach z 35 tys. i bieżnik 6mm z kawałkiem.

Edytowane przez s27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2018 o 11:33, nitroo napisał:

Osobiście bym Dębicy nie założył. Nie ufam polskim produktom. 

Dlaczego nie ufasz ? Miałeś kiedyś takie opony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, nitroo napisał:

Dla mnie to siara jeździć Audi na Dębicach.

To żeś teraz doj**ał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...