Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakich oponach zimowych śmigacie i jakie polecacie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jeżdze juz 3 sezon na Dębica Frigo i tyż niemoge złego słowa powiedzieć chociaż to jedna z niższych półek jeżeli chodzi o opony ,ale całkiem fajnie się zachowują na śniegu bo na wodzie jest troche gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My 3 rok jezdzimy na Dayton Winter Sport 195/65/15i w sumie zlego slowa tez nie mozna powiedziec, narazie jeszcze nie bylo sytuacji zeby gdzies ugrzasl i nie mogl wyjechac :) dobrze daja rade na sniegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie para z zeszłego roku 15" Goodyear EAGLE GW3, a na przodzie UG 7 kupione 2 miesiące temu. Moje odczucie jest takie, że trochę za drogie :shock: ale napewno bardzo ciche a na tym mi zależało. Trudno powiedzieć jak jest z osiągami tej opony bo człowiek się szybko przyzwyczaja trzeba by było w ten sam dzień (te same warunki) zmienić na klasę niżej to prawdopodobnie efekt byłby zauważalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony gorąco polecam Goodyear'y Ultra Gripy 7! Samochód świetnie się trzyma na śniegu, na błocie pośniegowym!

Naprawde opony warte zakupu!

Tez mam ultragripy ale nie wiem konkretnie czy 7. Ja nie mialem szufli w tym roku w rekach mimo ze stoje w miejscu gdzie zawiewa mi samocod. Reszta sasiadow malo sie nie pobila jak o 7 do pracy wyjezdzali bo tylko 2 szufle na parkingu są :lol: Juz raz mi i jakiemus kundlowi skórę uratowaly w ta zime. Oponki sa OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam drugi sezon DęBICA FRIGO ''15, z nimi kupiłem A4 :)

nie narzekam na nie, są ciche, łopaty nie używałem wiec daja radę w śniegu :P

w poprzednim aucie miałem MICHELIN, nie pamiętam jaki modeal ale nie widzę a nie słyszę różnicy....no pewnie jest w cenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja smigam na Continental ContiWinterContact TS790 w rozmiarze 195/65 R15 i dopuki mialy powyzej 6mm bierznika byly super ale teraz jak maja ok 5mm to trzeba brac wieksza poprawke na warunki atmosferyczne - ale w sumie kazda opona z 5mm bierznikiem bedzie do d... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzec na opone i juz wiadomo, czy 7 czy nie :)

Ultra Grip 5, rok chyba 2004 albo 2003, używane po jednym sezonie byly gratis w komplecie z alumami ktore kupilem. Bierznik starczy jeszcze na 1-2 sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę na oponach TOYO i uważam że są bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio u mnie tez sa continentale i wiecej ich nie kupie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko i wylacznie Michelin! Mam takie 205/55R16 model alpin! Sprawdzaja sie codziennie przy podjezdie pod dom (mam konkretny i kręty podjazd) Oprocz nich jakbym mial polecic komus za umiarkowana kase to Dunlop Wintersport M3!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam Barum Polaris 2 i musze powiedziec ze sa calkiem niezle... a kupilem je tylko dlatego ze zabraklo mi stowki do Pirelli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zapodalem sobie GoodYear Ultra Grip 7, no i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zapodalem sobie GoodYear Ultra Grip 7, no i zobaczymy :)

Jestem pewien , że będziesz zadowolony :wink: ja jestem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...