Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A3 to seria, która posiada asymetryczny bieżnik. Producent zaleca je mocnych i szybkich samochodów. Dobrze się sprawują na zakrętach i podczas szybkiej jazdy. Natomiast ze śniegiem dużo gorzej sobie radzą niż seria D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To właśnie nie wiem czy nie lepiej kupić stary i sprawdzony model

Jak wolisz. Ja tam jestem zwolennikiem nowych rozwiązań, bo przecież się nie cofnęli technologicznie.

No a panowie czym się różnią te a4 od d4 ? Które lepsze na zime

Przy czwartej generacji nie ma już modelu A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za wyjaśnienia :) Teraz pozostaje tylko szukać kompletu d4 w jak najlepszej cenie :))

ja kupiłem z wysyłką za 1110zł komplecik i w sumie taniej nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 4x Goodride SW608 205/55 R16 91 H czy ktoś z was miał już odczynienia z tym orientem??

Po zakupie pytasz o opinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz przyzwoitych opon klasy premium to sprawdź sobie na motointegrator.pl pony Nokian WR D3... Mają je tam obecnei w całkiem dobrej cenie - ten rozmiar za niewiele ponad 290 zł/sztukę. Dobrze trzymają się zarówno zaśnieżonej jak i mokrej nawierzchni. Dobrze w stosunku do pozostałych opon. Poza tym w rankingach często są w czołówce. Mają b. dobry stosunek ceny do jakości.

Dostawę tam masz za free (do warsztatu partnerskiego w którym mogą Ci je od razu zamontować na felgi - ale to już usługa dodatkowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a tak w ogóle to myślicie, że już czas zmienić buty na zimowe czy jeszcze sie wstrzymać? Temperatura w ciągu dnia oscyluje w granicach 9-12 stopni. Nie będzie to miało wpływu na szybsze zużywanie się opon zimowych?

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a tak w ogóle to myślicie, że już czas zmienić buty na zimowe czy jeszcze sie wstrzymać? Temperatura w ciągu dnia oscyluje w granicach 9-12 stopni. Nie będzie to miało wpływu na szybsze zużywanie się opon zimowych?

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Ja mam już zmienione. Jakby się zrobiło +20 to ci się opony zetrą wcześniej, tak jak jest teraz w zasadzie nie zauważysz różnicy. Plus wymiany teraz miałem taki, że zrobiłem to ze względnym spokojem, bez kilometrowych kolejek. W przyszłym tygodniu z okazji 1 listopada należy spodziewać się sajgonu w warsztatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie (oprócz krytyki :) ) o takich oponach http://www.oponex.eu/osobowe-3?specs=34,52,67,22,108,93 z firmy oponex , to sa tzw "nalewki " ale czy ktos moze kupował ?

Edytowane przez jacek71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie (oprócz krytyki :) ) o takich oponach http://www.oponex.eu/osobowe-3?specs=34,52,67,22,108,93 z firmy oponex , to sa tzw "nalewki " ale czy ktos moze kupował ?

prócz krytyki to chyba nic więcej bym nie powiedział.... w zeszłym roku kupiłem, miałem na aucie kilka dni... tragedia już nigdy takiego wynalazku nie kupię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a tak w ogóle to myślicie, że już czas zmienić buty na zimowe czy jeszcze sie wstrzymać? Temperatura w ciągu dnia oscyluje w granicach 9-12 stopni. Nie będzie to miało wpływu na szybsze zużywanie się opon zimowych?

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Ja mam już zmienione. Jakby się zrobiło +20 to ci się opony zetrą wcześniej, tak jak jest teraz w zasadzie nie zauważysz różnicy. Plus wymiany teraz miałem taki, że zrobiłem to ze względnym spokojem, bez kilometrowych kolejek. W przyszłym tygodniu z okazji 1 listopada należy spodziewać się sajgonu w warsztatach.
Ja też już zmieniłem, w takich warunkach zimówki się szybko nie zużywają, nie ma co czekać do śniegu bo zwykle zimówki się wyrzuca ze starości a nie z powodu niskiego bieżnika.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie (oprócz krytyki :) ) o takich oponach http://www.oponex.eu/osobowe-3?specs=34,52,67,22,108,93 z firmy oponex , to sa tzw "nalewki " ale czy ktos moze kupował ?

prócz krytyki to chyba nic więcej bym nie powiedział.... w zeszłym roku kupiłem, miałem na aucie kilka dni... tragedia już nigdy takiego wynalazku nie kupię....

Lepiej jednak dołozyc drugie tyle i kupic cos lepszego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...