Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik


Gość MorgothDBMA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MorgothV8

Dla mnie szwabski i włoski to na jedno wychodzi....

[br]Dopisany: 2007-06-01, 12:36:51_________________________________________________Lekko mi hamulce popiskują gdy kończę hamować (tak od 20-30 km/h do zera)

Jutro odbieram letnie opony i pojawię się na 95% na Torwarze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko mi hamulce popiskują gdy kończę hamować (tak od 20-30 km/h do zera)

Wina jakości materiału użytego do produkcji warstwy ścierającej się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

A wymiana kloców i ew. tarcz pomoże? (oczywiście w przyszłości bo narazie to naprawde lekki pisk)

Bo kiedyś słyszałem że w A8 praktycznie wszystkie zestawy po jakimś czasie popiskuja......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w każdym aucie przy spokojnym stylu jazdy popiskują hamulce. Kiedy zaczynają piszczeć wystarczy zrobić ostre dohamowanie na pustej drodze i po kłopocie na jakiś czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymiana kloców i ew. tarcz pomoże?

Powinna pomóc sama wymiana klocków, najczęściej zła jakość materiału jest temu winna.

Bo kiedyś słyszałem że w A8 praktycznie wszystkie zestawy po jakimś czasie popiskuja

Niestety nie wiem jak dokładnie jest w twoim przypadku.

[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 11:56 _________________________________________________

Bo w każdym aucie przy spokojnym stylu jazdy popiskują hamulce. Kiedy zaczynają piszczeć wystarczy zrobić ostre dohamowanie na pustej drodze i po kłopocie na jakiś czas...

Tak też robie, i u mnie po jakimś czsie piszczą, bo mam shit a nie klocki. skończe je i wymieniam na lepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tak właśnie zrobię.....

Naprawdę Głupie Pytanko: tipowi takie ostre hamowanie w żaden sposób nie zaszkodzi nie?

to bylo niesamowicie glupie pytanie... :) samochod sluzy do jazdy i ostre hamowanie jak najbardziej zawiera sie w zakresie jego pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też może kiedyś za ileś tam $$$ przesiąde sie na A8 :evil:

ładna ale faktycznie 18 minimum i jak dla mnie automat bleeee :bicz: takie już mam zboczenie :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Będzie mnie kosztowało dopiero.....

Zwyżka za wiek 30% (25 lat), zniżki 20%, bezszkodowość, kontynuacja etc/itp/itd

PZU OC mniej więcej 1250-1350 zł

AC (tylko od kradzieży) około 850-1000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie mnie kosztowało dopiero.....

Jak nie jesteś jeszcze zdecydowany, to sprawdź ofertę M-Banku. Zadziwiająco ciekawa.

Sorka za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wieku 25 lat poszukałbym ubezpieczyciela, który nie daje zwyżki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy M-bank da mi:

AC tylko od kradzieży na 13-letnie auto, bo jeśli tak to jestem zainteresowany.....

Patrzyłem na przykład swojego i dawali bardzo dużo. Sprawa jest odrobinę skomplikowana, bo oni oferują Ci ubezpieczenia konkretnych ubezpieczycieli, na bazie danych Twojego auta+Twoich wymagań. Pogadamy dziś na spocie - przypomnij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo oni oferują Ci ubezpieczenia konkretnych ubezpieczycieli, na bazie danych Twojego auta+Twoich wymagań

oj tam się chyba zmieniło ? Zdaje się, że oferują już też swoje ?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MorgothV8 sory za OT ale jaki ubezpieczyciel dał Ci AC na 13 letnie auto ?? bo sam szukam na 11letnie i nie znalazłem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio (2 tyg temu) sobie robiłem symulację oferowali praktycznie wszystkich ubezpieczycieli, w zależności od parametrów Twojego auta i tego co sobie życzysz nastepowała eliminacja) M Bankowych nie zauważyłem, ale możliwe. Niesety trzeba być klientem, co w wielu przypadkach może być warunkiem dyskfalifikującym dla niektórych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...