Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Galeria felg A4 czyli pokażcie swoje fele


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się pochwale :)

Felgi z Audi A8 D3 17"

Oponki Barum 225/45/17

Zawieszenie 1BE

19e7dccb6ffc2a9bgen.jpg

Hej, bardzo ladnie sie prezentuje a4... mozesz dac kilka fotek w swietle dziennym? Dzieki :)

f9aba9f335defceamed.jpgdb427eda0523d603med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lato wpadła nowa felga. Długo się zastanawiałem czy dobry wybór ale po założeniu wątpliwości się zmyły :) idealny kolor do srebrnego auta

Dotz Mugello Dark 18" 8,5j et 35, opony Hankook Ventus 225/40/18

dotz1.jpg

dotz2.jpg

dotz3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi 17" BORBET,

kolor: biała perła,

opony 215/45/1

http://zapodaj.net/4ab4aa6ae49d1.jpg.html

http://zapodaj.net/505ab7675b638.jpg.html

http://zapodaj.net/1e55d2f794021.jpg.html

Edytowane przez mdziaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie identyczne fele tyle że z Q5 i ET37 zastanawiam się właśnie nad zmianą na ET28

fot3.jpg

fot1.jpg

ET Zmienione 7,5' et 28 opony 225/45/17 zdecydowanie lepiej

f2.jpg

f1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie identyczne fele tyle że z Q5 i ET37 zastanawiam się właśnie nad zmianą na ET28

fot3.jpg

fot1.jpg

ET Zmienione 7,5' et 28 opony 225/45/17 zdecydowanie lepiej

f2.jpg

f1.jpg

Teraz to jest kozak z ET 28! Przekonałeś mnie, po niedzieli zamawiam takie felgi bo już wiem jak będą wyglądać u mnie przy tym samym kolorze auta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie identyczne fele tyle że z Q5 i ET37 zastanawiam się właśnie nad zmianą na ET28

fot3.jpg

fot1.jpg

ET Zmienione 7,5' et 28 opony 225/45/17 zdecydowanie lepiej

f2.jpg

f1.jpg

Teraz to jest kozak z ET 28! Przekonałeś mnie, po niedzieli zamawiam takie felgi bo już wiem jak będą wyglądać u mnie przy tym samym kolorzesiema

Siema mam tez 7.5 et 28 podeslijcie maila to wysle fotke a4b6 pozdrwaiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zakupilem na ten sezon takie kołka, wrzucę fotkę tylko podpowiedzcie mi łopatologicznie jak to zrobić żeby była widoczna od razu na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wcześniej inni mają pokazane te same felgi na kombi. Na żywo naprawdę robią robotę szkoda, że nie wychodziły w 18'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis oddalem moje biedronki do renowacji :P Jak mi je zrobia to od razu zakladam i wrzucam foto :P Kolor mam nadzieje ze bedzie git wygladal na aucie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 8E0601025H (raptem 16, ale wzór IMHO super), po renowacji malowane na czarny mat - teraz trzeba zrobić tarcze i zaciski, bo smutno to wygląda

rim_black.jpg

rims_black.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6,5J16 ET50, oponki 205/55 ZR16 W

hml3i4or.jpg

x5hukhs9.jpg

s6zjec8v.jpg

jeździ się super :)

a te fele 17" poszły do Golfa ;) niestety w A4 za bardzo trzęsie, a Golfowi bardziej do twarzy i... mocy ;)

97crqr9z.jpg

Edytowane przez benicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w oko wpadły takie:

fb4cb39826d5.jpg

Z et 35 i oponami 225/40/18 mogłyby jeszcze ciut wyjść na zewnątrz

fbdf7a27e26b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 8E0601025H (raptem 16, ale wzór IMHO super), po renowacji malowane na czarny mat - teraz trzeba zrobić tarcze i zaciski, bo smutno to wygląda

rim_black.jpg

rims_black.jpg

Tez myslalem jak oddawalme do renowacji o czarnym, ale kola przez to wygladaja na malutkie....dlatego ja dalem srebrny....wrzucilbym fotke jak sa na aucie, ale przy okrecaniu srub, pekla mi nasadka na srube zabezpieczajaca i jak ja naprawie to dopiero bede mogl zmienic kola , a wyszlo to tak :

2euh4cn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 8E0601025H (raptem 16, ale wzór IMHO super), po renowacji malowane na czarny mat - teraz trzeba zrobić tarcze i zaciski, bo smutno to wygląda

rim_black.jpg

rims_black.jpg

Tez myslalem jak oddawalme do renowacji o czarnym, ale kola przez to wygladaja na malutkie....dlatego ja dalem srebrny....wrzucilbym fotke jak sa na aucie, ale przy okrecaniu srub, pekla mi nasadka na srube zabezpieczajaca i jak ja naprawie to dopiero bede mogl zmienic kola , a wyszlo to tak :

2euh4cn.jpg

Fele po renowacji wyglądają jak nówki sztuki - Sebul, nie wiem ile Cię to kosztowało, ale IMHO dobrze wydane złotówki.

Hehe - ja też tylko myślałem, ze względu na wszystkie czarne wykończenia, o czarnych felgach. Jak wspomniałem o tym gościowi, który przyjmował alusy do renowacji, to po prostu mnie namówił.

Zgadzam się, czarne felgi wyglądają na cal mniejsze, ale nie żałuję decyzji - wiśniowy łobuz ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...