Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Quattro - zawieszenie, płyta podłogowa


norek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję dokładnych fotek poszczególnych elementów płyty podłogowej A4 AWD i A4 FWD, oraz całego tylnego zawieszenia FWD i AWD. Najlepiej jakby to były zdjęcia z książek, albo z programu komputerowego. Jak by ktoś miał i mógłby podesłać na maila ([email protected]) to byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżbyś kompinował przeróbkę FWD na Q??
MorgothV8 zgadłeś

Ambitny plan :quattro:, powodzonka, zdawaj relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki oby się udało zrealizować ten plan, wiem że to spory wydatek: ćwiartka tylna ze zbiornikiem kompletnym zawieszeniem i wałem napędowym to już jakieś 2 tys. do tego jeszcze dyfer jakieś 800 zł i jeszcze skrzynia- tu zależy jaka mi maży się z s4 to jakieś 4 tys. pozostaje jeszcze to przełożyć do mojej a4 wymiana płyty podłogowej itd. Jak zrealizuje swoje plany to na pewno siępochwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki oby się udało zrealizować ten plan, wiem że to spory wydatek: ćwiartka tylna ze zbiornikiem kompletnym zawieszeniem i wałem napędowym to już jakieś 2 tys. do tego jeszcze dyfer jakieś 800 zł i jeszcze skrzynia- tu zależy jaka mi maży się z s4 to jakieś 4 tys. pozostaje jeszcze to przełożyć do mojej a4 wymiana płyty podłogowej itd. Jak zrealizuje swoje plany to na pewno siępochwalę.

Odrazu, będziesz miał range klubowicza, :wink:BTW sprawdź

wszystko, wszystkie ceny , bo może bardziej opłaca się autko sprzedać i dolożyć tą kase którą chcesz przeznać na przeróbke i kupić gotowe fabryczne 1.8 t Quattro

Chyba , że chcesz być wyjątkowy :audi::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...