Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 3.0 TDI ] Jaki olej panowie ?


ono

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory latałem na ori Castrolu mam zamiar zmienić na Motula ale nie mam pojecia na jaki ...ktoś coś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory latałem na ori Castrolu mam zamiar zmienić na Motula ale nie mam pojecia na jaki ...ktoś coś wie ?

Ale tylko ty masz 3.0 tdi v6 :wink:

A ile masz nalatane???

Jak chcesz zmienić na Motul, to parametry te same co w Castrolu.Przynajmniej ja bym tak zrobił :cool:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 12:06 _________________________________________________

Ja bym zalał mieszanke Lotos 20 W90 i Hipol 50w489 w stosunku 47/53 plus szczypta koksu na lepsze starty :wink::polew: :polew:

Dobry pomysł :wink::afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się orientuję, to norma VW504.00/507.00 do Twojego motorka ono. W takim razie wychodzi, że MOTUL SPECIFIC, VW 504.00/507.00, SAE 5W-30, 100% SYNTHESE - jedyny, który spełna tą normę (chyba, że to nie ta :rolleyes:)...

[źródło - http://www.hamulce.net/motul.htm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się orientuję, to norma VW504.00/507.00 do Twojego motorka ono. W takim razie wychodzi, że MOTUL SPECIFIC, VW 504.00/507.00, SAE 5W-30, 100% SYNTHESE - jedyny, który spełna tą normę (chyba, że to nie ta

też bym taki zalał, tylko ten :cool:

Motul Specific 504.00-507.00 5W-30

o cholera :) 300zł za 5L, a musisz dwie takie butle kupić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalatane 70 tyś . No dobra skoro tak mówicie to oki mam nadzieje że to naprawde lepszy olej niż castrol, ciekawe czy będzie jakaś różnica w pracy motorka itd hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalatane 70 tyś . No dobra skoro tak mówicie to oki mam nadzieje że to naprawde lepszy olej niż castrol, ciekawe czy będzie jakaś różnica w pracy motorka itd hmm

bedzie roznica i napewno lepszy niz żelek kastrat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...