Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już jestem po zmianie nicka, z okolic choszczna, ale głównie w szczecinie siedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleźno zaraz za Koplinem w prawo, do choszczna to mam ze 3 min na rozgrzanym silniku :) Ostatnio często bywam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na wysokiej mieszkam w Choszcznie tak wiec przez ten las minutka i jestem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT ale pytanie do Martineza lub Kazikboy. Wiecie jaka jest nazwa uchwytu przyssawki do kamerki GoPro 3?? Ja mam jakieś badziewie które strasznie drga na nierównościach (widać to na filmikach). Muszę zmienić uchwyt na naj lepiej ori. Tylko potrzebuje nazwę albo gdzie kupiliście przyssawke. Fotka jej była by też mile widziana. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde przyssawa jest w A8 a A8 u mechaniora :/ ale powiem tak ori masz w media i saturnie :D idź kup i się ciesz :D


ps denveco ciśniesz na szanuj się pl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przydało by się cieszyć bo póki w nerwica mnie ta przystawka. A pamiętasz ile za nią dawałeś? Co do spotu to przyszli teściowe chcą byśmy wpadli na weekend na wieś. Nie wiem jak to ogarnąć. Może pogodzę jakoś jedno z drugim. A o której wspólny wyjazd i skąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walić teściów :D my z Nowogardu wypad robimy gdzieś koło 8:30 w sobotę, nie pamiętam ile dawałem za przyssawę. ale nie baw się w zamienniki ! Na mojej przyssawie nie czuć mocno drgań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściów mam spoko tak więc wypoczynek na wsi z dala od codzienności miasta też dobrze zrobi przy piwku z teściem :) To gdzie ewentualnie można by się spotkać na trasie by polecieć razem na imprezę. :witch: ??


Przyssawa kupiona w Saturnie :dance: Mam nadzieje że ori będzie zdecydowanie lepsza od tamtego badziewia. W końcu 199 zeta to nie byle co i powinno być lepiej :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeprowadzonych testach jestem zadowolony z ori przyssawy. Co do zlotu to doczytałem że o 8:30 z Nowogardu wylatujecie. Trochę kurcze lipa bo ja z trasy z jadę i robotę kończę około 8. Zanim wrócę do domu się ogarnę itd to trochę zejdzie. Kiepsko to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 30.08.2014 odbedzie sie impreza ONELOVEVAG! gdzie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacja. Wejscie bedzie kosztować 5zl. Impreza znajduje sie w Unieściu Ul. Prądno 1. Tutaj rozpiska dnia :) :
12:00 - Otwarcie bram ośrodka dla zwiedzających
14:00 - Show & Shine (prezentacje poszczególnych samochodów)
14:00 - Konkurencje ( rzut oponą, skręcanie felg na czas)
16:30 - Zakończenie SHOW & SHINE
18:00 - Zamknięcie bram ośrodka dla zwiedzających
20:00 - Ogłoszenie wyników konkurencji, wręczenie nagród
21:00 - Wieczorna impreza wraz z ogniskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knujemy jakiegoś spota w ten weekend (sobota, niedziela)? Kto by się pisał jak by co?

Edytowane przez denveco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele o 12tej na hociwelskiej z kilkoma chłopakami z Polo klubu grillowac zamiar mamy i zapraszamy aby towarzystwo było większe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, knujemy jakiegoś spota w tą niedziele powiedzmy o 18 np pod mostem pionierów jak kiedyś? Dawno nic nie było, więc można by było się spotkać. Kto by się pisał??

Edytowane przez denveco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...