Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci że na dzień dzisiejszy cokolwiek :) Kiedy mój tata zmarł musiałem przerwać na 3 roku studia na polibudzie - technologia chemiczna i wiem że z tym dniem kiedy zostawiłem szkołę przegrałem swoje życie, no ale cóż mam jeszcze troche czasu:) w tym samym momencie udało mi sie skończyć policealne studium zawodowe i mam jako zawód tytuł technika informatyka:) a teraz uwaga z racji tego że nie mogłem znaleść pracy przekwalifikowałem sie i jestem jak już wiecie spawaczem :) posiadam uprawnienia PRS (Polski Rejestr Statków) czyli spawacz kadłubowy drutem pełnym i proskowym tzw potoczyny MIGOMAT (błędna nazwa), pół roku temu poszerzyłem swoje uprawnienia o umiejętność spawania metodą TIG. Jeśli uda mi siekiedys z mundurówką w nowogardzie będę starał sie otwierać swój interes ze spawalnictwem a mianowicie spawanie wydechów na zamówienie i od razu zpraszam do siebie, zrobię Wam to proffesjonalnie, bo znam tą dziedzine i wiem że nie ma fachowców :/ w tej branży, raczej lenie i partacze. Wiec jak widzisz mój życiorys to jeden wielki chaos :) Podejmę sie każdej pracy bo z niejedneego pieca chlb jadłem, pracowałem w markecie, sprzedawałem drzwi i panele. Kładłem nawet w Norwegii podłogi :) więc każda praca by była dobra :/cokowliek jak narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie orientujecie sie ile obecnie wynosi akcyza na diesla 2.5 ?? według euro taxu ? mam okazje zamienić swoją 100 na A6 c4 w 2.5 tdi z klimą i komputerem , lecz nie wiem czy gra warta świeczki , audi jest biała i ogólnie do rejestracji + poprawki lakiernicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcyza od 2 litrów w górę wynosi 18,5% od ceny na fakturze chyba że będzie wpisana mała cena to policzą od wartości rynkowej ja jak w marcu zeszłego roku ściągałem swoją srebrną strzałę to miałem na fakturze 2500 euro i się nie przyczepili do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cor72z dzięki :D staram sie :D zapraszam też na stronę mojej Katriny www.juzyk.za.pl jak mnie odwiedzicie wpiszcie się proszę do Księgi Gości :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy skończyły mi się właśnie klocki i przy okazji tarcze z tyłu :(i teraz mam dylemat co założyć mam dwa typy albo tarcza mikoda nawiercana i nacinana na takich podobno Piątek lata??do tego tarcza ferodo premier albo DS jak starczy kaski a wariant drugi tarcza zimmerman gładka albo wiercona plus klocek tak samo ferodo premier albo DS. Jak sądzicie?? a może jakieś inne typy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy skończyły mi się właśnie klocki i przy okazji tarcze z tyłu :(i teraz mam dylemat co założyć mam dwa typy albo tarcza mikoda nawiercana i nacinana na takich podobno Piątek lata??do tego tarcza ferodo premier albo DS jak starczy kaski a wariant drugi tarcza zimmerman gładka albo wiercona plus klocek tak samo ferodo premier albo DS. Jak sądzicie?? a może jakieś inne typy

Tak Galec zakładaj te mikody, Piątek na takich lata i ja takie też będę zakładał są tańsze od ferrodo a to to samo, mikoda robi tarcze, ferrodo kupują, walą swoją nalepe i płacisz za cene, w poznaniu gdzieś robią na zamówienie, piątek sobie chwali, mój koleś miał w sportowym nissnie i też sobie je chwalił. Są tańsze i bardzo dobre, polecam. Jeden i drugi mi powiedział że takich hamulców jeszcze nie miał. Dlatego i ja sie skuszę na te nacinane i nawiercane mikody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie też tak słyszałem ale też kilka osób coś tam narzekało ale za taką cenę to nawet jak będzie szit to warto spróbować tym bardziej że to tylna oś i tam aż nie ma takich obciążeń a cenowo to fajnie wychodzi nacinana i nawiercana mikoda na tył nie wentylowana bo taką mam wychodzi 117 zika za sztukę a np gładki zimmerman ok 101 zika a nawiercanego nie moge znaleźć ale na przód kosztuje ok 300 zika a mikoda na przód nawiercana i nacina ok 150 także jest różnica spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kolesia który dopalał swojego nissana P11 dosyć poważnie, spokojnie w nim zamykał licznik i przy swojej sportowej zawieszce która była strasznie sztywna te tarcze sprawowały sie rewelacyjnie, zawsze wiedziałem bo zawsze mówił że shitu do swojego nissana nie wkładał. Zawsze brał coś lepszego, czy to świece irydowe, czy dobre przewody zapłonowe wysokiego napięcia czy też inne podzespoły jak właśnie te tarcze i nie narzekał, bardzo sobie je chwalił, tak samo piątek. Wiecej nic nie mogę powiedziec bo bazuję na tych swoich dwóch kolesiach. No i na forum A6 też często się wyrażali dobrze o tych właśnie tarczach wiem że miał chyba inne klocki jakieś sportowe - zielone zapytam sie i dowiem czy są takie do audi! ponoć żyleta ale same klocki są drogie! Zapytaj Piątka on jako użytkownik najlepiej ci powie jak sie na tym jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zielone to pewnie ebc green stuff :gwizdanie: ale ja już na kolocki to się zdecydowałem będzie ferodo ds performance bardzo polecane na forum w ic dla gosci z ulicy kosztują 300 zika ale ja mam dojście taniej i jak dobrze pójdzie to nawet 200 zika nie przekroczę czyli ze wszystkim się w 500 stówkach zmieszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zielone to pewnie ebc green stuff :gwizdanie: ale ja już na kolocki to się zdecydowałem będzie ferodo ds performance bardzo polecane na forum w ic dla gosci z ulicy kosztują 300 zika ale ja mam dojście taniej i jak dobrze pójdzie to nawet 200 zika nie przekroczę czyli ze wszystkim się w 500 stówkach zmieszczę

nie wiem czy to te klocki ale właśnie wiem że są drogie, chyba były roższe niz same tarcze:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panowie po mrozach , odpaliliście swoje maleństwa :naughty: ? moja nie dała rady ;(

:( przykro mi :( moja zawsze daje radę, odpukać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie mrozy to nie ma co się dziwić mi odpala jeszcze :> w zeszłym sezonie były problemy ale wymieniłem świece i teraz jest cacy :good:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 19:01_________________________________________________Panowie zobaczcie na te zdjęcie ... jest za mocne widać coś w stylu maski z krzyku i jakieś szpony :shocked:

35d7b5a85ce63125m.jpg

chyba że tylko ja to widze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...