Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

moj dzisiaj z problemami drobnymi ale odpalil i stal pod chmurką całą nocke i pół dnia. za 3 kreceniem odpalił ale teraz vervy mu zapodałem może niebedzie takich problemow ale podejzewam ze na takie mrozy to tylko nowe swieczki a co moze byc powodem nierownej pracy na zimnym silniku i to tak jak teraz czyli mróz jak dam mu więcej gazu to jest gicior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Pany po dłuuuuższej nieobecności....

widzę nowy wątek na 2010 jest i nowe propozycje co do spotkań też...

od razu pisze się na kolejne !!!

najbardziej żałuje tego kuligu na pasie startowym w okolicach Płot ;(

jedyne co mogę to nacieszyć oko fotkami ze spotkania :wallbash:

ps. pomyślności i bezawaryjnej szerokości na 2010 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galec co do tarcz to tak jak pisze Marcin, ja mam założone Mikody+klocki TRW i jest wszystko dobrze, nie piszczą nie przegrzewają się i hamują dość dobrze choć nie odbiegają mocno od oryginalnych zamawiałem bezpośrednio u producenta, tu znajdziesz wszystko http://www.mikoda.pl/public/start.htm.

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 08:20_________________________________________________dzięki bert851, choć wczoraj mnie audi zawiodła a dokładnie ROPA mi zamarzła, ale jest na to sposób i to sprawdzony bo dziś odpaliłem bez problemu. wystarczy dolać w odpowiedniej proporcji XERAMIC DIESEL PROTECTOR -40C zakupiłem go na orlenie (z polecenia sprzedawcy, który mówił ze sam stosuje) za około 35zł, jest bardzo wydajny bo butelka starczy na 1200km.

NafFi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bert851, choć wczoraj mnie audi zawiodła a dokładnie ROPA mi zamarzła, ale jest na to sposób i to sprawdzony bo dziś odpaliłem bez problemu. wystarczy dolać w odpowiedniej proporcji XERAMIC DIESEL PROTECTOR -40C zakupiłem go na orlenie (z polecenia sprzedawcy, który mówił ze sam stosuje) za około 35zł, jest bardzo wydajny bo butelka starczy na 1200km.

Muszę się przyznać ale tez wczoraj miałem problemy z odpaleniem klekota choć grzałem na 3 jak zawsze przekręciłem i już wiedziałem ze jeszcze będzie mu trzeba podgrzać... no to jak jeszcze raz to jeszcze 3, a co tam niech ma, kręcę, zaczął łapać ale potrzęsło buda i nic.... taka minę miałem ;(

a mowie jeszcze jedna próba.... grzanie 1,2 i poszło załapał... :>

dzisiaj rano -13 ja mu 3 grzania a on odpala jak by nigdy nic gdzie już widziałem ze przy drugim spokojnie mogłem startować bo kontrolka szybko zgasła co i za 3cim....

Odnośnie napojów dla mojej niuni to jak na razie tylko verva kilka razy zdarzyło się v-power D a co do "pod trunków-dopalaczy" nie mam zdania na ten temat bo jeszcze nigdy nie próbowałem ale korci zakupić COS dobrego choć by ze względów profilaktycznych.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja na razie śmiga i mrozy jej nie straszne chociaż jak ją odpalałem przy -18 stopniach to już ciężko kręciła ale zagadała :>

Piątek dzięki za info ja na 99% zdecydowałem się na mikode chyba że znajomy z IC da mi jakąś dobrą cenę na wiercone zimmermmany jeszcze mam pytanko czym malowałeś zaciski?? na aucie czy wszystko demontowałeś żeby porządnie pomalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowałem na aucie tylko że to robiłem na warsztacie (poprzednia robota) na podnośniku. wszystkie koła ściągnięte, zasicki wyczyszczone szczotką drucianą, przedmuchane powietrzem i odtłuszczone odtłuszczaczem w spraju. malowanie to już nanoszenie dwóch warstw pędzelkiem, a farba to Hammerite czerwona, trzyma już ponad rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, czy jest tu ktoś ze Szczecina kto ma VAGa i mógłby pomóc zakodować bixenony w B7 ? Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja na razie śmiga i mrozy jej nie straszne chociaż jak ją odpalałem przy -18 stopniach to już ciężko kręciła ale zagadała :>

Piątek dzięki za info ja na 99% zdecydowałem się na mikode chyba że znajomy z IC da mi jakąś dobrą cenę na wiercone zimmermmany jeszcze mam pytanko czym malowałeś zaciski?? na aucie czy wszystko demontowałeś żeby porządnie pomalować

malowałem na aucie tylko że to robiłem na warsztacie (poprzednia robota) na podnośniku. wszystkie koła ściągnięte, zasicki wyczyszczone szczotką drucianą, przedmuchane powietrzem i odtłuszczone odtłuszczaczem w spraju. malowanie to już nanoszenie dwóch warstw pędzelkiem, a farba to Hammerite czerwona, trzyma już ponad rok

Galec kolego:) ja u siebie malowałem także tylko że na ku***ski czerwony, i ta sama zasada tylko że ja na lewarku, koło OUT, wiertarka z wkładką drucianą, objechałem cały zacisk i wyczyściłem z rdzy, odtłuściłem benzyną extrakcyjną i wytarłem do sucha, okleiłem szmatami i taśmą reszte by farba nie potrebnie nie pryskała na inne podzespoły i jazda. Kupiłem lakier w sprayu, szybko schnący wysokotemperaturowy i jest sppecjalnie do zacisków, puszka chyba 12zł spokojnie starcza na 2 warstwy na każdy zacisk, schnie w 3 minuty. zakładasz koło i tak robisz z kolejnym, fajna, szybka, tania sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak się zrobi cieplej to już wiem co będę robił :) ale ja planuje pomalować je na niebiesko

Wracając do tematów spotowych zanabyłem 10 sztuk pachołków a w tym tygodniu ma być projekt tego dyplomu także pomału ruszamy z konkursami :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie głosować kto jeszcze nie oddał głosu bo na następnym spocie :bicz3:

http://www.a4-klub.pl/smf/wybieramy_najlepszy_klub_samochodowy_roku-t114134.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja glosik jako wierna bestia oddałem na A4, bez dyskusji:)[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 12:00_________________________________________________kuuurde teraz myślę że pogoda jest idealna na kulig :D hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogoda jest idealna a nawet aż za bardzo byłem dzisiaj na lotnisku w Kluczewie wypróbować pachołki :> czy się nadają i takie zaspy i tyle śniegu że się prawie zakopałem gdyby nie mój napęd quattro dołączany siłą umysłu został bym tam do wiosny :polew:

Ale pachołki zdały egzamin :naughty: tylko czemu tak mało wypowiedzi w sprawie dyplomy Panowie dawać bo można by było już coś kombinować a tu widzę że na forum tak jak by zima zapadła??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u Was zima :) na forum to u mnie znowu :wallbash: jak na biegunie, żywego ducha :/[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 08:34_________________________________________________ale Galec jakbyś zawitał do mnie to byś zobaczył co to znaczy Zima :D heheheh ale pewnie u Was to samo, jestem ciekaw co sie dzieje na lotnisku :naughty:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 08:49_________________________________________________ja pierdziu, panowie jaka pogoda i jakie słonko, dawać, palić byrki i jedziemy na kuligos:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe jak pedroso napisał :) mamy :quattro: a moje mimo zasp sobie świetnie radzi :) i się nie oszukuję :)

Dokładnie u nas jest masakra ale patrząc na tą pogódkę normalnie aż akumulatory mi się naładowały i już przed 8:00 w niedziele byłem na spacerze:) po pstrykać trochę fotosów:) zobaczcie:

d8iPJ.jpg

d8ljS.jpg

d8nP0.jpg

d8sOi.jpg

d8CMS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...