Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyjąłem jeszcze by wypadało oddzielne tematy na same foto i filmy z poszczególnych zlotów porobić żeby nie szukać potem fajnych zdjęć przez 5 stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem jeszcze by wypadało oddzielne tematy na same foto i filmy z poszczególnych zlotów porobić żeby nie szukać potem fajnych zdjęć przez 5 stron

dokładnie tak jak ja wątki zrobiłem na A6 zreszta widziałeś od razu wiadomo gdzie jaka impra była :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w weekend będe miał chwilę czasu to coś porzeźbię w temacie fotek i filmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Vag-a jak byś potrzebował to się na zlocie spotkamy i cię zapniemy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak był gościu od którego miałem silnik do mojej niuni i muszę do niego znaleść kontakt i zapytać czy cosik mu zostało z tej audiny na czesci bo muszę listwy skołować do swojej ale nie wiem y cosik jeszcze ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sie melduję w nowym temacie :D widzę że plany na sezon 2010 są zacne ja podpytam się szefa o paintballa bo coś tam organizuje z tego co wiem jakieś łuki sportowe też posiada ale łuki to już inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pomysły dobre tylko kurde z tematu robi sie gadu i cięzko ogarnąć forum po dniu nieobecności :D załóżcie jeszcze temat o imprezach typu paintball czyli nie spotach z autami .. i piszcie tam tylko propozycje i termin ew ankiety.. zeby nie było szukania informacji na kilkunastu stronach ;d

a ty piszmy o spotach niedzielnych, które mozna zrobić częsciej niz raz w miesiącu :wink4: i spotach jak w niedziele na lotnisku :good:

a co do niedzielnego spotu , mam nadzieje ze chłopaki z forum a6 wpadną do nas :> na forum a3 też sie pomysł podoba trzeba tylko napisać im godzine :)

to co 16 ? 17 ? czy wczesniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziemy pływać promami na trasie polska szwecja z tym ze nochal ze Świnoujścia a ja z Gdańska :) ferie a w domu nudno.. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to praca jest ??? własnie Panowie może jakbyśie wogóle coś wiedzieli na temat jakiejkolwiek pracy proszę dajcie znać:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktyka szkolna.. :wallbash:

pasuje godzina 16 na tego niedzielnego spota 7go lutego ?

Mozemy zrobić tak ze spotkamy się o 16 na feuvercie kolo castoramy a okolo 16 20 jak juz wszyscy się zjadą i z a3 i z a4 i z a6 forum , podjechać gdzieś niedaleko np na te "płyty" , rozłozyc grila i wtedy się integrować :D

pisze o tym teraz zeby napisac im na forum , zeby wiedzieli wczesniej bo jak wroce czwartego i im napisze to juz mogą miec inne plany ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na krematorium w niedziele zjezdza sie pełno baranów i strach czasem samochód na parkingu postawić ale jezeli chcecie to mi to nie robi problemu z tym ze napisałem juz na a3 ze spot jest na castoramie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...