Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B5] Dolne listwy drzwi


vieviur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

naderwala mi sie ostatnio listwa na prawych przednich drzwiach, ta dolna (nie boczna). Okazuje sie ze jest wsuwana na takiej jakby metalowej malej szynie, ktora juz zupelnie przerdzewiala i nie moge juz tego z powrotem zalozyc, dlatego musialbym kupic nowa. Czy moglby ktos polecic jakis sklep z takimi czesciami? Internetowy albo w dolnoslaskim (Wroclaw)? bede bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz do ASO.. Na allegro czesto ceny tych listw sa wyzsze niz u dealera.. :rolleyes: Proboja wciskac kit bo nikt nawet nie zagladnie do dealera bo od razu jest przekonany ze jest drogi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówce, jedź do ASO nie koniecznie jest wszystko droższe u nich. Przekonałem sie na własnej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u mnie miałem podobnie (odeszła zimą podczas mrozów) i też była przyrdzewiała ,pojechałem do blacharza i ją przykleił do mocowań w drzwiach . Minęły już 3-mce. i jak na razie jest wszystko ok (nie odchodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmieniłem sobie lewą tylną listwę, którą zakupiłem w salonie VW :)

Jedz do ASO.. Na allegro czesto ceny tych listw sa wyzsze niz u dealera.. :rolleyes: Proboja wciskac kit bo nikt nawet nie zagladnie do dealera bo od razu jest przekonany ze jest drogi..

Zgadzam się w 100% :th:

A teraz uwaga: Najtaniej na allegro http://www.moto.allegro.pl/item200361446_audi_a4_listwa_listwy_tylne_oryginal_.html

czyli 83zł+9 przesyłka= 92

Cena w salonie.....68zł!!!!!!!!!!!!!:polew: :polew: :polew:

Listwa jest oczywiście Ori i idealnie pasuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Białymstoku w ASO przednie listwy kosztują 109 zl a na tyl 88 zł ori !!!!!!!!! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka z kolorem( barwą ) nie będą sie odróżniać nowe od straych, bo mam ten sam problemik

Troszke ..bez paniki :good:

Listwa tylna a ASO w Lublinie 53 zł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka, że odgrzewam kotleta ale mam pytanie : Czy listwa dolna będzie pasować z '98 do '99 bez problemu ? Bo w aso mi krzykneli 155zl , zadzwoniłem do kolesia i chce 40zl + przesylka, tyle że rocznik '98. Oba auta w sedanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też czeka wymiana. W zakładce Warsztat-zrób to sam http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t75383.0.html;highlight=listwa+drzwi jest coś o regeneracji. Ale brak takowych narzędzi :( A tak swoją droga to zajeb... podrożały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy potrzebujesz numeru części ?

Wiem, że w niektórych serwisach pracują pociotki i jełopy, ale żeby do takiego stopnia :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...